Zobacz temat - [MG ZR 1.4,2005r] Latający drążek zmiany biegów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 1.4,2005r] Latający drążek zmiany biegów

titanick - Sro Maj 05, 2010 13:55
Temat postu: [MG ZR 1.4,2005r] Latający drążek zmiany biegów
Witam. Kupiłem mg zr i lata mu gałka zmiany biegów tak jak w syrence. Chyba nie powinno tak być, ale nie jestem ekspertem. Lata cały drążek. Gdzieś się coś poluzowało? Mógłby ktoś doradzić jak to ewentualnie naprawić, bo nie chciałbym, żeby pewnego dnia drążek został mi w ręku.
emi906 - Sro Maj 05, 2010 18:35

:idea: Jakby ci powiedziec mialem to samo w roverku 200vi i mialem poluzowany taki stabilizator nie wiem jak to nazwac w kazdym badz razie wez autko na kanal lub podnosnik i bedzie szedl tam drazek od galki biegow taki gruby i powienien on siedziec na takiej tuleji zaraz obok grazka zmiany biegów....


A potwierdzajace dla mojej tezy bedzie ....... to ze jak dotknales galki 1 raz to (bynajmniej mojw wrazenie takie bylo)masz wrazenie ze biegow nie ma. . . :lol:

Lukasz00 - Sro Maj 05, 2010 22:48

tu masz odpowiedź na Twój problem :)

http://www.roverki.pl/article.php?sid=425

Remigiusz - Sro Maj 05, 2010 23:34

Lukasz00, To raczej nie ten problem jest :neutral:

Mam to samo w 25 od spodu wszystko się ładnie trzyma problem leży raczej w kulce lewarka biegów jest trzymany chyba na jakieś gumie i u mnie to samo jest. Będę musiał wstawić sobie swój lewarek z 220 wsadzić.

emi906 - Czw Maj 06, 2010 20:44

Mozesz miec wyrobiony drazek ten przy skrzyni od zamiany biegow (na srubce) poprostu przewierc ten lepek w skrzyni na wiekszy otwor i daj srubke wieksza i bedzie ok :))
:grin: