Zobacz temat - [R75] Obudowa/korpus/panel do uszkodzonego kluczyka.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Obudowa/korpus/panel do uszkodzonego kluczyka.

rado - Pią Maj 28, 2010 17:10
Temat postu: [R75] Obudowa/korpus/panel do uszkodzonego kluczyka.
Witam, kolejny raz mam problem z moim R75 tym razem szukam obudowy/panelu/korpusu
do kluczyka. Uszkodzeniu uległy te gumowe elementy (przyciski) które są w plastikowym czarnym korpusie/panelu/obudowie.
Chce zaznaczyć że kluczyk normalnie działa (zamyka i otwiera) tyle tylko
że wyleciały i zużyły się przyciski jak na zdjęciu które jest w
załączniku.

Pilnie potrzebuje kontaktu do osób, firm, na allegro kogo kolwiek które posiadają albo stary nie uszkodzony kluczyk z dobrym korpusem/panelem albo nową samą obudowe.

Od tygodnia szukam na internecie i nic.
zdjęcie uszkodzonego kluczyka :arrow: http://i46.tinypic.com/2wbyhlj.jpg

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

Dziadek - Pią Maj 28, 2010 19:59

Czasem zdarzają się używane całe kluczyki na Allegro.Pewnie sprzedają z rozebranych anglików.Ja trafiłem za 30 zeta,jest co prawda w gorszym stanie niż mój,ale trzymam na ewentualne uszkodzenie oryginału.
staf - Pią Maj 28, 2010 20:34

rado, Zapytaj u nich.
http://www.coded.pl/?gcli...CFds63godnlWz_A

haszczyc - Pią Maj 28, 2010 22:22

ja szukalem dlugo kluczyka na ebay ale drogo strasznie wiec zacząłem szukac na allegro ale tez drogie ok 100zl 150zl wiec szukalem po ludziach co sprzedaja czesci do roverow i napisalem do parunastu sprzedajacych i odezwal sie jeden ktory sprzedal mi praktycznie nowy dobry kluczyk z rovera z roku 2004 za 20zl z przesylka :)
jpawel - Pią Maj 28, 2010 22:41

Jestem poza domem, ale w poniedziałek poszukam, bo miałem przy zakupie 4 kluczyki (2 komplety po 2) w tym 2 nowe Valeo. Belg zmieniał zamek w bagażniku i stąd więcej kluczy. Ja dorobiłem wkładkę w bagażniku do klucza i znów mam wszędzie 1 kluczyk i stare obudowy niepotrzebne. Przekładka bagnetu to prosta mechaniczna robota. Jeśli będę miał gdzieś starą obudowę to i tak tylko jedną, bo w drugiej z gumkami stało się to, co u Ciebie.
Dam Ci znać, bo nie pamiętam sytuacji.

rado - Pon Maj 31, 2010 13:29

Dzięki za odpowiedź.

jpaweł - jestem zainteresowany tym zapasowym nie używanym kluczem, czekam na odp. na PW.

juraz - Pon Maj 31, 2010 13:42

ja tez sie podłącze bo poszukuje wlasnie takiej obudowy,tez rozleciały mi sie te gumowe przyciski
sysekp - Wto Lip 06, 2010 16:02

Tez z chęcią skorzystam, tez wypadły mi obudowy przycisków!!!