Zobacz temat - [R200] regulacja świateł w soczewkach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R200] regulacja świateł w soczewkach

szymon1986 - Pon Paź 05, 2009 16:37
Temat postu: [R200] regulacja świateł w soczewkach
Witam,nie wiem czy w dobrym miejscu temat zakładam ale mam pytanie czy istnieje możliwośc założenia jakiegoś silniczka do "anielskich oczek" żeby sterowac poziomem tak jak w standardowych?
dudus87 - Pon Paź 05, 2009 20:53

jasne, masz tam miejsce z ustawieniem manualnym, wyjmujesz i wsadzasz silniczki od lamp oryginalnych. Chociaż te soczewki sie cholernie ustawia i elektrycznie nie jestem pewien czy bedzie dobrze to działać
awers66 - Pon Paź 05, 2009 21:44

da rade ja mam takie światełka bo lepiej widać drogę i ładnie wyglądają.Musisz tylko w miejsce manualnej regulacji założyć silniczki od starych lamp (pasują do góry nogami) trzeba potem kable dopasować,wiązka do starych świateł jest krótko spięta bo silniczki są do dołu.A i musisz pamiętać że regulujesz też odwrotnie chyba że zamienisz kable w kostkach, by regulacja odbywała się jak przy starych światłach
szymon1986 - Wto Paź 06, 2009 16:52

no bo mój mechanior powiedział że nie da rade czegoś takiego zrobic,że może sobie tak ludzie robią ale to rzeźba jest...
dudus87 - Wto Paź 06, 2009 20:08

no jest :) ale rade da
Matius - Wto Paź 06, 2009 20:12

zmień mechanika
szymon1986 - Sro Paź 07, 2009 16:00

o mechaniku złego słowa nie powiem bo jest b.dobry i nie tylko ja z tego forum u niego lecze Roverka :) może bał się że mu to zlece a nie chciało mu się rzeźbic ;)

[ Dodano: Sro Paź 07, 2009 15:59 ]
a mogłby ktoś opisac mi ładnie jak to zrobic?

Matius - Czw Paź 08, 2009 20:02

jak się przyglądniesz dokładnie sam zobaczysz jak to zrobić... odwracasz siłownik i podajże kabelki trzeba zamienić bo działa odwrotnie
hellboy_d - Czw Paź 08, 2009 20:13

A mi jakis jelop , ktorego moja kobitka prosila o podwyzszenie kata padania swiatel , upier.... cos i soczewka opadla maks w dol swiatlo lewe swieci na 3 metry do przodu i na dodatek jak uslyszlem "cos tam lata" ehhh same smutki z tymi lampami tuningowymi
sknerko - Pią Paź 09, 2009 16:01

hellboy_d napisał/a:
A mi jakis jelop , ktorego moja kobitka prosila o podwyzszenie kata padania swiatel , upier.... cos i soczewka opadla maks w dol swiatlo lewe swieci na 3 metry do przodu i na dodatek jak usłyszałem "cos tam lata" ehhh same smutki z tymi lampami tuningowymi

może nic nie upieprzył tylko się wyhaczyła soczewka z uchwytu, miałem takich lamp kilka w rękach i to się zdarza trzeba wyjąć lampę obejrzeć i wcisnąć uchwyt soczewki na kulkę z powrotem.