Zobacz temat - [r 214 si 97r benz] gdy zimno lub deszcz ....
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r 214 si 97r benz] gdy zimno lub deszcz ....

sew87 - Wto Maj 18, 2010 09:19
Temat postu: [r 214 si 97r benz] gdy zimno lub deszcz ....
witam otoz wiem ze duzo tematow bylo podobnych ale maja przypadlosc chyba sie rozni od innych, wiec tak pada deszcz cala noc czy w dzien i tak ide odpala elegancko i tak daja 1 puszcam sprzeglo dodaje gazu sporo a obroty spadaja ze prawie gasnie a nie jedzie,i tak pare prob z ruszeniem i wrescie jedzie(dodam ze pozniej po nagrzaniu jedzie normlanie tylko poczatki) , co moze byc z nim nie tak bo juz kasy poszlo w niego i chcialbym wiedziec co moglbym zrobic sam zeby to zniklo?

dzieki z gory

praktis - Wto Maj 18, 2010 10:14

A co do tej pory sprawdziłeś/wykluczyłeś?

Do sprawdzenia tradycyjnie, świece, przewody WN, rozdzielacz, cewka.

sew87 - Wto Maj 18, 2010 10:23

do tej pory to swiece ,przewody mam od demonatrzu z innego rowerka ale cale, cewka ok bo jakby byla zamoczona czy cos to by gasl ,a on pozniej jedzie
Squid - Wto Maj 18, 2010 10:33

A może kolega ręczny zaciąga na noc ? Samochód postoi gdy zinmo/mokro na zaciągniętym hamulcu, a potem przy ruszaniu od razu ręczny nie odbija i trzyma i jechać nie pozwala ? :roll:
sew87 - Wto Maj 18, 2010 10:35

a no zaciagam ,i przez to by sie tak dzialo ,jak daje gazu a on ni ejedzie i spadaja obroty ? dzis sporobuje bez recznego
kostek50 - Wto Maj 18, 2010 10:35

Też tak miałem. Pierwszym powodem był ślizgający się pasek (nie piszczał nawet) a drugim kopułka (jak ją ściągnąłem to aż się zdziwiłem ile tego osadu tam jest).
sew87 - Wto Maj 18, 2010 10:38

kapulka byla sprawdzana niecaly miesiac temu i jest czysciutka, a pasek no nie piszczy ,a jak to moze zaobserwowac ?hm
kostek50 - Wto Maj 18, 2010 10:46

zaobserwowałem to w nocy. jak ruszałem to mi wszystkie światełka lekko przygasały i samochód wcale nie miał siły ruszyć. Na początku myślałem że mam jakieś przebicie.
sew87 - Wto Maj 18, 2010 11:12

ok bede patrzyl czy tak sie dzieje po 20 ,a ten czy kabel dochodzacy do akumulatora do klemy- jesli mam go odslonietego tak z 2 cm tez moglby powodowac taka przypadlosc ? a i odrazu zrobilem fotke silnika