Zobacz temat - Cześć
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Cześć

lordmichu - Pon Kwi 12, 2010 21:24
Temat postu: Cześć
Cześć

W końcu zdecydowałem się ujawnić :) . Do tej pory tylko czytałem forum.
W planach mam też dołączenie do klubu. Jak tylko uda mi zarejestrować na stronie.

Jestem posiadaczem R 45 w szalonym "buraczkowym" kolorze :P .
Jest to moje pierwsze auto. Nie liczę starego Poloneza gdyż tamtego odziedziczyłem, a na Roverka zapracowałem sam.
Zresztą moja przygoda z Rverkami, zaczęła się w bardzo przypadkowy sposób.
Jako, że mój brat cioteczny sprowadza auta z Holandii, to poprosiłem go żeby przywiózł mi jakiegoś solidnego, niedużego diesla. Byle nie Francuza i chętnie nie Niemca.
Niedługo później dostałem informację, że jest do wzięcia fajne auto rodem z "wysp".
A, że z zawodowo zajmuję się sprzedażą części i serwisem rowerów stwierdziłem, że na rowery to ja już jestem skazany.
W ten sposób stałem się szczęśliwym posiadaczem Rovera.
Auto było co prawda bite, ale i tak jak wsiadłem do niego pierwszy raz, to z miejsca się zakochałem.
Niestety auto teraz też jest uszkodzone. Miałem wypadek podczas jednej z większych śnieżyc w Warszawie. Dziś oddałem je do blacharza i czuję się jakby osierocony gdy nie widzę go przez okno :) .
Podsumowując, tę przydługą historię. Mimo, iż dużą rolę odegrał tu przypadek, to Roverem 45 jestem zachwycony (choć zaczyna mi się marzyć R 75). Świetnie wygląda. Ma świetne wyposażenie. Bardzo przyjemnie się prowadzi.

Pozdrawiam

tronsek - Pon Kwi 12, 2010 21:28

Witaj w gronie ROVER'kowiczów. :hejka:
staf - Pon Kwi 12, 2010 21:38

Michu napisał/a:
Świetnie wygląda. Ma świetne wyposażenie. Bardzo przyjemnie się prowadzi.

oj, prawda,prawda :smile:
Witaj :smile:

-IKS- - Pon Kwi 12, 2010 23:31

witaj Michu :D
kasjopea - Pon Kwi 12, 2010 23:52

Hej
darek_wp - Wto Kwi 13, 2010 07:56

Witaj :smile:
krzychu.b - Wto Kwi 13, 2010 08:38

witaj
Andrzej_1272 - Wto Kwi 13, 2010 10:31

WITAJ!!! :smile:
leszczu - Wto Kwi 13, 2010 13:45

Cześć :grin:
dzelo23 - Sro Kwi 14, 2010 00:31

Powitać
faecd - Sro Kwi 14, 2010 00:36

niezle przygody, wczesniej bity i wypadek w sniezycy :/

Cze

lordmichu - Pią Kwi 16, 2010 17:04

Dzięki za powitanie.
Dziś odebrałem auto od blacharza. Od razu lepiej się czuję. Roverek wygląda cudnie.
Pozdrawiam