Zobacz temat - XVII Zlot podziękowania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XVII Zlot podziękowania

kasjopea - Nie Maj 30, 2010 13:54
Temat postu: XVII Zlot podziękowania
To może ja zacznę.
Przede wszystkim dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie. To był najliczniejszy jak do tej pory Zlot Ogólnopolski. Pojawiło się bardzo dużo nowych osób, które po początkowym skrępowaniu i obawach myślę, że poczuły się mile widziane wśród braci roverkowej.
Jeszcze raz dziękuję naszym Administratorom, dzięki którym mogliśmy zaprezentować na walnym zgromadzeniu naszą nową, świeżutką, jeszcze pachnącą stronę klubową. Dużo pracy jeszcze nas czeka, ale damy radę :wink: .
MaRKowi dziękuję szczególnie, gdyż bez niego, jego poświęcenia, cierpliwości to wszystko nie działałoby tak jak trzeba. Myślę, że uczynienie MaRKa naszym Klubowiczem Honorowym było tylko formalnością, gdyż od dawna mu się to należało :smile: .
MaRKu Tobie również dziękuję za niesamowite przeżycia w czasie premiery nowych filmów zlotowych i spotowych. Jak zawsze filmy na najwyższym poziomie. Tylko coś słabo z cenzurą było :razz: :wink:
Wszystkim dziękuję za to, że mimo iż pierwszy raz pojawiłam się na Zlocie bez mojej drugiej połówki czyli wolarza, doskonale się bawiłam i czułam jak zawsze dobrze w Waszym towarzystwie.
Dziękuję za długie rozmowy emesowi, MaRKowi, kruszonowi, thefowi i innym. Nie zawsze tylko miłe, ale mam nadzieję, że dobrze rokujące na przyszłość.
Wszystkich bardzo gorąco ściskam i do zobaczenia na kolejnym Zlocie :grin: .

PS. AndrewS dzięki za Perełkę :mniam: .
PS 2. Joa i izjawa dzięki za wspólne spanie i za to, żeśmy się nie pozabijały o łazienkę :wink: .
PS 3. Dydo i kzrr dzięki za niecodzienne przeżycia w czasie rajdu :lol: .
PS 4. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i dziękuję za wyrozumiałość :grin: .

MaReK - Nie Maj 30, 2010 16:13

Chciałbym być drugi - znowu drugi - ale boje się, że pisząc ten tekst ktoś mnie ubiegnie :)

Ja ze swojej strony chciałbym bardzo podziękować Zarządowi za zorganizowanie jednego z moich najlepszych Zlotów na jakim udało mi się być. Podziękowania należą się także zetesowi, który podpowiedział Zarządowi miejsce tegorocznego zlotu. Pogoda nam dopisała, tak jak niektórzy obiecywali :) Padało dwa razy w nocy (czwartek i piątek) ale dni były przepyszne.

Również chciałem podziękować nowo przybyłym klubowiczom i mam nadzieje, że pomimo mojego wszędobylstwa z kamerą, udało Wam się odnaleźć spokój i dobrze się bawić.

Walne zgromadzenie oraz projekcja filmów:

Dziękuję za wyróżnienie, o którym napisała Kasjopea.
Nie uważam, żebym aż na takie zasłużył, bo jest wielu innych którzy robią dużo dla tego Klubu. Niemniej jest mi bardzo miło :) Dziękuję za pyszny kosz owoców - będę zdrowy :)

Podziękowania dla Wszystkich Widzów za cierpliwość i dotrwanie do końca premier filmów z poprzednich Zlotów. Postaram się, zaskoczyć na następnych projekcjach ;)
Cenzura była, zapewniam ;) Mam nadzieję, że osoby występujące w sekcji "bez montażu" nie będą się gniewać :) Również taką nadzieję żywię do Erato - Darii, wybrance Brt :)


Rajd w terenie im. Huboszy87:

Organizatorom rajdu dziękuję, ale proszę w przyszłości troszkę pomieszać pytania, kolejność odnajdowanych zdjęć, a nie mapę z trasą rajdu :) Mimo kilku uchybień bawiliśmy się świetnie. Następne pytania układajcie mniej kontrowersyjne ;P

Próby czasowe na lotnisku - dziękuję wszystkim z wielkiej kolumny aut, których udało mi się z pamięci doprowadzić na lotnisko ;) Przepraszam BRTcika, za spóźnienie i brak pomocy w rozstawianiu słupków, ale nie mogłem wydostać się długo z ośrodka ;)
Dziękuję wszystkim za piękną sportową rywalizację. Przepraszam tych, którym jako pilot na początku pomieszałem trasę, to chyba Kruszon i to chyba kolega MG_ZS_180. Reszta mam nadzieje dojechała bez błędów.
Dziękuję Violli za pozwolenie na wzięcie udziału także i jej samochodem - MG TF rządzi :)
Kurs ratownictwa, chociaż nie byłem stałym bywalcem, to podglądałem od czasu do czasu ćwiczenia koleżanek i kolegów. W/g relacji niektórych, kurs był przeprowadzony profesjonalnie, czyli duże uznania dla CAMARO.
Markzo dziękuję za ostrą, sportową rywalizację na podium. Dziękuję również za pilotaż na próbie. Po raz kolejny udowodniłeś, że mimo młodego wieku dość dobrze ogarniasz auta i radzisz sobie ze skomplikowanymi trasami.

Taką niewątpliwie była tegoroczna - przygotowana przez kolegę TomekN - mistrza polski w RallyCrossie. Tomek uznał próbę za b. łatwą, ale zapomniał że będą ją jeździć amatorzy rajdowi ;)

Mariusz418 - również za rywalizację na torze - obydwa przejazdy były b. efektowne.
MG_ZS_180 - różniły nas setne sekundy - jak na pierwszy raz i podium... szacun ;)

Sobotni Grill i integracja:

Tutaj podziękowania dla Wszystkich z którymi udało mi się porozmawiać, uzyskać małe wywiady.

Pozdrawiam kolegę dzelo23 - Wasz bobas był uroczy :)

Dziękuję siemion_ za przejażdżki nocne mg'kami ;)

szoso420 - za wspólne rozmowy, dokuczanie mi n/temat mojej tuszy :P
Teraz jesteśmy kwita. Po raz kolejny okazało się, że "na żywo" jest inaczej niż "online".

Irek - za wyczerpujące odpowiedzi na temat historii klubu. Mam nadzieję, że uda nam się coś stworzyć na kolejny - jubileuszowy Zlot - 10 urodziny Klubu.

Indianin - podobnie jak koledze Irkowi, za wyczerpujące opowieści o historii posiadania Roverków oraz za aprobatę pomysłu promocji klubu i starych, unikatowych egzemplarzy aut ze stajni Rover/MG.

adam66 - za zaufanie na próbie sportowej ;) Udało się pokonać trasę bez błędów.

