Zobacz temat - ułańska fantazja sprzedajacych samochody
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - ułańska fantazja sprzedajacych samochody

faecd - Wto Gru 29, 2009 22:45
Temat postu: ułańska fantazja sprzedajacych samochody
Nie wiem czy to zart czy kpina czy glebokie przekonanie sprzedajacego samochod: oto link http://www.moto.allegro.p...r_przebieg.html

Przeczytajcie sobie "Dodatkowe Wyposażenie MG-Pakiet" oraz wyposazenie: ocynkowana karoseria?

W razie jakby link wygasl kopuje czesc ogloszenia


Dodatkowe Wyposażenie MG-Pakiet:
* Trój ramienna kierownica
* Pół skórzane kubełkowe fotele
* Skórzany podłokietnik
* Białe zegary z emblematami MG
* Aluminiowe 16 Calowe felgi
* Karbonowe, lakierowane elementy kokpitu
* Tylny spoiler
* Dymione lampy tylne
* Dymione kierunkowskazy boczne
* Sportowy zderzak przedni
* sportowy zderzak tylny
* Chromowany wydech
* Seryjnie wzmocniony silnik ze 105 do 115KM
* 6x głośników
* Radio CD, MP3, USB Pioneer

hvil - Wto Gru 29, 2009 23:00

4 koła, ma hamulcy i to że samochód jest w idealnym stanie bo odpala:-D tez powinien dopisać
Markzo - Wto Gru 29, 2009 23:35

brakuje dywaników cevlarowych z logiem MG w MG-Pakiecie, co znacząco wpływa na osiągi!
borsi - Sro Gru 30, 2009 10:13

Markzo, <hahaha> :cool:
darek_wp - Sro Gru 30, 2009 10:52

Taaaaa
a poza tym wyposażony w 4x Airbag i SRS :mrgreen: nawet świecący :smile:

SyntaX - Sro Gru 30, 2009 10:56

Znaczy się kontrolka całyczas się świeci :razz:
A zapomniał dodać tuningowanej nakrętki antykradzieżowej na felgi po trzykrotnym naprostowywaniu.

Konix - Sro Gru 30, 2009 11:02

Ale to jest wersja europejaska na podzespołach Hondy :lol:
Tempest - Sro Gru 30, 2009 19:04

najfajniejsze jest to, że na pierwszym zdjęciu zamazał tablice rejestracyjną, tylko zapomniało mu się na pozostałych :lol:
Mix - Sro Gru 30, 2009 19:11

Znam to auto :mrgreen: Wcześniej właścicielem była osoba z Kołobrzegu lub Szczecina. Przebieg też chyba zmalał, bo ZTCP poprzednio było 130kkm :wink:
SyntaX - Sro Gru 30, 2009 20:53

Oj tam czepiasz się przebiegu.
Widocznie sporo na wstecznym jeździł.

Yog-Sothoth - Sro Gru 30, 2009 21:42

E nie wiecie że w dieslach przebieg leci w dół a w nie górę?
Markzo - Sro Gru 30, 2009 22:45

i spalanie to napewno 5,5/100km i jak zawsze im większy silnik tym mniej pali i oczywiście nie sypie sie pompa, turbo, wtryski :rotfl: kocham to :D
faecd - Sro Gru 30, 2009 22:50

mnie tam powalilo okreslenie MG-Pakiet...no i dymione lampy...wow bo tylko takie sa w MG pakiecie, a inne mg nie maja takich lamp i nie maja mg pakietow i pewnie nie sa MGkami tylko MG Rover pewnie:p

masakra panowie jakas totalna masakra

MaReK - Sro Gru 30, 2009 22:54

A na mnie zrobilo wraznie WRX STI ;D
Prawie jak Subaru ;D

staf - Sro Gru 30, 2009 22:58

Yog-Sothoth napisał/a:
E nie wiecie że w dieslach przebieg leci w dół a w nie górę?


