Zobacz temat - [R75] Naprawa po kolizji
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Naprawa po kolizji

leszek_1982 - Sro Paź 07, 2009 20:14
Temat postu: [R75] Naprawa po kolizji
Witam wszytskich forumowiczów. Jestem świeżo po kolizji moim Roverkiem. Stojąc sobie na światłach w trójkę, Ja w środku, przede mną jedno auto, za mną jedno, jakis koleś dostawczakiem w Nas wjechał na prędkości. Moje auto poszło w kleszcze. Poszedł mi cały tylni błotnik, przednia maska, zderzak, światła przednie, chłodnica, wentylator i diabeł wie co jeszcze, bo nie ruszałem tam nic dopóki nie przyjedzie likwidator z PZU.
Moje pytanko dotyczy, na co zwrócić uwagę jak przyjedzie likwidator, żeby nie zrobił mnie na kaskę bo chciałbym doprowadzić Roverka do odpowiedniego stanu, ale nie swoim kosztem.Czy zostawić go w wartsztacie, czy kupować samemu częśći, a jak kupować to gdzie ewentualnie, co polecacie? Sorki, że się tak rozpisałem, ale jestem dość przybity jak patrzę na mojego Roverka:(
Z góry dz za wszystkie odpowiedzi.
P.S.Jestemz województwa podkarpackiego, okolice mielca:)

[ Dodano: Sro Paź 07, 2009 20:14 ]
doatkowe zdjecia

dukat11 - Sro Paź 07, 2009 20:20

Nie baw się w nic sam, tylko dobry warsztat i naprawa bezgotówkowa. W trakcie naprawy wychodzą różne dodatkowe rzeczy i wtedy to nie twój problem.
Lewis - Sro Paź 07, 2009 20:37

dokladnie tak jak mowi "dukat11" tez mialem taka sytuacje i to jest najlepsze rozwiazanie.
TARADAJA - Sro Paź 07, 2009 21:23

Jak masz jakiś zaufany warsztat i znajomego to możesz jeszcze na tym zarobić. Naprawiałem ostatnio koledze Roverka 75 po kolizji miał pogniecione tylne prawe drzwi próg(na samym rogu) i nadkole na całej długośći. Za to dostał z PZU 4400zł a naprawa kosztowała go z materiałem 1700zł i wcale nie gorzej wykonana jak w innym warsztacie. Poczekaj na wycene szkody z ubezpieczalni wtedy popytaj w warsztatach gdzie co za ile, przekarkuluj i do działa Pozdrawiam