Zobacz temat - [HYUNDAI SANTA FE CRDi] Nie odpala po stłuczce
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Inne (np. Polonez 1.4, MG Maestro, Rover SD1 itp.) - [HYUNDAI SANTA FE CRDi] Nie odpala po stłuczce

phuss - Sro Mar 17, 2010 17:58
Temat postu: [HYUNDAI SANTA FE CRDi] Nie odpala po stłuczce
Nie wiem czy mogę zgłosić się z inną marką na tym forum. Ale jest problem, a tu jest dużo dobrych ludzi i może ktoś doradzi. Bardzo proszę moderatora o stanowisko.
Remigiusz - Sro Mar 17, 2010 18:02

Napisz problem :mrgreen: Chętnie doradzimy :wink:
thef - Sro Mar 17, 2010 18:04

Proszę zwyczajnie przedstawić problem w temacie tak samo jak w przypadku roverków. Nie ma żadnych ograniczeń co do marki samochodów ;) .
phuss - Sro Mar 17, 2010 18:13

ok. Dzięki
Koledze przydażyła się mała stłuczka, wywaliły przednie poduchy, ale auto zdolne do jazdy.
Tylko bestia nie chce odpalić, prąd jest bo kręci, paliwo podaje. Ale sprawdziliśmy tylko do wtryskiwaczy, poluźniliśmy i przed wtryskami leje paliwem. Co jest grane??
Czy może być jakiś "wyłącznik bezpieczeństwa" odcinający wtryski??

Remigiusz - Sro Mar 17, 2010 18:31

phuss, Powinien byc gdzie taki guzik mi sie wydaje co odcina paliwo przy wypadku i trzeba go wcisnąć potem żeby odblokować.

poszukaj gdzieś kolo fotela kierowcy lub gdzieś w komorze silnika jakis guzik do wciskania.

Tan - Sro Mar 17, 2010 18:32

Udaj sie na forum Hyundai, sam tak sie krece z racji tego co ma mw podpisie.
http://forum.hyundaifanklub.pl

jarekb - Czw Mar 18, 2010 01:17

kolego phuss ja mialem podobny przypadek tylko ze honda i zeby uruchomic auto to trzeba bylo wcisnac ten awaryjny przycisk a znajdowal sie on po stroonie pasazera za schowkiem trzeba bylo go zdemontowac
RaFaLuS - Czw Mar 18, 2010 10:57

Ten guzik to tak zwana wstrząsówka odcinająca dopływ paliwa o ile sie nie myle :razz: musisz poszukac w necie gdzie w tym Hyundaiu taka sie znajduje i po prostu wcisnąć przycisk :mrgreen: