Zobacz temat - [Freelander] Problem z drzwiami po stronie pasażera
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander] Problem z drzwiami po stronie pasażera

Radzio83 - Pią Paź 02, 2009 09:21
Temat postu: [Freelander] Problem z drzwiami po stronie pasażera
Witam, problem mój jest następujący: autko jest tak dostosowane, że w trakcie otwierania drzwi z pilota po pierwszym naciśnięciu przycisku otwierają się tylko drzwi kierowcy, natomiast kolejne wciśnięcie powoduje otwarcie pozostałych drzwi. U mnie niestety tak nie jest. Nie otwierają się drzwi pasażera. Co może być przyczyną i jak ją usunąć proszę o info pozdrawiam.
horbi - Nie Paź 04, 2009 19:38

Wiatm
Masz uszkodzony siłownik zamka w drzwiach - wymiana na nowy.

Radzio83 - Pon Paź 05, 2009 13:44

Tak też myślałem. A wiesz może gdzie można kupić taki siłownik i jaki jest jego koszt?
horbi - Pon Paź 05, 2009 14:06

Ciężko coś takiego dostać w sklepach,
jedynie w serwisie LR albo na allegro.

Radzio83 - Pon Paź 12, 2009 09:17

Faktycznie ciężko dostać cały zamek. Rozebrałem ostatnio wszystko i na pierwszy rzut oka wszystko działa. Nawet czasami zamyka drzwi ale nadal nie otwiera. Nie wiem co jest grane bo jeśli zamyka to powinien też otwierać ale niestety tak nie jest. Moze ktoś wie gdzie można dostać zamek do drzwi PP (prawy przód)???
PieGrandeMen - Wto Sty 18, 2011 21:55

Radzio83 napisał/a:
Faktycznie ciężko dostać cały zamek. Rozebrałem ostatnio wszystko i na pierwszy rzut oka wszystko działa. Nawet czasami zamyka drzwi ale nadal nie otwiera. Nie wiem co jest grane bo jeśli zamyka to powinien też otwierać ale niestety tak nie jest. Moze ktoś wie gdzie można dostać zamek do drzwi PP (prawy przód)???



ja mam ten sam problem ale z prawym tyłem. auto jest europejczykiem i nie było przekładane. drzwi musze zawsze z klamki otwierać. zawsze też zamyka je później centralny, niestety nigdy nie otwiera