Zobacz temat - [R414 1.4si 96r]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R414 1.4si 96r]

tompunk - Sro Kwi 21, 2010 20:44
Temat postu: [R414 1.4si 96r]
miałem mała kolizje i mechanik chce za ustawienie tego 100zł i nie wiem czasem czy mnie nie chce naciagnąc...z góry dziekuje za odpowiedzi.. :wink:
sTERYD - Sro Kwi 21, 2010 20:49

tak, posiada, przy pedale gazu za konsolą środkową. Trzeba go wcisnąć.
tompunk - Czw Kwi 22, 2010 12:07
Temat postu: [R414 1.4si 96r]
sTERYD napisał/a:
tak, posiada, przy pedale gazu za konsolą środkową. Trzeba go wcisnąć.



czy 100zł za ustawienie tego to nie za duzo bo nie wiem .gadał ze to trzeba pod komputer podłaczyc z odpowiednim programem co wydaje mi sie zajmuje 5min.

i jeszcze mam jedno pytanie czy jest mozliwe przy lekkim uderzeniu w przod w lewa strone aby sie zablokował ze po przejechaniu paru metrów silnik gasnie??? :bezradny:

kasjopea - Czw Kwi 22, 2010 12:16

100 zł za wciśnięcie guziczka? Sam wciśnij go sobie za darmo :smile: .
sTERYD - Czw Kwi 22, 2010 16:02

tompunk napisał/a:
i jeszcze mam jedno pytanie czy jest mozliwe przy lekkim uderzeniu w przod w lewa strone aby sie zablokował ze po przejechaniu paru metrów silnik gasnie???

to raczej nie będzie wyłącznik bezwładnościowy, bo gdyby on zareagował w ogóle nie odpaliłbyś samochodu. On wyłącza pompę paliwa.

Czy z akumulatorem wszystko w porządku? :hm:

tompunk - Pią Kwi 23, 2010 16:28
Temat postu: [R414 1.4si 96r]
sTERYD napisał/a:
tompunk napisał/a:
i jeszcze mam jedno pytanie czy jest mozliwe przy lekkim uderzeniu w przod w lewa strone aby sie zablokował ze po przejechaniu paru metrów silnik gasnie???

to raczej nie będzie wyłącznik bezwładnościowy, bo gdyby on zareagował w ogóle nie odpaliłbyś samochodu. On wyłącza pompę paliwa.

Czy z akumulatorem wszystko w porządku? :hm:


po stluczce raz odpalił pochodził 15 sek i zgasł dugi raz tak samo za trzecim echo.akumulator jest OK ma niecały rok :bezradny: