Zobacz temat - Tylko dla ludzi o mocnych nerwach...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Tylko dla ludzi o mocnych nerwach...

michael511 - Wto Paź 27, 2009 23:37
Temat postu: Tylko dla ludzi o mocnych nerwach...
UWAGA! Tego filmu nie powinni oglądać posiadacze samochodów marki Honda oraz osoby o słabych nerwach...

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

:/

azer - Wto Paź 27, 2009 23:59

ostry filmik, wyrywanie silników wygląda okropnie. :evil:
Za to jestem pełen podziwu umiejętności operatora, że tak sprawnie wyjmuje chłodnice, swoją drogą po co?

Jugol - Sro Paź 28, 2009 00:05

...jak wyrywanie serca na żywca :shock:
Pływak - Sro Paź 28, 2009 00:10

azer napisał/a:
ostry filmik, wyrywanie silników wygląda okropnie. :evil:
Za to jestem pełen podziwu umiejętności operatora, że tak sprawnie wyjmuje chłodnice, swoją drogą po co?


Co droższe metale odkłada sobie na bok ;)

faecd - Sro Paź 28, 2009 00:53

o kurcze...ale honda serca nie chciala oddac...mnie to bardziej boli bo sam taka hanke ujezdzalem;'(

no ale to tez glupota, ze nawet kol nie zdejma, co po niektorych elementow blacharskich oraz wyposazenia wnetrza na sprzedaz....w polsce by sie chetni na kupno znalezli:D

Mayson - Sro Paź 28, 2009 09:03

Prawidłowo! Powinni to w Polsce wprowadzić. Zniknęłyby z ulic stare trupy z ryczącymi wydechami, zenonami, wystającymi kołami, neonówkami, które brykają nocami po miastach po 150km/h i więcej. Co więcej, kazałbym właścicielowi patrzeć, jak jego "cacko" nie ostaje się wobec łamania prawa :lol:
Mix - Sro Paź 28, 2009 15:23

Akcja jak najbardziej słuszna, ale mimo wszystko mam mieszane uczucia. Ciężko wypowiadać się tu o amerykańskich realiach, ale nie widzę sensu niszczenia tych aut, bez odzyskania niektórych części. Koła, pomijając ich wygląd napewno by się przydały. W Polsce np. wielu kierowców ledwo stać na samochód, ale na koszty związane z jego eksploatacją już nie (wystarczy spojrzeć na stan ogumienia starszych aut). Co do USA: Wiele stanów Ameryki zostało ostatnio dotknięte różnymi kataklizmami, wiele rodzin zostało bez dachu nad głową, nie wspominając nawet o środku transportu. Na pomoc państwa nie mogą zbytnio liczyć - bo kryzys, bo gospodarka stoi, bo nie ma pieniędzy itp. Dlatego moim zdaniem, mimo swego rodzaju "słuszności" całej akcji, jest to marnotrawstwo. Takie auto zawsze można zlicytować w całości lub na części, a uzyskane środki przeznaczyć na w/w cel lub inny słuszny. Przepraszam za wywód, ale postanowiłem opisać moje przemyślenia po obejrzeniu filmu :wink:
Perez - Nie Lis 01, 2009 13:51

Mixtated, ale kto kupi takie auto raczej bedzie sie scigal, a niszczenie eliminuje zabawki do scigania. Obejzalem wiele filmikow na temat niszczenia aut w Stanach za street racing i naszla mnie ochota nba Civica V z H22A
Dydo - Nie Lis 01, 2009 15:58

Perez napisał/a:
i naszla mnie ochota nba Civica V z H22A


Tylko takim Civiciem musisz uważać, bo jeśli nie daj Boże miałbyś wypadek to one niemiłosiernie składają się jak pudełko zapałek.. Sam tego niestety doświadczyłem, co prawda nie w żadnym wyścigu etc., ale podczas życia codziennego, gdzie jechałem pierwszy dzień do nowej pracy, przy prędkości 60 km/h wyjechała mi kobieta, na sliskiej nawierzchni szedł jak ta lala i wbił się w jej bok. Krucho ze mną było, auto do kasacji, więc szczególna uwaga wzmożona przy tych autach. Acz auto ładne jest jak na swoje lata, mój pierwszy samochód, bardzo mi się podobał :)

A jak oglądałem ten filmik to serducho mi się krajało, bo do Hondy czuje szczególny sentyment..

Perez - Nie Lis 01, 2009 17:03

I tak sobie takiej szlifiery nie kupie, ale jak juz poruszamy skladanie sie podczas zderzenia to obejzyj na YT jak sklada sie R600
Dydo - Nie Lis 01, 2009 21:39

Jak na tak duże auto za ciekawie nie jest.

http://www.youtube.com/watch?v=5Y4yIjT83kA - Civic ;)

A tutaj ten sam Civic, tylko, że w Coupe w starciu z jeepem. http://www.youtube.com/wa...feature=related

Perez - Nie Lis 01, 2009 23:12

R600 sie gniecie masakrycznie, ale Civic jednak przebija wszystko