Zobacz temat - [R414 99']
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R414 99']

mattipoz - Sob Lut 06, 2010 23:58
Temat postu: [R414 99']
Witam
Od dłuższego czasu podczas zmiany biegu kiedy zdejmuje nogę ze sprzęgła słychać przez chwile z przodu dziwny zgrzyt. Jest on cichy ale i tak mi przeszkadza. Co to może być?

slax - Nie Lut 07, 2010 11:52

może jakeś łożyskow skrzyni,albo oporowe sprzegła uz jest na wykończeniu
mattipoz - Nie Lut 07, 2010 15:52

slax napisał/a:
może jakeś łożyskow skrzyni,albo oporowe sprzegła uz jest na wykończeniu


a to są duże koszta? czy warto wymienić?

slax - Nie Lut 07, 2010 16:27

jeśli łożysko oporowe ty chyba koszta nie duże bo takie łożysko jest w komplecie z nowym sprzęgłem,a sprzęgło kompletne kosztuje jakieś 350 złotych, gdzieś widziałem nawet za 200.

Natomiast łożysko w skrzyni hm... niedawno przerabiałem wymianę łożyska na wałku głównym, i po naprawie dalej coś wyje już nie tak głośno bo ledwo to słychać ale coś jednak wyje, drugi raz nie pakowałbym się w naprawę skrzyni poszukał bym używki w dobrym stanie. Jeśli dobrze pamiętam do kolega NEOSS proponował mi używkę na gwarancji.

Ale jeszcze nie wiadomo co dolega twojemu roverkowi może to coś zupełnie innego, jakiś pierdół

Niech ktoś jeszcze się wypowie.

pozdrawiam

TomC - Nie Lut 07, 2010 20:35

slax napisał/a:
Niec ktos jezcze sie wypowie.

Ja się wypowiem. Kolego slax zanim naciśniesz wyślij po zakończeniu pisania posta rzuć okiem na to co stworzyłeś. Tego się nie da czytać!!!!

slax - Pon Lut 08, 2010 11:02

przepraszam najmocniej poprawiłem post, spieszyłem się troszkę, na przyszłość postaram się zwracać uwagę na to.

i jak tam problem rozwiązany?

pozdrawiam

mattipoz - Wto Lut 09, 2010 22:18

Jestem na etapie zmiany pracy i czekam na 1 wypłatę. Jak tylko dostane będę wymieniał potrzebne części bo już to dawno powinienem zrobić. Na razie jeżdżę jak niedzielny dziadek:)
slax - Sro Lut 10, 2010 12:48

witam.

Ale wiadomo juz dokładnie co jest przyczyną usterki?
pozdrawiam