Zobacz temat - [R75] Drewniany podłokietnik.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Drewniany podłokietnik.

Wiechciu - Sob Wrz 12, 2009 14:37
Temat postu: [R75] Drewniany podłokietnik.
Widziałem na OtoMoto Roverka 75 o nazwie Longbridge Lux i na jednej z fotek dostrzegłem, że ma on drewniany podłokietnik w kolorze deski i kierownicy. Na dokładkę ma drewniane elementy sterowania szybami. Czy takie cuda można gdzieś dostać? Serce mi prawie stanęło na widok tego podłokietnika.

Ja taki muszę mieć!

Pomocy!

Boncky - Sob Wrz 12, 2009 16:06
Temat postu: Re: [R75 CDTi '04] Drewniany podłokietnik.
Wiechciu napisał/a:
Widziałem na OtoMoto Roverka 75 o nazwie Longbridge Lux i na jednej z fotek dostrzegłem, że ma on drewniany podłokietnik w kolorze deski i kierownicy. Na dokładkę ma drewniane elementy sterowania szybami. Czy takie cuda można gdzieś dostać? Serce mi prawie stanęło na widok tego podłokietnika.

Ja taki muszę mieć!

Pomocy!



Langbridge to fabryka do której w roku 2000 została oficjalnie przeniesiona produkcja roverów 75, poprzedniejsze modele zakończono produkować z Cowley. Ladgbridke to przydomek rodowitych 75-wychodzacych z tamtąd z dodatkowtym właśnie wizualnym wyposażeniem, autka miały też pare innych pierdoł, tam też powstał wizjonerski plan Coupe który średnio wypalił ;/

Ciężko będzie coś znaleźć ale nie mówię że sie nie da. Raczej anglia wchodzi w gre.. u nas ciężko będzie coś złapać, mało tego było.

popatrz na ten środek... :)


Mombrey - Sob Wrz 12, 2009 16:26

Ja tez nie slyszalem o takil modelu Longbridge Lux, to chyba jakis wymysl sprzedawcy, zeby uatrakcyjnic nazwe. Jeden z moich znajomych ma w R75 drewniane wykonczenie (nie plastyki drewnopodobne tylko piekne naturalne drewno) jak sie go pytam czy sobie to sam dorabial to mowi, ze taki juz kupil. Na drzwiach tam gdzie ja mam wstawki welurowe on ma skore. Nie wypada mi mu "rozbierac" samochodu ale ciekawi mnie jak to jest zrobione (zaczepy itd.)
Wiechciu - Pon Wrz 14, 2009 11:53

Deski z drewna były w pierwszych modelach. Na e-bay można je dostać, ale tylko do angielskich wersji. Rover o którym wspominam był z 2005-go a miał ciemny orzech, który występował w modelach przed liftingiem. Wynalazek, ale jaki piękny.