Zobacz temat - [R100] Problem z oświetleniem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 100 - [R100] Problem z oświetleniem

jaku - Sob Sty 02, 2010 14:44
Temat postu: [R100] Problem z oświetleniem
[R100sli.95]nie mogę włączyć świateł pilot i podgrzewanie szyby tylnej też pomocy :bezradny:
Steff - Sob Sty 02, 2010 14:48

A może byś tak bardziej po polsku napisał co cię a właściwie roverka boli ?? Jak dla mnie trochę to za chaotycznie napisałeś :/
praktis - Sob Sty 02, 2010 14:50

Popraw temat.

Sprawdź bezpieczniki. Co to znaczy "nie mogę włączyć pilot"?
Napisz to tak, żeby się dało zrozumieć.

jaku - Sob Sty 02, 2010 15:02
Temat postu: [R100 sli 95]problem z oświetleniem
problem ze światłami pojawił się dziś rano bo kiedy przekrecam przełącznik od świateł lampy z przodu i tyłu nie świecą się nie mogę też otworzyć lub zamknąć samochodu pilotem tylko kluczykiem wtedy centralny działa podgrzewanie tylnej szyby też nie działa ,bezpieczniki sprawdzałem wszystkie ok
Steff - Sob Sty 02, 2010 15:23

Jeżeli wszystko ci padło za jednym zamachem to stawiał bym na układ sterujący lub przekaźniki. Z tego co wiem jest on z tyłu za bezpiecznikami pod kierowniką. Ale niestety w tej wkestii nie pomogę bo elektrycznie i elektronicznie jestem "zielony" :grin:
U mnie swego czasu też padły światła (nie mam centralnego na pilota). Okazało się, że spalił się kawałek obwodu drukowanego właśnie tam za bezpiecznikami. Elektryk zrobił mi jakieś "obejście" tego i światła mam do tej pory. Więc wydaje mi się, że bez elektryka-specjalisty się nie obejdzie :???:

praktis - Sob Sty 02, 2010 15:41

Nie odłączałeś może ostatnio akumulatora?
jaku - Wto Sty 05, 2010 09:57
Temat postu: [R100 sli 95]problem z oświetleniem
akumulatora nawet nie dotykałem .Samochód zostawiłem wieczorem jak zwykle pod "chmurką" rano do odpalania odpalił bez problemu tylko świateł pozycyjnych ,krótkich lub długich nie da się włączyć nie działają też przeciwmgielne i podgrzewanie tylnej szyby.Kierunki,stop ,sygnał wycieraczki to działa
Roverlubrower - Sro Sty 28, 2015 00:05

Witam. To mój pierwszy post. Mam dokładnie ten sam problem co kolega twórca tematu. Nie otrzymał pomocnej odpowiedzi. Może ktoś pomoże mi?
Aska85 - Pon Mar 23, 2015 23:13

Jeśli sam chcesz to sprawdź bezpieczniki. Jeśli nie chcesz się tym bawić elektromechanik ci pomoże na pewno z tym problemem.