Aga_Mariusza - za uległość moim głupim pomysłom do kolejnych filmów :)

Ewelinie i Thefowi - za ciepłą herbatkę w domku oraz rozmowy do 4:00 ;)

Margos - zapraszamy na spota ;) Nie mogę doczekać się obiecanego ciasta.

AndrewS i Senn - za perłę ;)

Kasjopea, Ewelina, Marta - za komentarz mojego zachowania wobec Violli - faktycznie, jestem niedobry :(

IInvit - za rozmowy z Viollą, po moim błędzie :)

Na żywo jesteście debeściaki. Największą niespodzianką wieczoru było oczywiście wystąpienie naszych "streaptisserów" - Tiger'a oraz Mariusza418 ;)
Filmy będę musiał siłą rzeczy ocenzurować ;)

Jeszcze raz Wielkie dzięki Wszystkim za super zabawę.
Mam nadzieję, że dojechaliście szczęśliwie do domów bez żadnych atrakcji.

Do zobaczenia na jesiennym ;)

Do moich podziękowań przyłącza się również Violla.
Chciałaby sama coś dodać, ale na chwilę obecną jest wykończona podróżą ;)

izjawa - Nie Maj 30, 2010 17:27

Po odbyciu pokuty w Licheniu konwój poznański szczęśliwie dotarł do domu. (Najwięksi grzesznicy na kolanach zwiedzali Sanktuarium, grupa średnio zaawansowana wbiegła z uśmiechem na 31 piętro wieży widokowej, natomiast :plebs grzeszny" odbył pokutę na ławkach oraz łańcuchach pokutnych.)

Dziękuję za świetną zabawę podczas zlotu.

Do zobaczenia następnym razem :papatki:

Zukowaty - Nie Maj 30, 2010 17:33

izjawa napisał/a:
oraz łańcuchach pokutnych.)

Jeszcze mam odciski :)
Dzieki wielkie całemu Zarządowi za bardzo udany Zlot no i oczywiście Koledze Zetes'owi za pomysł z miejscem (trafione w 100%). Dotarliśmy ze Speedym jakieś 20 min temu po obiedzie w KFC ;)

kasjopea - Nie Maj 30, 2010 17:39

No tak, wiedziałam, że o kimś zapomniałam. Zetes jeszcze raz wielkie dzięki :*
emes - Nie Maj 30, 2010 18:19

My również chcemy serdecznie podziękować. Za co i komu? Za wszystko i wszystkim :) A tak w nieco większych szczegółach to jak niżej.

Organizatorom za chęci i za to, że poświęcili swój czas na zorganizowanie zlotu.

Pomocnikom organizatorów za pomoc przy organizacji.

Wszystkim uczestnikom, dzięki Wam mogliśmy ustanowić nową, rekordową, liczbę uczestników zlotu. Może poprawimy na jesiennym? ;)

Uczestnikom podróży powrotnej za wspólną jazdę i miłe towarzystwo :) Zresztą nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz :)

kasjo, za rozmowy, naprawdę mi pomogły poukładać kilka spraw :ok:

violli, za przejażdżkę tofikiem i nie tylko (w sensie nie tylko przejażdżkę tofikiem) ;)

Mariusz418, za przejażdżkę TF'em. Nie wiem jak to jeździ i nawet mnie to nie interesuje, ale jest bez dachu, a jazda bez dachu okazała się suuuuuper. Autko jest :mniam: I jeszcze za rozmowę w sobotni wieczór, a właściwie noc.

Aga_zona_Mariana i Joa, za drinki pokoju ;) Cokolwiek to było w tej butelce :lol:

Jordan87, za wspólną jazdę na zlot i za to, że dołączyłeś do naszej 400 na rajd i niezastąpioną pomoc :ok:

AndrewS, za Perłę :)

Na koniec jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI dla wszystkich :) Do następnego, równie miłego ;)

PS. Podziękowania od Ani dla Marty (marcelowej :) ) za rozmowę w sobotni wieczór.

Dydo - Nie Maj 30, 2010 18:41

A od czego ja mam zacząć ? Sam nie wiem. Ogromne podziękowania dla wszystkich, ale szczególnie dla organizatorów, ale także dla zetesa – gdyby nie on – moglibyśmy wylądować w innym miejscu, może lepszym, może nie – nie ważne. Ważne, że każdy z tego co było widać bawił się świetnie.

Był to mój pierwszy zlot, jednak już teraz wiem, że na pewno nie ostatni. Tutaj ogromne podziękowania dla osób, które bardzo ciepło mnie przywitały, bo nie wiem czy ktoś zauważył, czy nie - stres nie odpuszczał, mimo wszystko. Jednak, że tak powiem szybko zostałem ‘rozdziewiczony’ :D i później było już gites. Ukłony dla Jugola, który bardzo ciepło mnie przywitał, mało tego – dotrzymał towarzystwa podczas konsumpcji bigosu i sam skosztował tego niebiańskiego dania (przekazałem już mamie słowa uznania – była zadowolona i.. poleca się na przyszłość, więc bigos będzie naszym stałym, zlotowym gościem ;) ), dla Kasjopei, która również przywitała mnie z pięknym uśmiechem na twarzy a do tego towarzyszyla mi podczas rajdu, razem z kzrr'em. Zdziwiłęm się trochę kasjo, bo byłem nowy, świeży a jednak poczułem się tak, jakbyśmy się znali już z kilku zlotów :) Miło z Twojej strony. Oczywiście powiem, że kasjo bardzo chwaliła mnie i kzrr'a, że z nas takie fajne ciacha, grzeczne chłopaczki, inteligentne no i młooooooodeeeee :lol: No i te 40 km. przejechane na rajdzie, podczas gdy zetes w tym momencie miał 24 - bezcenne :hahaha: Muszę przyznać, że gdyby nie takie przywitanie to z pewnością stres tak szybko by mnie nie opuścił, a dzięki Wam bardzo szybko się go pozbyłem i czułem się jak wśród swoich :) Mało tego, ludzie tak samo pozytywnie zakręceni jak i ja :D

Podziękowania także dla zetesa i żony, z którymi miałem przyjemność sobie pogawędzić przy grillu, a także o jego jakże pięknej i urzekającej 75-tce ;)

Oczywiście nie może brakować podziękowania dla moich ziomków z pokoju; Speedy’ego i kzrr’a a także rtworka, który nam towarzyszył w pokoju (piwo z Niderlandii pierwsza klasa  ).
Kzrr, podbój Ślesińśkich lachonów jak najbardziej udany :D Szacun stary za pogawędkę w barze, naprawdę.

