Zobacz temat - [Rover 75]Ksenony/lampy angle eyes
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [Rover 75]Ksenony/lampy angle eyes

iturea - Wto Lut 16, 2010 16:48
Temat postu: [Rover 75]Ksenony/lampy angle eyes
Witam. Jak w temacie, czy sa moze gdzies do kupienia lampy Angle Eyes lub ladne Xenonki na przod? Do r 75 oczywiscie ^^ rok 2000.. Szukalem na necie i forum ale nie moge nic znalesc :( A chcialbym miec takie ladne mocno swiecace :P ( bo teraz mam jakies dziwne wyblakle czy cuś :) )
Krzysi3k - Wto Lut 16, 2010 16:51

Od MG ZT można xenony znaleźć, ale raczej towar rzadki i drogi.
dukat11 - Wto Lut 16, 2010 17:20

Oprócz lamp powinieneś dorobić spryskiwacze reflektorów i samo poziomowanie.

Lampy masz np tu:
http://www.allegro.pl/ite...5_bi_xenon.html

hvil - Wto Lut 16, 2010 18:28

szukam tez tego ale nigdy dwoch niemoge wylapac zawsze pojedyncze. 860 to jeszcze nie tak tragicznie za szt jak sa w super stanie:-) juz napisalem mu wiad:-) jak ma 2 to biore:-)
kumilek23 - Sro Lut 17, 2010 07:07
Temat postu: Re: [Rover 75]Ksenony/lampy angle eyes
Po małych kosztach polecam polerkę kloszy od środka (niestety trzeba rozebrać reflektor...) do tego żaróweczki Philips BlueVision całkowity koszt w okolicach 50 zł, a efekt zabójczy :lol: miałem wcześniej w swoim R200 te żarówki i z czystym sumieniem polecam, bez sensu płacić przynajmniej 4x tyle za ksenon, gdyby nie uszkodzone zaczepy w fabrycznych reflektorach (efekt małego dzwonka poprzedniego właściciela :???: )przez co kolokwialnie mówiąc jedno oko na Maroko drugie na Kaukaz :lol: to do dzisiaj bym na tych żaróweczkach śmigał. Wyblaknięte światło to objaw przepalonych żarówek, więc dużo korzyści przyniesie sama ich wymiana. Z dwóch opcji, które wymieniłeś mniejsze koszty to xeno, lepszy efekt to AE, ale nie widziałem jeszcze tych lampek do 75... pozdrawiam