Zobacz temat - [ R216 1.6i 97r] Zakładanie gazu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ R216 1.6i 97r] Zakładanie gazu

rusex - Sro Lis 04, 2009 16:51
Temat postu: [ R216 1.6i 97r] Zakładanie gazu
witam bylem u jednegoi gazownika i powiedzial mi ze dobrym, rozwiazaniem bedzie zamontowanie wtrysku sekwencyjnego z układem sterujacym STAG 300 ireduktorem TOMASETTO. co sadzicie o9 tym gazie do mojego rowerka????
darek_wp - Sro Lis 04, 2009 18:38

jak zamontuje go dobry gaziarz i porządnie wyreguluje to będziesz tylko tankować i jeździć :smile:
Marrkus - Sro Lis 04, 2009 19:00

Najlepiej stag 300plus (obsługa dotrysków) i koniecznie szybka listwa najlepiej MagicJet lub matrix(droga ale warta swojej ceny). nie daj se wcisnąć innych wtrysków bo może być problem.Reszta to kwestia odpowiedniej regulacji.
des - Sro Lis 04, 2009 19:23

Sam posiadam taki zestaw od prawie dwóch lat i żadnych problemów. Niestety jak się okazało mam słabą/wolną listwę wtryskiwaczy (niebieskie RAIL) i na LPG ciągnie tylko do 6k obr. ale i tak praktycznie z tego zakresu obrotów w ogóle nie korzystam więc dla mnie OK. Do 6k idzie jak na benzynie.
lukas-g15 - Sro Lis 04, 2009 21:02

Ja tylko powiem żebyś się wystrzegał instalacji ELPIGAZ, jest beznadziejna. Mam taką u siebie w R400 i co chwile mam jakieś problemy a ponadto spalanie jest na poziomie 10-12 l/100km i jest ogromna różnica w osiągach na gazie i benzynie a na sekwencji tak być nie powinno
rusex - Pią Lis 06, 2009 12:47

czyli wtryski musza byc firmy magicjet albo matrix?? w tedy będzie ta szybka listwa?? Nie jestem mechanikiem wiec mam male problemu w zrozumieniu??? a jakich muszę firm wtrysków sie wystrzegać ??
Marrkus - Pią Lis 06, 2009 19:30

Trudno powiedzieć których się wystrzegać, jest sporo firm produkujących listwy i a jeszcze więcej ich odmian. Zaproponuj instalatorowi listwę np MagicJet niech powie jak zmieni to cenę i co on o tym myśli. Listwa ta może nie dorównuje matrixowi ale jest o wiele lepsza od wtrysków valtek, rail i korzystna finansowo :wink:

poproś też by zamontowali ci porządny filtr fazy lotnej