Nie mogę pominąć oczywko mojego kompana od bigosu – Radziszoka – bez Ciebie ten bigos nie smakował by tak, jak smakował :D Podziękowania także dla IKS, która mnie zaprosiła do swojego domku na bigos – inaczej jadłbym go w taki sposób, jaki jadł Perez – zimny i w opakowaniu po Delicjach :hahaha:

A także podziękowania dla wszystkich innych, których miałem przyjemność poznać, pogawędzić a nie wymieniłem – wybaczcie :)

Co do jeszcze walnego zgromadzenia i filmów. MaReK, ukłony w Twoją stronę, bo filmy naprawdę zmontowane pierwsza klasa. Wiem, że są także w klubie osoby, które też robią sporą robotę, jednak Twój wkład także jest niemały i trzeba to doceniać a także trzeba o tym mówić. :taa:

Pokaz ratownictwa medycznego – byłem pod wielkim wrażeniem tego, jak chłopaki podeszli do sprawy – pełna profesjonalna! Zero ściemy. Momentami służyłem jako manekin, którego wytargiwano z samochodu, marszczono mi twarz etc., ale było fajnie :D I na koniec świetna sprawa – imitacja wypadku przez chłopaków z Camaro. Pokaz interwencji podczas wypadku – super sprawa. Nie będę ukrywał, że nabyłem trochę wiedzy a także trochę doświadczenia. Mam nadzieję, że nigdy nie przyjdzie mi ratować komuś życia na drodze, jednak jeśli kiedyś tak się stanie to wiem, że wiem więcej, aniżeli wiedziałem przed pokazem.

Raz jeszcze WIELKIE podziękowania za super imprezie. Szkoda, że tak krótko, ale widzimy się na jesiennym, więc spoko loko – poleci raz dwa :taa:

P.S. Nie ma to jak załatwiać się nie w Toi Toiu a obok :haha: No i ta Ślesińska parafialna erekcja :hahaha:

MaReK - Nie Maj 30, 2010 18:56

emes o czym Ty tyle rozmawiałeś, chłopie ;)

Dydo napisał/a:
MaReK, ukłony w Twoją stronę, bo filmy naprawdę zmontowane pierwsza klasa.

Daj spokój :) Bawię się tym i fajnie jeśli jest pozytywny odbiór ;)
Dydo napisał/a:
Wiem, że są także w klubie osoby, które też robią sporą robotę

Są... robią zdecydowanie więcej niż ja ;)

Perez - Nie Maj 30, 2010 19:04

Chcialem podziekowac wszystkim osobom, ktore wlozyly ogrom pracy w przygotowanie zlotu jak i jego prowadzenie.
Dziekuje wszystkim za mile spedzony czas w trakcie wieczorow integracyjnych, po raz kolejny pokazaliscie mi, ze na zlocie mozna sie czuc jak w domu i zapomniec o codziennych problemach.
Gratuluje zwyciezcom konkursow wszelkiej masci, oby tak dalej, moze nastepnym razem Swift Was objedzie ;)
Dziekuje rowniez chlopakom z pokoju 111, oraz ludziom, ktorzy mnie uwolnili z kibelka w nocy z czwartku na piatek za spedzone w spokoju noce i kolezenska atmosfere.
Dziekuje MaReK`owi, ze przyjechal w piatek i nie udalo mu sie nagrac mojego wyczynu w toalecie ;)
Dziekuje zalodze Tomiego cabrio i kolezance z 200 za towazystwo podczas powrotu.
Juz sie nie moge doczekac kolejnego zlotu...

InEs - Nie Maj 30, 2010 19:06

I również Czarna Ines melduje się w domku. Chyba jak każdy podziękuję za wspaniałe 4-dniowe szaleństwo na wysokich obrotach. Oby więcej takich imprez. Jeszcze raz wielkie dzięki :mrgreen:
MaReK - Nie Maj 30, 2010 19:10

Perez napisał/a:
Dziekuje zalodze Tomiego cabrio i kolezance z 200 za towazystwo podczas powrotu.

Widzieliśmy Waszą trójkę na parkingu przed Zajazdem na 372 kilometrze :)

emes - Nie Maj 30, 2010 19:13

MaReK napisał/a:
emes o czym Ty tyle rozmawiałeś, chłopie


A, nazbierało się sporo tematów ;)

sTERYD - Nie Maj 30, 2010 19:14

to ja też się zamelduję :cool:
wyjątkowo szybko poszło, w zasadzie to przyjechałem ok godzinę temu, ale musiałem się trochę ogarnąć ;)

Kolejny raz Wielkie Dzięki za super zabawę :mrgreen:

Dydo - Nie Maj 30, 2010 19:15

MaReK napisał/a:
emes o czym Ty tyle rozmawiałeś, chłopie ;)

Dydo napisał/a:
MaReK, ukłony w Twoją stronę, bo filmy naprawdę zmontowane pierwsza klasa.

Daj spokój :) Bawię się tym i fajnie jeśli jest pozytywny odbiór ;)
Dydo napisał/a:
Wiem, że są także w klubie osoby, które też robią sporą robotę

Są... robią zdecydowanie więcej niż ja ;)


Jednak każdy wkład trzeba doceniać i trzeba o tym publicznie mówić :)

Perez - Nie Maj 30, 2010 19:20

MaReK napisał/a:
Widzieliśmy Waszą trójkę na parkingu przed Zajazdem na 372 kilometrze :)

No troszke tam posiedzielismy.
Potem sprzeglo sie naprawilo i pognalem juz sam do domu.

dzelo23 - Nie Maj 30, 2010 20:00

rtrhotyjpohmn'kdgml';bfnbfbafl'btrpbngn f nnk k
Tymon.
Miał podziękować ale jeszcze nie ogarnia klawiatury. Wielkie dzięki wszystkim za niesamowite cztery dni.
Perez, na następnym zlocie poczekam na przyjazd MaReK-a to cię nagra :lol:

Perez - Nie Maj 30, 2010 20:25

dzelo23, ja Ci dam! :nono:
To wszystko przez Ciebie ;)

Joa - Nie Maj 30, 2010 20:59

emes napisał/a:
Aga_zona_Mariana i Joa, za drinki pokoju ;) Cokolwiek to było w tej butelce :lol:

:twisted:

a ja podziekuje wszystkim ogolnie za mile towarzystwo i udana zabawe :)

a troszke szczegolowiej:
- Kasjo i Izjawa- dzieki, ze mnie nie wyrzucilyscie z pokoju za te pozne powroty ;)
- Mixer- wielkie dzieki za transport :)
- Aga- dzieki za "chodz na pomost, bo nudno" ;)
- Kruchy- dzieki za "przeciez odszedlem" :lol:
- Zuki i Irek- dzieki za wsparcie ramieniem, przynajmniej nie marzlam ;)
- Tiger i Marian- dzieki za uatrakcyjnienie grilla- szykujcie juz jakis uklad na kolejny zlot ;)
- Speedy- dzieki za pilnwanie naszej coli ;)
- aha, no i jeszcze dzieki dla tych, ktorzy uzyczyli nam cole, kiedy nasze zapasy sie skonczyly ;)

jeszcze raz dzieki wszystkim i do zobaczenia mam nadzieje wkrotce :)

tronsek - Nie Maj 30, 2010 21:05

To był mój pierwszy Zlot (ale nie ostatni). Dziękuję wszystkim za ciepłe i miłe przyjęcie. Czułem się jakbym Wszystkich znał od wielu, wielu lat. Wspaniała rodzinna atmosfera.
Pozdrawiam wszystkich.

Markzo - Nie Maj 30, 2010 21:26

To i ja podziękuje :D Wszystkim za przybycie, za rewelacyjny weekend spędzony razem z mega zakręconymi ludźmi! :D Było super! A szczególnie:

Ownstlr'owi, za użyczenie ZS na przejażdżkę i możliwość zasiadania na fotelu pasażera podczas prób sportowych, zabawa przednia!

Moejmu zlotowemu "Tacie" czyli Mariuszowi418 za dłuuugie rozmowy a przedewszystkim za zaufanie i odanie w moje ręce "Pięknisia Zlotu", tą szaloną jazde zapamiętam chyba do końca życia! dzięki!

MaReK'owi, tak jak mówiłem na zlocie, wielkie dzięki za "cięcie" sie o dzięsiątki sekund i dawanie w palnik do oporu ;) ogień na tłoki :D

Tigerowi, za przefajnego bocznego slajda ZT'ekiem :D a także przefajne spędzanie czasu i urozmiaconą drogę powrotną :D

Wszystkim, których miałem wielką przyjemność pilotować podczas prób sportowych, a zwłaszcza Perezowi i MG_ZS_180 za szalone przejazdy ;) mam nadzieje, że Was nie zawiodłem i bawiliście się równie dobrze jak ja!

Wszystkim Wam, za super spędzony wspólnie czas! Do następnego ;)

Perez - Nie Maj 30, 2010 21:30

Markzo, ale Ty nie jechales ze mna jako pilot :orety:
Markzo - Nie Maj 30, 2010 21:50

a przejazd ze mną na początku to amba zjadła? :D
Radziszok79 - Nie Maj 30, 2010 22:02

No to pora bym i ja podziękował :) A więc specjalne podziękowania dla całego Zarządu za organizację naprawdę świetnego zlotu :smile:
A teraz indywidulane:
- dla całej mojej kochanej ekipki z domku i z podróży w tym dla zielonego grzechotnika ze bez awaryjnie dojechaliśmy na i ze zlotu. Dla Tomasziego że użyczył mi grzechotnika na rajdzie imienia Huboszy 87, że cało dowiózł nas do celu no i za wspólne picie. Dla IKS za pilotowanie w rajdzie i za wspólny pobyt, dla przyszłego członka klubu czyli Mirindy że dała się namówić na przyjazd na zlot po wielu moich próbach namówienia ciebie :lol: Wielki szacun dla ciebie. Mam nadzieje że nie żałujesz:D Aha no i za te wieczorno nocne rozmowy też dziękuję ;)
- dla Dydo za przywiezienie Bigosu i wspólną konsumpcję. BIGOS RZONDZI :rotfl:
- dla Jugola, w końcu cię chłopie na lajfie poznałem :grin:
- dla kzrr za konsumpcję bigosu i rozmowy na kanapie w cholu
- dla kasjo za to że chociaż pare słów z nią zamieniłem :ok:
- dla Joa za pamięć z tym piwem :lol: i wspólną degustację wódki na grillu [you]
- dla dzelo23 za wspólną rozmowę przy schodach na grillu. Twój mały jest booski :)
- Marcelowi i Marcie za podróż wspólną na zlot :ok:
- Mareckiemu za próby sfilmowania mnie (pewnie i tak do wycięcia ;p )
- dla Wieszcza za rozmowę na kanapach i wytłumaczenie skąd pochodzi ( Rzeżęcin w gminie Morzeszczyn wymiata poprostu :rotfl: :lol: )
- dla Tiger'a i Mariana za rozbierankę na grillu i rozbawienie tym całego towarzystwa :mrgreen: Wymiatacie panowie :D
- dla szoso420 że Cie poznałem i chwilke porozmawiałem, mam nadzieje że następnym razem uda nam się więcej porozmawiać :twisted:
- dla walkie za wyrozumiałość i mniejsze niż się spodziewałem opierdzielenie mojej osoby w temacie domku :D
- dla Markzo za rozmowy przy kanapie ;)
- no i dla reszty której nie wymieniłem a była na zlocie
- Specjalne podziękowania dla kolegi Pat za to że nie zamęczył swoim gadaniem pani w recepcji w czwartkową noc :mrgreen:

Jesteście wszyscy wielcy i fajowo było spędzić z wami ten czas. Do zobaczenia mam nadzieje na kolejnym zlocie a wcześniej na spocie w Zatorze :]

Jugol - Nie Maj 30, 2010 22:18

Kolej na mnie :) , oddychnąłem z leksza, ale smarkam dalej, więc podziękowań, krytyk nadszedł czas ;)

Wielkie dzięki tronsek 'owi & syn za wspólny przejazd na i ze zlotu ( oberwanie chmury nad Koninem- bezcenne :szok: )

Wspaniale się stało, że mogłem poznać wirtualnych: Dydo , Radziszok79 , szoso420 , am_k , adam66 i wszystkich, których miałem okazję widzieć po raz pierwszy .

Podziękowania dla wszystkich ROVERianek za całusy powitalne i pożegnalne- bezcenne :obłoki:

Mariusz418 zaskoczyłeś mnie na wstępie z tym zapięciem Kochanicy na oczach Agi , ale w sumie jesteś dorosły- wiesz co robisz ;) Dzięki za wszystko- jestem happy :jupi:

Aga_zona_Mariana - dzięki za wspólny taniec , szczere pogaduchy i zaproszenie :całus:

Przeogromne dzięki dla zetesa za sugestię w sprawie miejsca tego zlotu- przepiękne tereny, okolica i wszechobecne ,,darcie ryja'' przez ptaki :ok:

Zarządowi za organizację, trud i wkład swego prywatnego czasu w to wspaniałe przedsięwzięcie.

Teraz odrobina krytyki :)

Do młodych owieczek, które zorganizowały II Rajd im. Huboszy87. Musicie się sporo nauczyć od Stada Baranów, ale mimo błędów zabawa była przednia :lol: Szczególnie zwiedzanie dróg dojazdowych do okolicznych odlewni, hut, tudzież innych zakładów pracy w towarzystwie załogi Kasjo, Dydo i kzrr- bezcenne i niepowtarzalne :mrgreen:

Wielki szacun za organizację lotniska i wszystkiego co na nim miało miejsce. Brak żarełka- wybaczone, nie zależne od Was- sklep był blisko :taa:

Tiger 'owi i Marian 'owi za popis skrywanych umiejętności w tańcu go-go podczas grilla :ok:

Mix 'owi za użyczenie magicznego pudełka z brakującym powerem mej Kochanicy i oczywiście za wieczorne jazdy testowe :mniam: Te focal 'e masz superaśne z zadku :muzyka:

Wszystkim ROVERiankom i ROVERianom za wspaniałą atmosferę zlotową, jak zawsze zresztą :ok:

Ekipie poznańskiej za dzisiejszą, Licheńską pielgrzymkę i oczywiście cały zlot :mrgreen:

Dzięki wszystkim - bez Was, bez nas nie byłoby tej wspaniałej atmosfery zlotowej :)

Do następnego, równie miłego, realnego :ok:

P.S.
Tomas220 dzienks za wspólny przejazd na lotnisku, mówię w imieniu swoim i Ani :ok:
Orson 'owi za wyleczenie bólu głowy, Martynie za pomoc w zwalczeniu nabytego kataru zlotowego ;)
Tomson40075 dzięki za pojemnego Toi- Toi'a :)

am_k - Nie Maj 30, 2010 22:23

Ja też się dorzucę do podziękowań, tak dla wszystkich, jak świeżo poznanych i tych już znajomych.
Było super, mam nadzieję że na następnym zlocie żona pozwoli mi pozostać dłużej.

Perez - Nie Maj 30, 2010 22:35

Markzo napisał/a:
a przejazd ze mną na początku to amba zjadła? :D

Kurcze, faktycznie jechalem jeszcze z kims na poczatku, ale nie skojazylem, ze to Ty :D

sknerko - Nie Maj 30, 2010 22:45

Sknerko z Mrówką S już też w chałupce.
Podziękowania za zajefajny zlocik dla organizatorów.
Podziękowania dla Tomsona40075 i jego drugiej połowy za pilotowanie do ośrodka, wspólne korytko :je: , wspólne "spacery" i pilotowanie na próbie :fura: .
Dla Tomasa220 i czarnej InEs za nie spicie mnie na max :winko: :zdrowie: i kawę w drodze powrotnej :kawa: .
Dla Izjawy za pogaduchy przy grilu i ratowanie na lotnisku :grin: .
Dla Mariusza418 za domykanie szyb :arrow: no mam teraz wypas :mrgreen:
Dla Zukowatego za wprowadzenie w temat próby sportowej :ok:
Dla Jugola za jego zawsze dobry humor :rotfl: :mrgreen: i dla Danusi za cierpliwość do Niego :ok: .
Dla Tronska i szoso420 za bardzo miłe towarzystwo przy grilu :piwko: .
Dla spidiego za opowieści o kotach :kotek: co się boją makaronu :hahaha:
Dla Mixa za fajne pogaduchy na korytarzu :ok2:

i wszystkim których nie wymieniłem za fajny weekend z roverkami.

kzrr - Nie Maj 30, 2010 23:21

No coż to chyba kolej na mnie:

Przede wszystkim dla Walkie które dzielnie znosiła moją osobą na miejscu pasazera w obie strony ;-) rtworkowi za dalszy transport pod same drzwi domu. Nie będzie wam to zapomniane. Całej ekipie z Wrocka za podroz w jedną jak i drugą strone.

Speedy, Dydo dzięki za możliwosc dzielenia pokoju z wami. :) Dydo dzieki za wypad do knajpy, wiesz ocb.

Za rozmowy m.in z Jugolem, Radzikiem, Kasjo, Tomi i kolezanką Martą/Magdą/Malwiną nie pamietam?, Tomaszim, Thefem, Zukowatym, Emesem i pewnie milion innych osob z który mialem okaze pogadac i na chwile obecną nie jestem sobie wstanie przypomniec jestem totalnie zmeczony.

Own dzięki za krótką przejazdą Twoim ZSem. Roj dzięki przejazke Vi.

Było Mega.. :mrgreen:

Tylko proszę nie patrzcie na mnie więcej takim wzrokiem jak staje z rana w drzwiach "stołowki" naprawde się staram :D :D :D

Jugol - Nie Maj 30, 2010 23:32

...cholercia, zapomniałem całkiem :głupek2: Dydo dzięki za możliwość poprowadzenia Twego R , nie ogarnąłem go w sumie, ale powiem Ci szczerze, że jak Ty razem z kzrr bawiliście się w najlepsze z BOR-owikami w Ślesinie, Twój R dawał nieźle radę jako taxi- pasażerowie nawet nie zauważyli, że mnie zgasł ze 3 razy :mrgreen:

P.S.
Gdzie draniu trzymasz płyty CD w swym R ?? , bo to słuchanie Radio Maryja nam zbrzydło ;p

eMdzik - Nie Maj 30, 2010 23:32

To i ja się przyłączę do podziękowań - przede wszystkim za organizację, chociaż i tak nie mogłem odczuć jej w pełni ponieważ byłem z Wami "z doskoku" (na szczęście rajdów nie ominąłem ;) ). A teraz indywidualne podziękowania dla Brt za rzeczowe odpowiedzi i bardzo miłe wprowadzenie mnie w grono zacnych klubowiczów, dla Mariusz418 za podłączenie pod komputerek, za cenne rady i uświadomienie (VIS i wszystko jasne ;) ), dla MaReK za wesoły przejazd próbny na którym zrobiliśmy chyba 10 nawrotów, a po jednym z nich zrobiło się niebiesko na zewnątrz i w środku ;) (nie mogę się doczekać filmiku z tego przejazdu), a także za gratulacje i oczywiście wspólną walkę na torze... chcociaż póki co walkę z dieslem, ale obiecuję poprawę :oops: Nie mogę tu zapomnieć o Markzo za świetny pilotaż szczególnie w drugim przejeździe ;)
Jeszcze raz wszystkim dziękuję za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na następnym zlocie.

Dydo - Nie Maj 30, 2010 23:55

Jugol napisał/a:
...cholercia, zapomniałem całkiem :głupek2: Dydo dzięki za możliwość poprowadzenia Twego R , nie ogarnąłem go w sumie, ale powiem Ci szczerze, że jak Ty razem z kzrr bawiliście się w najlepsze z BOR-owikami w Ślesinie, Twój R dawał nieźle radę jako taxi- pasażerowie nawet nie zauważyli, że mnie zgasł ze 3 razy :mrgreen:

P.S.
Gdzie draniu trzymasz płyty CD w swym R ?? , bo to słuchanie Radio Maryja nam zbrzydło ;p


Szkoda, żeś nie okiełznał mego little demona :lol: Ale w zasadzie fajnie, że ja mogłem zasiąść i dostąpić zaszczytu przejechania się Twoją Kochanicą :) Choć nie chciałem tak fatygować i myślałem, że dotrzesz mym pojazdem, ale oczywiście nic się nie stało, że do tego nie doszło, jednak jak wspominałem - nie chciałem fatygować :) A gdzie on Ci zgasł 3 razy :D ? Bo w zasadzie raz Ci zgasł zaraz potem, jak nas wyrzuciłeś przy zajeździe a potem żem zerkał i poszedł żeś prosto na ośrodek bez kłopotów :taa:

P.S. A płytki Piotrze siedziały sobie w schowku - tam, gdzie dokumenty, których byś potrzebował, gdyby koledzy Cię zatrzymali ;) A Radio Maryja leciało u mnie w samochodzie odkąd go mam tylko raz, we Czwartkowy rajd, gdzie przez chwile spoważnieliśmy z kasjo i kzrr'em, gdy przejeżdżaliśmy przez świętą okolicę, krainę mlekiem i miodem płynącą, gdzie każdy dom świcił się jak psu klejnoty :mrgreen: Ale na szczęście szybko nam się znudziło :taa: A zwiedzania wszelakich hut to ja nie zapomne chyba długo :haha:

Jugol - Pon Maj 31, 2010 00:01

Dydo napisał/a:
A gdzie on Ci zgasł 3 razy ?

...jak służył za taxi :mrgreen:

sknerko - Pon Maj 31, 2010 08:49

O żesz ty.... Zapomniałem, dzieki wielkie Jugolowi, za Taxi do domku i Dydo z taksówkę :mrgreen:
maciej - Pon Maj 31, 2010 09:16

To ja też się dołączę. :D

Jak zawsze wielkie podziękowania dla organizatorów Zlotu, a przede wszystkim zetesa za znalezienie wspaniałej miejscówki. :D

Niestety po próbach sportowych musiałem uciekać, a widzę, że sporo mnie ominęło, ale jak się mieszka półtora tysiąca kilometrów od domu, to obowiązków (i przyjemności ;) ), które pojawiają się w czasie krótkich powrotów jest tyle, że nie sposób wszystkiego ogarnąć.

Z mojej strony szczególne podziękowania dla:
- Irka i Indianina za czwartkowego grilla
- Tomiego za "śmierdziuchy"
- kruszona za piątkowe "wstałeś już?" - przyznaję się, kłamałem mówiąc "tak, tak" - obudziłeś mnie ;) , nieocenione wsparcie przy wykańczaniu strony oraz hasło dnia "it's not a bug - it's a feature", a także za pilotowanie na rajdzie i na lotnisku
- MaRKa za jak zwykle fantastyczne produkcje filmowe oraz szybką akcję "secondary DNS" w piątkowy wieczór
- braci Seneczko za towarzystwo w 115 i nieoddalanie się nadmierne z kluczami

Wszystkim obecnym za wspaniałe towarzystwo, śmiech często do łez i zabawę do wpół do piątej rano każdego dnia. :D

Lenin - Pon Maj 31, 2010 10:04

Witam wszystkich,
ja też chciałbym się dołączyć i napisać parę słów.
Przede wszystkim dziękuję za przyjęcie do grona Roverkowiczów.
To był mój pierwsz zlot, więc nie mam porównania do poprzednich, ale było naprawdę sympatycznie :-)
Pierwszy raz uczestniczyłem w Rajdzie i próbach sportowych...
Fajnie, że było sporo osób tzw. towarzyszących, bo moja żona mimo iż jest miłośnikiem naszego Roverka, to nie jest maniakiem samochodowym :-)

Dzięki jeszcze raz :-)

marcel_n - Pon Maj 31, 2010 10:29

Dziękuję bardzo za miłe spotkanie. Fajnie było ponownie zobaczyć Was wszystkich. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zadbali nawet o bezchmurne niebo. Dziękuję Tomasziemu i jego załodze za wspólny przejazd na Zlot, emesowi i Ani za powrót i pyszną szarlotkę z lodami. Dzięki thef i Ewelina_ za wszystko, a sporo tego było.
Dzięki Marek & Violla, Wasze filmy jak zwykle nie do wyje#$%^. No i oczywiście całej reszcie za godziny przegadane, noce nieprzespane, drinki przyjaźni i inne atrakcje 

Do podziękowań dołącza się Marta.

Roj - Pon Maj 31, 2010 10:43

dzięki wszystkim, którzy byli zaangażowani w zorganizowanie tego Zlotu!

podziękowania dla Marka za cierpliwe odbieranie telefonu i tłumaczenie jak dojechać tu a jak tam :cool:
podziękowania dla Jakuba333 za użyczenie GPS - miło było poznać!
dzięki dla wszystkich co pomogali mi się spić Danzką (a potem jeszcze innymi) w piątek Dudek Żaba Kzrr Kruchy Brt Perez! (jeśli kogoś pominąłem to znaczy, że plan został zrealizowany)

Gratuluję zwycięzcom (i uczesnikom) wszystkich rajdów/prób/konkursów!

Wszystkich miło było poznać, tych których znałem miło było zobaczyć, no i patrząc teraz na pogodę za oknem to się czuję jakbym z jakiejś ciepłej wyspy przyleciał.

pozdROJ

Pat - Pon Maj 31, 2010 11:17

...

to ja moze postawie te 3 kropki, bo nie sposob wymienic wszystko i wszystkich

1 . to wspaniali ludzie, na wielkim luzie, wysokim poziomie i z niesamowitym poczuciem humoru
2 . to swietna organizacja , oprawa , miejsce
3 . niesamowita zabawa do bialego rana, bo przeciez nie mozna sie z wami rozstac

Wszystko zasługa ludzi zebranych na zlocie, tych co organizowali i tych co przyjechali sie pobawic ... tak samo tych co postanowili pojawic sie pierwszy raz , jak i tych których juz pojawiaja sie od dawna ...
tak czy inaczej ja i wielu innych nie wyobrazamy sobie by w kalendarzu zabraklo kiedys miejsca na zlot Roverkowy :)

Moze juz wszyscy to wiedza, ale trzeba powtorzyc ... klub to nie tylko samochody .. to przede wszystkim ludzie ...

