Zobacz temat - [Forum] Problem z odpowiadaniem na posty
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - [Forum] Problem z odpowiadaniem na posty

Perez - Pią Lut 19, 2010 11:54
Temat postu: [Forum] Problem z odpowiadaniem na posty
Mam coraz czestszy problem z pisaniem na forum. Po kliknieciu opcji wyslij kaze mi sie zalogowac i tak w kolko. Czasami nie pomaga nawet otwarcie glownej strony w nowej karcie i zalogowanie sie na niej i potem kliniecie odswiez w temacie na ktory chce odpisac. Juz mnie to irytuje. Dodam, ze nie jest to raczej wina dlugiej bezczynnosci, bo przed chwila logowalem sie na forum kilka razy w przeciagu 3 minut!

Ta wiadomosc tez bylo ciezko napisac, zeby sie nie logowac co chwila :evil:

[ Dodano: Pią Lut 19, 2010 11:54 ]
bo do razu po napisaniu mnie kazal sie zalogowac i potem kazal pisac od nowa i znowu zalogowac i tak w kolo macieju

MaReK - Pią Lut 19, 2010 12:35

Cos nie tak z Twoja mozilla ;D
Nie trzyma sesji i dlatego problemy.

Sprobuj zrobic to z IE.
Posiadasz jakies oprogramowanie broniace przed syfem z sieci? Antywirusy, firewalle itp. ?

Perez - Pią Lut 19, 2010 13:23

Mam tylko Windowsa 7 i Mozille. Chyba jakies McAfee jest, a tak to nic. Poza tym ten problem nie pojawia sie zawsze.

[ Dodano: Pią Lut 19, 2010 13:23 ]
Dodam, ze nie mam problemu na poczcie, sesja mi nie wygasa co chwila.

MaReK - Pią Lut 19, 2010 17:40

To moze dotyczyc tylko roverkow, a byc moze nie dotyczy sesji szyfrowanych https.
Zainstaluj inna przegladarke, albo usun (przenies) folder danych uzytkownika dla firefox i sprobuj ponownie. Moi rodzice mieli taki problem i rozwiazalem to wlasnei w powyzszy sposob. Nie szukalem przyczyn, bo mi sie nie chcialo ;D

Pozdrawiam,

Perez - Pią Lut 19, 2010 17:47

Na IE jest to samo. Teraz normalnie juz nawet na SB nic nie moge napisac, bo pokazuje mi sie, ze musze sie zalogowac jak klikam wyslij.

McAfee pokazuje, ze kozystanie z tej strony jest bezpieczne.

MaReK napisał/a:
albo usun (przenies) folder danych uzytkownika dla firefox i sprobuj ponownie.
jak to zrobic lopatologicznie?

[ Dodano: Pią Lut 19, 2010 17:46 ]
zauwazylem, ze czasami trzyma sesje kilka minut, czasami kilka sekund, a czasami wogule nie trzyma, albo trzyma ulamek sekundy

[ Dodano: Pią Lut 19, 2010 17:47 ]
zeby cos napisac musze miec na jednej karcie otwarta glowna strone, na drugiej temat z tekstem ktory wysmarowalem. i klikam na glownej odswierz, loguje sie i szybko na karcie z tematem wyslij i dopiero wtedy wysyla moje posty

[ Dodano: Pią Lut 19, 2010 17:47 ]
moze mnie juz forum nie lubi i mam mnie dosyc, bo siedze dzisiaj od rana :(

MaReK - Pią Lut 19, 2010 17:48

http://www.teamviewer.com...iewer_Setup.exe

zainstaluj sobie, to a nr sesji i haslo wyslij mi na pw lub gg jesli chcesz zebym mogl Ci pomoc zdalnie i obadal Twoj system.

Pozdrawiam,

Perez - Pią Lut 19, 2010 17:54

chyba poszlo na PW, ale nie jestem pewien czy wyslal GG nie posiadam, bo bylo mi zbedne
sTERYD - Sob Lut 20, 2010 00:04

tak to jest jak się używa przeglądarek wykorzystujących formanty activX ;p
Perez - Sob Lut 20, 2010 00:53

sTERYD, doszlismy juz z Markiem, ze to wina mojego internetu
MaReK - Sob Lut 20, 2010 09:48

Na to wyglada. O ile sesje juz nie wygaszaja same z siebie, tak na sb nie mozna pisac linijka po linijce, bo internet na chwile zrywa i wiadomosc leci w kosmos.

Ale nic dziwnego, jak ping do samego gatewaya siega 300-350 ms ;)

Mimo tego, test ze speednettest pokazuje rewelacyjne 1mbit/s i to w obie strony
przy otwartej sesji teamviewera ;) Mysle, ze to net, bo nic innego w systemie nie znalazlem.

Perez - Sob Lut 20, 2010 12:50

Ja bym stawial na zasieg blueconnecta w Piasecznie :)