Zobacz temat - [rover 220SDi]nawiew cieplego powietrza
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [rover 220SDi]nawiew cieplego powietrza

badek - Sro Paź 28, 2009 21:46
Temat postu: [rover 220SDi]nawiew cieplego powietrza
Witam wszystkich forumowiczow.Idzie wlasnie zima a u mnie jak na zlosc cos stalo sie z nawiewem cieplego powietrza.Dokladnie to nie chodzi wentylator na 1 i 2-giej pozycji.Na 3 i 4-tej wszystko w porzadku.Chodzi jednak o to ze zawsze uzywalem pozycji 2 ze wzgledu na to ze zaczynajac od 3 nawiew pracuje juz dosc glosno co przy dluzszej jezdzie moze przeszkadzac.Czy moze ktos uporal sie juz z takim problemem i moze pomoc czy rozgladac sie za nowym przelacznikiem.Z gory dziekuje za wszystkie porady.
Krzysi3k - Sro Paź 28, 2009 21:50

100 razy było.
http://forum.roverki.eu/v...ighlight=nawiew
http://forum.roverki.eu/v...ighlight=nawiew
I wiele, wiele więcej.

kasjopea - Sro Paź 28, 2009 21:51

Warto zapoznać się z Technicznym FAQ na stronie klubowej oraz poczytać forum, aby później po raz kolejny nie zakładać takich samych tematów :roll:
http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#64

badek - Sro Paź 28, 2009 22:02

Dzieki bardzo Krzysi3k5 i sorki ze zawracam tylek ale nie zawsze jestem na forum i nie wiem jakie tematy byly poruszane.A szukac tez nie zawsze jest czas i sie nie chce jak czlowiek zmeczony z roboty wraca.Za to fajnie ze ktos wymyslil funkcje "pomogl" ktorej z przyjemnoscia teraz uzyje.I jeszcze raz DZIEKI. :ok:

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 22:02 ]
Sorki kasjopea i tez dzieki :smile:

kasjopea - Sro Paź 28, 2009 22:04

To nie jest kwestia tego czy Ci się chce szukać czy nie, ale obowiązuje tutaj Regulamin, którego punkt 6d mówi wyraźnie o tym, aby nie powielać wątków.

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 22:04 ]
Nie ma za co przepraszać. Po prostu wystarczy wyobrazić sobie, jak wyglądałoby forum, gdyby każdy zakładał nowy temat :wink:

badek - Sro Paź 28, 2009 22:09

Nie badz taka regulaminowa i daj sie nacieszyc forum.Ciekawe o czym bedziemy gadali jak juz wszystkie tematy zostana poruszone.Zostanie tylko przegladanie starych watkow. :evil:
kasjopea - Sro Paź 28, 2009 22:27

Rejestrując się na forum zaakceptowałeś Regulamin tu obowiązujący. To tyle jeśli chodzi o stronę formalną.

A tak z życia, nie sądzisz, że to brak szacunku do innych pisanie, że Ci się nie chce szukać? Równie dobrze każdy może napisać, że mu się nie chce Tobie odpowiadać. Przecież żeby podać Ci powyższe linki też musieliśmy poświęcić na to chwilkę...

badek - Sro Paź 28, 2009 22:50

za to dostalas POMOGLA i dzieki nie bede z toba dyskutowal pa

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 22:47 ]
czepiasz sie za byle co.a moze sa tacy co tez chetnie chcieliby aby ktos im klikna POMOGL ale nie bo niektorym za malo czepiac sie tylko upominac i nic wiecej zero zyczliwosci

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 22:48 ]
myslisz zes wazna bo cos tam z moderatorami masz wspolnego???odwal sie jak chceszre gulaminow to idz do wojska

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 22:50 ]
zablokuj mnie jak chcesz mam to gdzies

kasjopea - Sro Paź 28, 2009 22:51

Nie jestem kolekcjonerką punktów. Dałeś - Twoja sprawa.

A zero życzliwości objawiłoby się tym, że zamiast pozwolić komukolwiek na odpowiedzenie Ci, zamknęłabym od razu temat.

sTERYD - Sro Paź 28, 2009 23:13

badek, To nie jest kwestia regulaminu, czy punktów pomógł itp. tylko czysto praktyczna...
rozumiem, ze "szukasz opon rok później niż koledzy, którzy szukali rok wcześniej", ale jakbyś się dopisał do tematu któregoś z nich to równie szybko (a nawet szybciej bo bez zbędnych uwag o durnowatym do przesady powielaniu postów z powodu "bo nie miałem czasu/ochoty/siły/inteligencji* *-niepotrzebne skreślić żeby poszukać")znalazłbyś odpowiedź na swoje wątpliwości, a jednocześnie nie utrudniłbyś swoim nowym tematem szukania ludziom, którym nie zabraknie czasu/ochoty/siły/inteligencji* *-niepotrzebne skreślić żeby kiedyś poszukać odpowiedzi na podobne pytanie...

MaReK - Czw Paź 29, 2009 08:57

badek napisał/a:
myslisz zes wazna bo cos tam z moderatorami masz wspolnego???

Ja jestem wazniejszy i popieram mlodsza ranga kolezanke moderatorke.
Jedyne czego nie zrobila - ze swojej wielkiej zyczliwosci - to nie wywalila Twojego tematu do kosza.

badek napisał/a:
odwal sie jak chceszre gulaminow to idz do wojska

Grzeczniej kolego sie odnos, bo jakby nie bylo piszesz do kobiety,
a w dodatku do Pani vice prezes klubu :)

Cytat:
zablokuj mnie jak chcesz mam to gdzies

Jeszcze jedna taka odzywka i masz moja gwarancje
na dozywotnie usuniecie z forum, chyba ze zrobisz
to sam usuwajac swoje konto.

badek napisał/a:
czepiasz sie za byle co.a moze sa tacy co tez chetnie chcieliby aby ktos im klikna POMOGL ale nie bo niektorym za malo czepiac sie tylko upominac i nic wiecej zero zyczliwosci

Tu nikt nikomu nie pomaga dla statystyk, a raczej z checi czystej pomocy.
Czasami trudniej pomoc komus, kto pisze potokiem slow nie stosujac zadnej interpunkcji.
A co do szukania, to akurat temat Twojego problemu jest banalnie prosty do wyszukania.
Wiecej energii poswiecisz na pisanie kolejnego posta i niz na wpisanie dwoch slow w wyszukiwarke forumowa.

walkie - Czw Paź 29, 2009 09:08

amen :)
badek - Czw Paź 29, 2009 22:24

No i co tu gadac.Mialem wczoraj nie najlepszy dzien a nasza Pani wiceprezes akurat na ten dzien trafila.PRZEPRASZAM bardzo wszystkich ktorych to dotyczy(a w szczegolnosci nasza urocza Pania Prezes) i obiecuje ze wiecej sie to nie powtorzy. :beczy: :głupek2:
piter34 - Pią Paź 30, 2009 12:49

badek napisał/a:
i obiecuje ze wiecej sie to nie powtorzy

Postawa godna ROVERkowicza :ok: :wink: