Zobacz temat - Ubezpieczenie w mBanku
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Prawo i ubezpieczenia - Ubezpieczenie w mBanku

staf - Czw Lis 19, 2009 16:36

MaReK, Czytam że jesteś klientem mBanku. Własnie dzwonił do mnie konsultant w sprawie ubezpieczenia auta. Czy mógłbys napisac cos na ich temat w tym kierunku, czy nie orientujesz się jak jest u nich z Np. egzekwowaniem należności z ubezpieczenia? Bo same warunki i opłaty z tym zwiazane są bardzo atrakcyjne.
MaReK - Czw Lis 19, 2009 19:20

staf napisał/a:
Czytam że jesteś klientem mBanku. Własnie dzwonił do mnie konsultant w sprawie ubezpieczenia auta. Czy mógłbys napisac cos na ich temat w tym kierunku, czy nie orientujesz się jak jest u nich z Np. egzekwowaniem należności z ubezpieczenia? Bo same warunki i opłaty z tym zwiazane są bardzo atrakcyjne.


Osobiscie nie korzystalem z uslug ubezpieczenia w mBanku, ale Violli sie zdarzylo.
Wygladalo to tak, ze mBank sam sobie pobieral oplate z konta.
Nie wiem co byloby w przypadku spoznienia ;) Polisa byla wystawiona od razu.

Artu - Czw Lis 19, 2009 22:18

Staf opłacam OC za Roverka poprzez mBanku. OC jest rozbite na 12 rat, są one pobierane automatycznie z konta, tydzień wcześniej otrzymujesz meila z przypomnieniem o posiadaniu niezbędnej ilości $ na koncie. Raz zdarzyło mi się spóźnić ze spłatą (złe obliczenia skutkiem czego na koncie było o złotówkę za mało :mrgreen: ), następnego dnia zadzwoniłem na infolinię, dowiedziałem się że składka zostanie pobrana za tydzień i nie zostaną naliczone odsetki..
ywis - Czw Lis 19, 2009 22:36

Artu napisał/a:
opłacam OC za Roverka poprzez mBanku. OC jest rozbite na 12 rat, są one pobierane automatycznie z konta, tydzień wcześniej otrzymujesz meila z przypomnieniem o posiadaniu niezbędnej ilości $ na koncie. Raz zdarzyło mi się spóźnić ze spłatą (złe obliczenia skutkiem czego na koncie było o złotówkę za mało :mrgreen: ), następnego dnia zadzwoniłem na infolinię, dowiedziałem się że składka zostanie pobrana za tydzień i nie zostaną naliczone odsetki..


Również opłacam swojego R od dwóch lat w mBank, zdarza mi się spóźnić nawet do 1 miesiąca z wpłatą, no i nie ponoszę z tego tytułu żadnych odsetek, itp. Także jak na moje oko, dobra i profesjonalna firma.

staf - Pią Lis 20, 2009 08:13

Ja wysłałem do nich z netu ankiete z prośbą o telefon konsultanta. Następnego dnia zadzwonił do mnie sympatyczny gość, który przedstawił mi swoje warunki. I tak. Jako że nie mam znizki na AC przeniósł mi zniżke (jako jedyny ubezpieczyciel) z OC (60%). I tak pakiet OC+AC+NW bez udziału własnego itd....Ubezpieczenie auta od najniższej tego rocznika czyli 33.400zł wyszło jednorazowo 1227zł Nigdzie nie dostałem tak niskiej składki. Wszedzie gdzie pytałem wychodziło od 1500-1600zł. w podjęciu decyzji pomogły mi również wasze pozytywne opinie. Dzięki.
Zukowaty - Pią Lis 20, 2009 09:30

Ja mam OC AC w AXIE i płacę rocznie 2300zl (AC od 20tys) 50% na OC i 20 na AC. Więcej nie chcieli przenieść :( Jak się spóźniłem 2 tygodnie z wpłatą raty to wypowiedzieli mi umowę ratalną i musiałem zapłacić resztę składki do końca umowy-2 raty na raz.
kzrr - Pią Lis 20, 2009 18:10

A co też coś dodam - mam kredyt hipotyczny w mBanku i też jestem zadowolony, nawet przy paru dniowych opożnieniach nie brali również zadnych odsetek :)
staf - Pią Lis 20, 2009 18:42

kzrr napisał/a:
A co też coś dodam - mam kredyt hipotyczny w mBanku i też jestem zadowolony, nawet przy paru dniowych opożnieniach nie brali również zadnych odsetek :)

W przeciwieństwie do PKO BP :razz:

faecd - Pią Lis 20, 2009 22:54

staf, ja za R400 drugi rok korzystam z supermarketu ubezpieczen mBank, ktory dysponuje ofertami wielu firm po ciekawych upustac:) w zeszlym roku za R400 oc wynioslo 998zl:) (zwyzka za wiek) a w tym roku po kolizji wynioslo 1299:) nikt taniej nie wolal za OC:)