Zobacz temat - Prosze o opinie w sprawie rovera 200
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Prosze o opinie w sprawie rovera 200

kamil_kaka - Wto Maj 25, 2010 16:15
Temat postu: Prosze o opinie w sprawie rovera 200
Witam wszystkich.
I proszę o opinie w sprawie tego autka. Prosze o opinie co o nim sądzicie, czy warto czy nie? http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13334278
Sprzedawca pisał mi ze do zrobienia jest tylko to uszkodzenie na drzwiach a reszta wszystko ok. Pisał mi zeż ze autko posiada ksiązke serisową i przebieg to chyba tylko 103tys km. Chce kupić autko zeby jeździć do szkoły no i czasem jakis wypad gdzieś dalej.

staf - Wto Maj 25, 2010 16:30

kamil_kaka,

- samochód ma przejechane dużo, duzo więcej o czym świadczy wygląd kierownicy, nakładki na pedale sprzęgła i mieszka zmiany biegów. Po za tym na tylnym nadkolu również wgnit, czego juz nie napisał (to już trzeci element). Wnetrze auta dramatycznie zasyfiałe
Nie najlepsze zdjęcia, trudno coś więcej powiedzieć.

kamil_kaka - Wto Maj 25, 2010 16:35

No własnie to mnie zastanawia 103 tys kilometrów i taki srodek;/ . Auto sciągane z włoch.
staf - Wto Maj 25, 2010 16:43

kamil_kaka napisał/a:
. Auto sciągane z włoch.

No własnie. Mają bardzo złą opinie.

ArekL - Wto Maj 25, 2010 17:48

Bardzo zaniedbany... Włosi generalnie chyba mało dbają o auta. Mimo że u nich lepsze drogi i lepsze warunki.
leszczu - Wto Maj 25, 2010 21:54

:boisie: Tak dawno zniszczonego w środku roverka to nie widziałem, ale co tu się dziwić jak za taka cenę
103000 chyba x3 :grin:
A jak szukasz roverka do jeżdżenia do szkoły no i czasami gdzieś dalej to szukaj lepiej benzynkę, najlepiej 1.4 lub 1.6 :grin:

colin1983 - Wto Maj 25, 2010 22:01

kamil_kaka napisał/a:
Auto sciągane z włoch.
staf napisał/a:

No własnie. Mają bardzo złą opinie.
niestety zdarzają się wyjątki chociażby moja r-ka :razz: samochód jest z włoch dokładniej z Sycylii jak ją kupiłem wyglądał o 300razy lepiej niż ten biały "wrak". Mam ją 1,5roku i jak na razie bez awarii trafiłem chyba na samochód po przeglądzie. Miał większość rzeczy wymienionych.
Lewis - Wto Maj 25, 2010 23:20

moj tez jest z Wloch i do dzis wszystko jest git ,jedyne co mialem to HGF ,ale to normalka :D
shilus82 - Sro Maj 26, 2010 13:32

mój teściu ma włochacza i jedynie musiał coś z rozrządem zrobić, bo makaroniarze namataczyli, ale odpukać jeździ już 5 lat i nic się nie dzieje, poza częściami eksploatacyjnymi. A ten roverek ma coś lakier zmatowiały,103 tysiące to on miał parę lat temu.Pomimo że biały to baaaardzo brzydki.Takiemu egzemplarzowi mówimy stanowczo nie!!! :/