Dziekuje i do zobaczenia

Dydo - Pon Maj 31, 2010 11:56

Jugol napisał/a:
Dydo napisał/a:
A gdzie on Ci zgasł 3 razy ?

...jak służył za taxi :mrgreen:


A nie ma za co, i ja i mój R zawsze do usług :taa:

sknerko napisał/a:
O żesz ty.... Zapomniałem, dzieki wielkie Jugolowi, za Taxi do domku i Dydo z taksówkę :mrgreen:


To już teraz wiem, dlaczego ta moja eRka taka rozradowana stała sobie nie na swoim miejscu parkingowym :D Targał do przodu z radość aż miło :mrgreen:

Lasica - Pon Maj 31, 2010 19:59

W imieniu moim i Magdy D. dzięki dla:

WSZYSTKICH a w szczególności:

Walkie - za to, że nawet po terminie jej doskonałe umiejętności organizacyjne pozwoliły na dopisanie dodatkowej osoby

Irka i Indianina za to, że byli doskonałymi kompanami , szczególne dzięki za więcej złaaaa w czasie drogi :)

Dudka - za to, że ma dar podejmowania idealnych decyzji za innych (serio)

Ley - za to, że nas znosił i wiózł na trasie Ślesin - Warszawa (butelka już się chłodzi)

oraz oczywiście całej radosnej brygadzie za cudowną zabawę, tańce, śpiewy do rana WIELKIE DZIĘKI

adam66 - Pon Maj 31, 2010 22:06

I ja chcę podziękować wszystkim tym,którzy przyczynili się do zorganizowania tego
wspaniałego zlotu.
Jestem mile zaskoczony atmosferą i ludźmi jakich tam spotkałem i poznałem.
Był to mój pierwszy zlot i już wiem,że nie ostatni.
Cieszę się,że miałem możliwość Was poznać.
Dzięki za rozmowy Jugolowi z rodzinką,emesowi,siemionowi,Tomiemu,Markzo,Tigerowi,Dydo,
kzrr,Brt,rtworkowi,Orsonowi,Walkie,Violi,kasjopei i wielu wielu innym.
Marcinowi,który dzielił ze mną pokój,MaRKowi za pilotowanie mnie przez tor sprawnościowy,
Marianowi za sprawdzenie mojego,,R'',Marcie i Radkowi za rozmowy i czas spędzony przy grillu oraz ekipom z drugiego obozu noclegowego za wspólne śniadania.
Czułem się jak w wielkiej rodzinie.Niesamowite wrażenia.
Jeszcze raz Wam wielkie dzięki i do zobaczenia.

Mariusz418 - Pon Maj 31, 2010 23:00

Witam,

Bardzo dziękuje za naprawdę miłą atmosferę na zlocie.
Miło było was wszystkich poznać.

Na koniec przepraszam wszystkich których obraziłem czynem i słowem.

Pozdrawiam,
MARIUSZ 418

siemion_ - Wto Cze 01, 2010 00:02

Ja również bardzo serdecznie wszystkim dziękuje. Miło było znów was wszystkich widziec.
Z mojej strony była to króciutka wizyta, ale jak zwykle niezapomniana.
Pozdrawiam i żebyśmy sie na kolejnym zlocie spotkali w równie sympatycznym towarzystwie.

Zarządowi gratuluje organizacji, kasiopeii dziękuje za wspólny wyjazd na lotnisko, Mariusz418 dziękuje za podpięcie mojego wozu pod T4, MaRecKi i violka dziękuje za filmy których nie obejrzałem na prezentacji. I naprawde wszystkim wam za to że razem zaliczyliśmy ten zlocik
pozdrawiam i zapraszam do fotorelacji :-)

igorka21 - Wto Cze 01, 2010 00:33

Również chciałabym podziękować za fantastycznie :rotfl: spędzony czas. Choć to mój pierwszy (w końcu) zlot (bo zawsze szkoła lub coś...tym razem olałam), choć zorganizowany na ostatnią chwilę i na totalnym spotkanie, to zapewne ostatni... :cry: (siły wyższe, mniej zależne ode mnie.
Perez obiad bez Twojej gadaniny byłby zwyczajnie krótszy...
Kzrr- miło, że pamiętasz moje imię...
Pozdrawiam serdecznie

AndrewS - Wto Cze 01, 2010 00:44

bylo jak bylo co ja sie bede powtarzal :lol:

zastanawiam sie tylko, kiedy zarzad wreszcie cos spierniczy :mrgreen:

pomysl kursu ratownictwa super, GRATULACJE !!

szkoda tylko,ze nie ogloszono koncowego pokazu (ja na szczescie sie zalapalem)

dzieki dla

Kasjo
za zabawki (mlody wstal na drugi dzien jeszcze przed 7 i kazal sobie ukladac kolejke, na szczescie nie mi kazal ukladac :lol: :twisted: )
za nieperfumowanie kurtki :mrgreen:

Ewelina
za lekcje odmiany nazwisk

am_k
za czekanie i wspólna podróż na zlot

marcel
za ognisko domowe :smile:

Aga_Marianowa
za fajke pokoju w plynnej formie :smile:

jakub333
za poznanie i dobicie targu :smile:

Senn i llygas
za wspolny powrot autobanem

ciezko jest dognic 2.5 V6 przez T-series bez smigielka :mrgreen:

llygas masz moze fotke dwoch galeonow płynących obok siebie autobanem złoty czterdziesci ?? :mrgreen:

kolejny udany zlot przeszedl do historii,
a bylo juz ich troche

DZIEKI !!

kasjopea - Wto Cze 01, 2010 09:26

siemion_, zapomniałam o Tobie :oops: . Dzięki za lansik Twoim ZT, było suuuuuper, oraz za pogaduchy :* .

AndrewS napisał/a:
Kasjo
za zabawki (mlody wstal na drugi dzien jeszcze przed 7 i kazal sobie ukladac kolejke, na szczescie nie mi kazal ukladac :lol: :twisted: )
Ups :lol:
Mix - Wto Cze 01, 2010 09:45

Ja również dziękuję Wam wszystkim za świetną zabawę w jakże doborowym towarzystwie. Nie będę tu wymieniał konkretnych osób, bo było ich zdecydowanie za dużo, abym spamiętał kto, co i za co :wink: Miło było zobaczyć znów Wasze twarze, wymienić kilka uwag (czytaj - rozmowy o wszystkim i o niczym :mrgreen: ). Miło było również poznać nowe osoby, z którymi znałem się dotąd tylko online, a nasze kontakty ograniczały się głownie do SB lub PW :grin:
Dydo - Wto Cze 01, 2010 11:14

