Zobacz temat - [Rover 200 1.6 Si 98r.] Zakładanie Nowego Alarmu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 200 1.6 Si 98r.] Zakładanie Nowego Alarmu

rybaplmcteam - Czw Kwi 29, 2010 11:04
Temat postu: [Rover 200 1.6 Si 98r.] Zakładanie Nowego Alarmu
Potrzebuje pomocy bo chiałbym założyć nowy ALARM w miejsce starego tylko potrzebne Mi sa schematy do centralki ( Lucas ) wchodza dwie kostki.
Jak ma ktos opis szczegółowy kazdego kabelka w kostce po kolorystyce to Prosze o POMOC
Jak trzeba mam jeszcze inne ujecia tych Kabli.

sTERYD - Czw Kwi 29, 2010 11:18

schemat centralki to chyba nie będzie łatwo znaleźć, ale rozpiski kostek na pewno są w RAVE :cool:
darek_wp - Czw Kwi 29, 2010 12:39

Cała kabelkologia jest rozrysowana w rave. Wiesz oczywiście Kolego rybaplmcteam, że moduł alarmu jest połączony z kompem i MFU i żeby działał komp (ECU) musi on zostać poddany drobnym zabiegom programowym w celu wycięcia immobilisera.
rybaplmcteam - Czw Kwi 29, 2010 15:09

Dzięki za informacje bo nie miałem pojecia. Tylko musze zaznaczyc ze mam zdjeta blokade w komputerze rozruchu bo nie mogłem odpalic auta jak Mi padł immobilazer i Elkromechanik Mi to zrobil duzo Mnie skasował bo az 400 zł za 2 godzinki pracy ale nie mam juz problemow z odpalaniem ale teraz tylko moge operowac kluczykiem. a Moglbys dac jakies namiary na reva ??
darek_wp - Czw Kwi 29, 2010 19:36

Proszę
http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#30

rybaplmcteam - Pią Kwi 30, 2010 00:02

Niestety nie mam dojscia do rave. Jest ktos w stanie wrzucic sam schemat centralki. Tak wyglada schemat alarmu ktory chialbym podlaczyc.
darek_wp - Pią Kwi 30, 2010 08:43

Proszę uprzejmie
schemat połączeń alarmu i central zamka