Muszę sie przyjrzeć swojemu :mrgreen:

Bidi - Sro Gru 30, 2009 23:16

Mixtated napisał/a:
Znam to auto :mrgreen: Wcześniej właścicielem była osoba z Kołobrzegu lub Szczecina. Przebieg też chyba zmalał, bo ZTCP poprzednio było 130kkm :wink:



i tu Cie zmrtwie to nie bylo autko krajowe :) bylo sprowadzone z belgi 'chyba' bo ogldalem je jak bylo jeszcze cieple przebieg orginal ale niestey w tyl walony byl, a pozatym caly omalowany :) ale opis zacny :mrgreen:

Deeptrip - Sro Gru 30, 2009 23:36

kurcze to ja też mam sportowe zderzaki w swojej czterysetce i trójramienną kierownicę
a karoseria pewnie miało być oszpachlowana a wyszło ocynkowana :twisted:

PS. no chyba że sportowość zderzaków to ta blacha nad końcówką wydechu ...to moje nie są sportowe :sad:

Tempest - Czw Gru 31, 2009 09:32

Markzo napisał/a:
i spalanie to napewno 5,5/100km...

a to niemożliwe przy takim silniku?
Markzo napisał/a:
...i jak zawsze im większy silnik tym mniej pali...

nie jak zawsze, ale bardzo często silnik trochę mocniejszy będzie spalał mniej od silnika słabszego
dowód? proszę bardzo - ojciec bardzo dużo jeździ w trasie (Renault Kangoo 1,5d, 82KM bodajże) i jemu spalanie wychodzi ok. 6-6,5l (jego samochód i zależy mu jak najbardziej na ekonomicznej jeździe), ale czasem samochód musi iść na przegląd więc "jest zmuszony" :wink: pożyczyć mojego Golfiarza (czyli większa pojemność i moc) i spalanie ma na poziomie 5,5l
nie twierdzę, że dotyczy to każdego mocniejszego silnika, ale przy zachowaniu takiego samego stylu jazdy przy słabszym i mocniejszym silniku bardzo często właśnie ten mocniejszy będzie miał przewagę w mniejszym spalaniu
sam jak jeżdżę po mieście (dynamicznie, nie po emerycku) spalanie mam na poziomie 7l, czasem jak mi się nigdzie nie spieszy i totalnie czilautowo sobie jadę to potrafi mi spaść nawet w porywach do 6l (powtarzam - w mieście)
pewnie - mam nowocześniejszy silnik, ale mógłbym podać jeszcze jeden przykład mniejszego spalania przy większej mocy, ale... nie chce mi się już pisać :razz:

Bidi - Czw Gru 31, 2009 10:13

ale tez trzeba brac pod uwage gabaryty auta np opory powietrza :)
Mix - Czw Gru 31, 2009 12:47

Bidi napisał/a:
i tu Cie zmrtwie to nie bylo autko krajowe :) bylo sprowadzone z belgi 'chyba' bo ogldalem je jak bylo jeszcze cieple przebieg orginal ale niestey w tyl walony byl, a pozatym caly omalowany :) ale opis zacny :mrgreen:

Ja nie twierdzę, że to auto krajowe - takiego ze świecą szukać :wink: Jestem prawie pewny, że to ten sam samochód, o którym pisałem wcześniej. Nie ma zdjęć wnętrza, więc ciężko stwierdzić jednoznacznie. Poprzedni właściciel pisał mi, że auto sprowadził, uderzone w lewy róg. Uszkodzona była maska, lewy błotnik, zderzak, wymieniony został grill i lampa. O ew. strzale w tył nic nie wiem.

Bidi - Czw Gru 31, 2009 12:54

Mixtated napisał/a:
Bidi napisał/a:
i tu Cie zmrtwie to nie bylo autko krajowe :) bylo sprowadzone z belgi 'chyba' bo ogldalem je jak bylo jeszcze cieple przebieg orginal ale niestey w tyl walony byl, a pozatym caly omalowany :) ale opis zacny :mrgreen:

Ja nie twierdzę, że to auto krajowe - takiego ze świecą szukać :wink: Jestem prawie pewny, że to ten sam samochód, o którym pisałem wcześniej. Nie ma zdjęć wnętrza, więc ciężko stwierdzić jednoznacznie. Poprzedni właściciel pisał mi, że auto sprowadził, uderzone w lewy róg. Uszkodzona była maska, lewy błotnik, zderzak, wymieniony został grill i lampa. O ew. strzale w tył nic nie wiem.



to autko zjechalo do traju jakies 7 miecha temu :)