Zobacz temat - Prezent na 20 rocznice ślubu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Prezent na 20 rocznice ślubu

Rowan - Pon Maj 17, 2010 17:48
Temat postu: Prezent na 20 rocznice ślubu
Witam!
Zbliża się 20 rocznica ślubu rodziców. Muszę coś wymyślić, żeby im kupić. Kasa do jakiej jestem w stanie się zmieścić, to około 300zł. Nic nie mogę wymyślić. Może wy coś podpowiecie?

kasjopea - Pon Maj 17, 2010 17:56

Może ramka elektroniczna do zdjęć? Tylko nie wiem czy w tej cenie jakaś sensowna będzie.

Osobiście odradzałabym wszelkiego rodzaju sprzęty kuchenne, ręczniki, pościele, naczynia. Pomyślałabym o czymś bardziej dla ducha niż dla ciała :smile: .

kris-tofer - Pon Maj 17, 2010 18:05

Rowan, może jakieś wczasy weekendowe w jakimś ośrodku wypoczynkowym. 300zł to może mało, warto zorientować się ile taki wypoczynek mógłby kosztować.
Markzo - Pon Maj 17, 2010 18:13

Duże wspólne foto np: w foramcie A3 z napisem jakimś ładnym :) moim się bardzo spodobało, a do tego kosz z 25 różami im dałem :)
staf - Pon Maj 17, 2010 18:16

Rowan, Jeśli masz jeszcze czas, proponuje zrobić album wspomnień. Wybierz zdjęcia od dnia ślubu do dziś. Dołóż opisy ważnych wydarzeń związanych z rodzicami.
Nie drogo a przemiłe, gwarantuje. :smile:

Rowan - Pon Maj 17, 2010 19:49

staf, też mi to przyjaciółka proponowała, ale nie da rady... Nie ma takich zdjęć zbyt wiele. Wogóle mało zdjęć jest :/
-IKS- - Pon Maj 17, 2010 21:01

Rowan, moje siostry i ja na 40. rocznicę ślubu naszych rodziców zabrałyśmy ich do fajnej restauracji na obiad, była najbliższa rodzina a po obiedzie wieeeelki tort i kawa a później odstawiłyśmy ich do kina na komedię romantyczną :) (akurat leciało "Za jakie grzechy " ;) )
Rowan - Wto Maj 18, 2010 16:46

-IKS-, to faktycznie niezły pomysł. Pomyślę, pomyślę... :wink: