Zobacz temat - [R200 1,4 benzyna] Warsztat -Rzeszów lub okolice
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1,4 benzyna] Warsztat -Rzeszów lub okolice

RADEK88 - Sro Wrz 09, 2009 15:41
Temat postu: [R200 1,4 benzyna] Warsztat -Rzeszów lub okolice
Witam!
Sprawdzałem liste warsztatów ale nie ma żadnych z Rzeszowa i okolic.
Wiem również, że na forum bardzo wielu członków jest z Rzeszowa, mimo to nie mogę znaleść niczego o dobrych warsztatach w tej okolicy.
Mam problem z uszczelką po głowicą, a takze gdy jest zimny silnik to samochód przy ruszaniu bardzo mocno szarpie. Nie znam się na tyle dobrze na samochodach aby spróbować naprawy samemu i dla tego własnie proszę o dobrego mechanika.
Proszę o pomoc.

leo496 - Sro Wrz 09, 2009 19:16
Temat postu: Re: [R200 1,4 benzyna] Warsztat -Rzeszów lub okolice
RADEK88 napisał/a:
Witam!
Sprawdzałem liste warsztatów ale nie ma żadnych z Rzeszowa i okolic.
Wiem również, że na forum bardzo wielu członków jest z Rzeszowa, mimo to nie mogę znaleść niczego o dobrych warsztatach w tej okolicy.
Mam problem z uszczelką po głowicą, a takze gdy jest zimny silnik to samochód przy ruszaniu bardzo mocno szarpie. Nie znam się na tyle dobrze na samochodach aby spróbować naprawy samemu i dla tego własnie proszę o dobrego mechanika.
Proszę o pomoc.
Znam dobrego mechanika z terenu Łancuta tylko silniki nr606838477 trzeba cierpliwosci pozdrow!
wacek - Sro Wrz 09, 2009 20:28
Temat postu: Re: [R200 1,4 benzyna] Warsztat -Rzeszów lub okolice
[
Koło Debicy jest super mechanik
Jak coś to daj znac

RADEK88 - Czw Wrz 10, 2009 14:08

A ten mechanik z Łańcuta sam zamawia części (chodzi mi o uszczelkę pod głowicę oczywiście tą lepszą) czy muszę sam zamówić??