Zobacz temat - Tarcze Indiglo do Rover 600
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Tarcze Indiglo do Rover 600

keponzo - Wto Sty 12, 2010 11:39
Temat postu: Tarcze Indiglo do Rover 600
http://www.allegro.pl/ite..._rover_600.html

w koncu są :) teraz tylko trzeba poczekać do wypłaty :>

Remigiusz - Wto Sty 12, 2010 12:39

Długo w nocy z tym nie pojeździsz :neutral:

Sam to kiedyś chciałem sobie kupić ale jak poczytałem wypowiedzi ludzi z niemieckiego forum ze ich po godzinie jazdy w nocy oczy bolą to zrezygnowałem z tego.

ADI-mistrzu - Wto Sty 12, 2010 12:46

To po prostu za bardzo o oczy się rzuca. Ładnie to wygląda, ale niestety jest tam za dużo elementów które się świecą a szczególnie w drugiej wersji...
Czasem niektóre rzeczy trzeba z rozsądkiem robić.

hellboy_d - Czw Sty 14, 2010 21:56

Po to masz inwerter zeby sobie jasnosc ustawic ....
Jak zrobisz minimum to nie jest to uciazliwe .

Perez - Czw Sty 28, 2010 18:59

Ja bym wolal zrobic aluminiowe tarcze jak w R75 coupe
zuber84cool - Sro Mar 17, 2010 19:10

Co do tych tarcz z allegro http://www.allegro.pl/ite..._rover_600.html to wzór nr 2 jest ok tylko zastanawia mnie jedno,kuźwa czemu do tej pory nie ma do wyboru innego koloru podświetlenia WTF? Przecież do RH600 taki przyjemny ciepły bursztynowy czy pomarańczowy byłby w sam raz (+ aluramki) i zdrowiej dla oczu a i same tarcze zyskały by uroku i lepiej wyglądały i zapewne lepiej by się sprzedawały bo no kto by takich nie chciał w swoim bolidzie? no większość pewnie by chciała :wink: .Jak dla mnie to te Indiglo jeśli nie będzie innego koloru podświetlenia to odpadają,niebieski,seledyn,zielony :rzyga: to sorry nie w RH600,przynajmniej nie w moim.Poza tym duży + za wygląd.
olek997 - Czw Kwi 01, 2010 02:00

zuber84cool, 1000% racjii, pojawią sie w kolorze fabrycznym to biore razme alu ramkami, bo te twarcze to cos na styl 75. kupisz sobie takie tarcze np seledynowe a reszte podświertlenia masz pomaraczową. myśle że nie jest problem zrobić jak kolor fabryczny. trzeba napisac do producenta to hurtem weźmiemy:)
soviet100 - Czw Kwi 01, 2010 08:22

Ja powiem szczerze że w zbrandzlowanej hondzie mojej ładnie to wyglądało ale do Rovera jakoś sobie tego nie wyobrażam .
Mazak - Czw Kwi 01, 2010 13:24

Ja uważam że wzór nr2 jest ok mi się podoba :smile:
olek997 - Czw Kwi 01, 2010 14:47

no wiadomo Mazak że jest wypas, ale jakby był w kolorze roverkowego podświetlenia to nikt z ans nie miałby żadnego ale tylko byśmy się ładnie w kolejeczce ustawili:)
Mayson - Czw Kwi 01, 2010 21:00

Drugi post od dołu: http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=80

Taki styl do R600 bym zapodał - do beżowego wnętrza jak ulał ;) Indiglo macie rację - żarówiaste kretyńskie barwy...

Mazak - Czw Kwi 01, 2010 21:56

zgadza się Mayson że ładniej by to wyglądało w takich kolorach co podałeś ale jak na razie niestety poza zasięgiem ,poczekamy zobaczymy
olek997 - Pon Kwi 19, 2010 21:25

myśle że moze byc problem bo te oczojebne barwy indolgo to jest jakby ich logo. ale zobaczymy. moze akurat

[ Dodano: Pon Kwi 19, 2010 21:25 ]
myślę ze odnowie temat.
napisałem do firmy moman w sprawie tych tarcz. napisałem odnośnie wzoru nr 2 gdyż wg mnie on znacznie bardziej pasuje do naszych roverków. oczywiście napisałem o zmiane koloru oświetlenia. widziałem że pojawiły się również u momana tarcze pod nawiwy! rewelacja! z tym że czionka cyferek jest jak wwe wzorze nr 1 i kolor jest niebieski, jakby był fabryczny REWELKA! od razy bym sobie zafundował taki zestawik oczywiście wraz z alu ramkami.
zobacyzmy co odpiszą. myśle ze zmiana bawry nie będzie wyczynem, jesli dobrze pamietam wystarczy zmienić napięcie jak diodach??? nie linczujcie jeśli źle mówie.