Zobacz temat - [Rover 416si 96r.]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [Rover 416si 96r.]

Matixx1988 - Pon Mar 15, 2010 19:45
Temat postu: [Rover 416si 96r.]
Witam mam problem z autem otóż szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem auto mi się dosyć często potrafi zagrzac nawet i do 80% wentylator włacza sie bardzo szybko nawet i przy 50% ale temperatura mimo tego nie chce spadac przy jeździ i przy postoju wentylator działą a temperatura nei spada ostatnio zauważyłem ze przy chłodnicy mam miejsce na drugi wentylator ale jest tylko obudowa wirnika w środku nie ma nie jest to miejsce na wentylator od klimy bo ten jest osobno z góry dziękuje za pomoc:)
sTERYD - Pon Mar 15, 2010 19:47

a czy chłodnica nie jest już zużyta?... lub po prostu pozatykana śmieciami..?

Matixx1988 napisał/a:
przy chłodnicy mam miejsce na drugi wentylator ale jest tylko
obudowa wirnika w środku nie ma nie jest to miejsce na wentylator od klimy bo ten jest osobno z góry dziękuje za pomoc:)

coś masz namodzone... tak to nie wygląda przy fabrycznej klimie :/

Matixx1988 - Pon Mar 15, 2010 19:55

tak to u mnie właśnie wygląda zdjęcie w linku http://www.moto.allegro.p..._rover_400.html
sTERYD - Pon Mar 15, 2010 19:57

jak tak, to jest ok... zmyliło mnie to "z góry" ;)

tak czy inaczej wygląda to na zabitą śmieciami lub skorodowaną chłodnicę...

macikd - Pon Mar 15, 2010 19:59

Jeśli mnie pamięc nie myli to chyba w Poldoroverze właśnie tak wyglądała chłodnica u mnie, tzn były dwie obudowy na wentylator a tylko jeden był założony. Ale ja w 416, co prawda bez klimy, mam całkiem inny wentylator w aluminiowej obudowie.
Matixx1988 - Pon Mar 15, 2010 20:05

bo to ja tak niewyraźnie napisałem;) ale spróbuje ją na sam początek porządnie wyczyścic chociaż nie jest az tak zabrudzona ale warto spróbowac :)