Zobacz temat - [R600] Boczki dwukolorowe ??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R600] Boczki dwukolorowe ??

Firq - Czw Lis 12, 2009 11:33
Temat postu: [R600] Boczki dwukolorowe ??
Witam mam takie pytanie bo w r 620 mam tak ze boczki mam beżowe ale są dwa odcienie ... Dolna cześc boczka jest beżowa jak wnetrze auta czyli oryginalnie a górna cześc boczka ma juz inny odcień beżowego taki wyblaknięty i każdy boczek taki jest i tu moje pytanie:
1. Czy wszytkie boczki w r600 takie są oryginalnie czy tylko ja mam takiego szmelca?
2. czy mozna coś z tym zrobić żeby wszystkie boczki miały taki sam jednolity kolor jak dolna cześć boczka??

Mayson - Czw Lis 12, 2009 12:35

W każdym tak jest. Ale to inny odcień beżu, a nie wyblakłe.
Firq - Czw Lis 12, 2009 12:49

łeeeeee dlaczego tak.... Całość w jednym beżu była by dużo ładniejsza....
Mayson - Czw Lis 12, 2009 13:37

Rzecz gustu... ja szczerze powiem, że dopiero po Twoim poście zwróciłem na to uwagę :wink:
Firq - Czw Lis 12, 2009 13:53

Jak jak kupiłem r 620 jakoś 3 tygodnie temu odrazu na to zwróciłem uwage i zamówiłem boczki na allegro ale z drewnem i na foto widac było jednolity kolor i dzis mi przyszły są ładne ale mają tak samo dwa odcienie i dlatego zapytałem :) Ale teraz juz wiem ze tak ma być i przynajmniej mam teraz z drewnem :) dzieki za odp :)
zuber84cool - Czw Lis 12, 2009 14:02

Firq, No ja mam boczki z drewnem i tez zauważyłem że są dwa odcienie i to na każdym boczku,chyba dlatego że ta dolna część jest z innego materiału tzn też plastik ale o innej strukturze,najwyraźniej tak mają i tak musi być.
Firq - Czw Lis 12, 2009 14:09

dokładnie :) Ale chyba je troche zmodernizuje :)
zuber84cool - Czw Lis 12, 2009 14:23

Tzn. skóra na boczki?
Firq - Czw Lis 12, 2009 14:28

skóra na boczki owszem ale cały czas mysle co zrobić zeby były one jednolitego koloru tak jak dół boczka ;)
zuber84cool - Czw Lis 12, 2009 14:37

To chyba ciężko będzie ja tam kiedyś myłem i pucowałem boczki do czystości fabrycznej i po takim zabiegu jeszcze bardziej widać ten odcień ale chociaż mam czyste :razz: ,ja bym tą dolną część skórą obszył na wszystkich boczkach :wink:
Firq - Czw Lis 12, 2009 14:42

A Może by je odtłuścić i polakierować pod kolor ?? :D
zuber84cool - Czw Lis 12, 2009 14:52

EE czy ja wiem... mnie się nie widzi lakierować czegokolwiek w środku w RH600,może niech się jeszcze Mayson wypowie,ja bym dobrze je wypucował i zostawił tak jak jest,nawet nie wiem czy takie malowanie było by praktyczne musiałbyś dobrze przygotować podłoże do malowania z racji struktury boczków,nie wiem jak by to wyglądało po malowaniu poza tym przy wysiadaniu i otwieraniu drzwi łatwo jest uszkodzić taki pomalowany boczek,możesz spróbować wykorzystać jakieś kosmetyki czy mleczka do kokpitu itp.
Firq - Czw Lis 12, 2009 15:04

No sam nie wiem i dlatego tak mysle i kombinuje :)
zuber84cool - Czw Lis 12, 2009 15:12

Moim zdaniem nie masz się czym przejmować :wink:
Mayson - Czw Lis 12, 2009 15:13

Ja nie ruszam rzeczy, które mnie nie irytują lub nie zwracają mojej uwagi in minus :wink: Plastik jest plastyczny, więc później może się łuszczyć jak kopniesz butem albo włożysz butlę w boczną kieszeń; osobiście pomyślałbym nad czymś konstruktywniejszym; np. wygłuszenie drzwi :ok: