Zobacz temat - [R75] Zmieniarka - jak zamontować zmieniarke CD Kenwood
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Zmieniarka - jak zamontować zmieniarke CD Kenwood

Ap9_11 - Sro Maj 19, 2010 00:11
Temat postu: [R75] Zmieniarka - jak zamontować zmieniarke CD Kenwood
Witam,

kupiłem niedawno do swojego Roverka zmieniarke marki Kenwood z kablem zakończonym okrągłą wtyczką. W aucie mam radio Philipsa oryginalne typ Harmony. Nie wiem ktoredy mam podpiąć zmieniarke, chcialem ja zamontować w schowku bo w bagazniku nie widze miejsca na podlaczenie. Czy ma ktos kawałek instrukcji lub jakiegoś schematu gdzie powinno się podłaczyc kabel od zmieniarki ? Nigdzie luznej wtyczki lub wejscia okraglego nie widze aby sprzet podlaczyc. Rozebrałem kawałek kokpitu tzn. wyjałem cały schowek, radio......prosze o wsparcie.

[ Dodano: Sro Maj 19, 2010 00:11 ]
Udało mi się zlokalizować wejscie do radia - wtyczka prostokatna z 10 PINowa, natomiast wtyczka z kablem od zmieniarki jest okrągła i ma 13 PINow. Czy ktos wie gdzie moge znalezc taka przejsciowke ?

Klaun_Szyderca - Pon Cze 07, 2010 12:13

Musiałbyś kupić adapter z UK do Harmony na zmieniacz Kenwood.
http://www.addacdchanger....tor_4_(Kenwood)

apples - Wto Cze 08, 2010 16:21

Ap9_11 napisał/a:
Udało mi się zlokalizować wejscie do radia - wtyczka prostokatna z 10 PINowa, natomiast wtyczka z kablem od zmieniarki jest okrągła i ma 13 PINow.
Z tego co mi wiadomo to przejściówka nic nie da. Z tym radiem tylko zmieniarka Alpine.
maryba - Pon Sie 09, 2010 22:40

apples napisał/a:
Ap9_11 napisał/a:
Udało mi się zlokalizować wejscie do radia - wtyczka prostokatna z 10 PINowa, natomiast wtyczka z kablem od zmieniarki jest okrągła i ma 13 PINow.
Z tego co mi wiadomo to przejściówka nic nie da. Z tym radiem tylko zmieniarka Alpine.


do tego radia ?

Uploaded with ImageShack.us tylko zmieniarka alpine ?