Zobacz temat - Prośba do Roverkowiczów z Leszna i okolic
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Prośba do Roverkowiczów z Leszna i okolic

komarek - Pią Gru 18, 2009 18:55
Temat postu: Prośba do Roverkowiczów z Leszna i okolic
Witam Wszystkich,

Tak jak w temacie - potrzebuję pomocy osób mieszkających w Lesznie i okolicach. Chodzi dokładnie o podjechanie na szrota i sprawdzenie prawdomówności sprzedającego - po stłuczce potrzebuję kilku części, a niestety w okolicach Gdańska nic ciekawego nie ma.

Bardzo proszę - POMÓŻCIE ! :bezradny:

Paul - Pią Gru 18, 2009 19:52

Napisz coś więcej - jakiś link, cy cóś ??
komarek - Pią Gru 18, 2009 20:01

chodzi o aukcje i towar dostępny u użytkownika jarko1969

link do aukcji ze zderzakiem: http://allegro.pl/item857...14_416_420.html

rozmawiałem z facetem telefonicznie i cały czas podkreśla, że ma części z demontażu, a nie walone itp itd

ja muszę zakupić:
- zderzak przód
- kratka zderzaka
- maska
- lewy halogen + zaślepka
- reflektory

ceny ma dobre, ale nie wiem jak z jakością - chciałbym właśnie, żeby ktoś rzucił okiem na towar przed zakupem
twierdzi, że wszystko stan bardzo dobry
reflektory mówi, że idealny - tu najbardziej nie chciał bym się przejechać na starych angolach...

Paul, znajdziesz chwilę w weekend i pomożesz? :||

Paul - Pią Gru 18, 2009 20:31

Napiszę tak:
Gościa znam, sam czasem u niego kupuję, jak jest potrzeba - opinie o nim możesz poczytać na klubowej stronie (części -> wielkopolska -> Jarosław Fabijańczyk, Krobia).
Wie, czym handluje - zna się na tym. Wydaje się też, że nie jest jakimś kombinatorem.
Nowych części u niego nie znajdziesz, 99,99% pochodzi z angoli, więc 100 razy się upewnij, czy lampy są europejskie.

Z podjechaniem będzie problem u mnie, bo to prawie 40km ode mnie a czasu brak :(

Nie chcę Cię zachęcać, ani zniechęcać :P Gość wydaje się wiarygodny a decyzja należy do Ciebie :)

Napisz/powiedz mu, że czytałeś dobre opinie na Forum Roverki :D

komarek - Pią Gru 18, 2009 20:34

skoro jest znany i ma niezłą opinie tzn. że maska i zderzak nie powinny być w gorszym stanie niż moje po kolizji :smile:

co do reflektorów to właśnie powiedział, że akurat ma takie jedne super idealne europejczyki na stanie z dymionymi kierunkami i to całkiem niedrogo, ale jak ja mam to sprawdzić na odległość :sad:

Paul - Pią Gru 18, 2009 20:37

Zastrzeż sobie, że jak będą angole to oddasz i zwrot kasy :P

BTW, jak chodzi o reflektory, to chyba wolałbym jednak kupić NOWE (choćby zamienniki) :)

komarek - Pią Gru 18, 2009 20:40

Paul napisał/a:
wolałbym jednak kupić NOWE (choćby zamienniki)
a znasz jakieś miejsce, z dobrymi i niedrogimi zamiennikami?
ja znalazłem na allegro za około 160 zł ale sam nie wiem dla mnie to zalatuje tandetą - za te pieniądze to regeneruje się używane...
z kolei w tomateam za 500 zł są a to już masakra

edit:
znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/item846..._2000_w_wa.html
a tu opcja 2: http://allegro.pl/item852...lampa_nowa.html

nie jestem przekonany do nowych zamienników, nigdy nie wiadomo, czy za poł roku nie będą zżółkłe :/

Paul - Pią Gru 18, 2009 20:59

komarek napisał/a:
z kolei w tomateam za 500 zł są a to już masakra
To chyba oryginały :roll:
Napisz do Tomiego, może nie ma na stronie tylko ?