Ja jeszcze chciałbym bardzo podziękować siemionowi za to, że mogłem wsiąść do jego ZTka, pomacać, popatrzeć etc. :) Super fura - naprawdę. Chciałbym jeszcze podziękować dzelo za możliwość bycia Twoim pilotem :) Sorki, że pod koniec tam trochę zrąbałem, ale sama szarża była świetna :) :ok:
MaReK - Sro Cze 02, 2010 14:32

Dzięki dla martens za zdjęcie, które dumnie będę prezentował w avatarze ;D
walkie - Sro Cze 02, 2010 15:43

ja chyba tez zmienie avatara na fote ktora mi martens zrobila :)
martens - Sro Cze 02, 2010 20:47

Przylaczamy sie do podziekowan za serdeczna atmosfere na naszym pierwszym zlocie.
Przyznam, ze nie jest latwo w ciagu tak krotkiego czasu poznac i zintegrowac sie ze wszystkimi - szczegolnie jak jest sie dzikusem ;) .
Szczegolnie podziekowania dla:
Zarzadu - za organizacje zlotu - pracowaliscie nawet podczas zlotu

Uczestnikow - za atmosfere i mozliwosc zrobienia fajnych fot

Walkie - za cierpliwosc w odpowiadaniu na pytania "tych co to pierwszy raz"

IKS i Tomasziemu - za wielokrotne proby rozluznienia dwoch dzikusow i dotrzymywanie towarzystwa wieczorami

Tomiemu i Maciejowi i ... - za dotrzymanie towarzystwa w pierwsza noc, az do piatkowego poranka - dzieki temu wstalismy dopiero na piatkowy obiad, z wieeelkim bolem glowy, odpuszczajac rajd ;)

am_k - za piatkowe pijanstwo

IKS, Tomasziemu, Radziszokowi?, Mirindzie? i adam66 - za dotrzymanie towarzystwa przy grillu i rozmowyyyy

Senn i AndrewS - za mile rozmowy i wschodni akcent (Perelka)

Czipendejsom - za goracy wystep od ktorego zywym ogniem rozpalil sie grill przy ktorym siedzielismy - bylo naprawde goraco w te chlodna noc

Mix'owi, Joa i Raptillowi za wspolna koncowke A2 i nieprzekraczanie 150km/h - dzieki czemu nie balam sie jechac za Wami

MaReK'owi - za nieprzesladowanie z kamera - bo ja to raczej po drugiej stronie obiektywu ;) oraz mozliwosc ogladania flmow z poprzednich zlotow

mojemu Miskowi - za zgode na przyjazd i swieta cierpliwosc do mnie w drodze powrotnej. Jestes aniolem ale na kurs pilotowania to musisz pojsc ;) .

Mam nadzieje, ze zobaczymy sie jeszcze :) .

pozdrawiamy
Marta i Radek

eMdzik - Sro Cze 02, 2010 21:58

Ja również dziękuję Martens za świetne fotki, dzięki czemu podobnie jak Marek zmieniłem avatar na ładniejszy ;)
sknerko - Sro Cze 02, 2010 22:29

a ja dziękuję MARGOS bo również dzięki niej zmieniłem avatar
-IKS- - Sro Cze 02, 2010 22:53

wreszcie dopchałam się do komputera i mogę podziękować wszystkim którzy się zjawili na zlocie : "stałym bywalcom" i "świeżakom" , MaRKowi za filmy (ja chcę taką różdżkę !! ),
Tigerowi i Mariuszowi418 za taniec, Joa i Adze_żonie_Mariana za drinki pokoju/przyjaźni :mrgreen: , wszystkim tym z którymi rozmawiałam, marcelowi_n i marcie_n za wspólną drogę na Zlot i odciążenie Zielonego Grzechotnika w drodze powrotnej a także mężusiowi Tomasziemu , Radziszokowi79 i Mirindzie za wspaniałe towarzystwo w drodze na i ze Zlotu... również Radziszokowi i Mirindzie za emocje podczas rajdu... dodatkowo Tomasziemu za pozwolenie poprowadzenia Zielonego Grzechotnika na płycie lotniska, dzięki czemu na pierwszej jeździe mogłam zabłysnąć przed panem Instruktorem :mrgreen:
długo bym tak jeszcze mogła wymieniać...


p.s. iksiątko dziękuje wszystkim ciociom i wujkom za całuski :*

MARGOS - Czw Cze 03, 2010 12:17

Cytat:
a ja dziękuję MARGOS bo również dzięki niej zmieniłem avatar

Piękny samochód :arrow: dobry fotograf :arrow: świetny avatar ;))

A my dziękujemy Wszystkim za niezapomniane wrażenia i klimat zlotu :grin:

InEs - Czw Cze 03, 2010 14:01

MARGOS napisał/a:
Cytat:
a ja dziękuję MARGOS bo również dzięki niej zmieniłem avatar


Piękny samochód dobry fotograf świetny avatar


Dokładnie i ja również przyłączę się do podziękowań

MARGOS - Czw Cze 03, 2010 14:29

Już myślałem że zdjęcie "do" avatara InEs też ja pstryknąłem, ale w swojej kolekcji takiego ujęcia nie mam i podziękowania należą się innemu fotografowi - martens .

Jeszcze raz dziękujemy za wspólny super zlot, postaramy się pojawić na następnym :mrgreen:

Mam prośbę do Zarządu, aby podał do publicznej wiadomości odpowiedzi do pytań rajdowych (wielu uczestników nurtuje ilość kominów) oraz pełniejsze wyniki końcowe rajdu i próby sportowej, bo nie wiem czy byłem w pierwszej czy ostatniej "60-tce" :roll:

(Marcin)

sknerko - Czw Cze 03, 2010 14:38

InEs, ale czemu tak zniekształciliście roverka. poprawić mi to zaraz :nono:
InEs - Czw Cze 03, 2010 15:13

sknerko napisał/a:
InEs, ale czemu tak zniekształciliście roverka. poprawić mi to zaraz


Ja pierwszy raz obslugiwałam taki program i muszę się nauczyć - ale na szczęście znalazł się ktoś (czytajsknerko), kto mi przesłał ładnego avatara.

MARGOS napisał/a:
Już myślałem że zdjęcie "do" avatara InEs też ja pstryknąłem, ale w swojej kolekcji takiego ujęcia nie mam i podziękowania należą się innemu fotografowi - martens .


W takim razie podziękuję tobie oraz martens

Raptile - Czw Cze 03, 2010 22:28

martens napisał/a:

Mix'owi, Joa i Raptillowi za wspolna koncowke A2 i nieprzekraczanie 150km/h - dzieki czemu nie balam sie jechac za Wami




:hmm: ja w porywach mialem 170 km/h


Moj pierwszy zlot zajefajniucho szkoda ze moj pasazer niema prawka jazdy i musiałem sie zachowywać ;P

Kurczak85 - Pią Cze 04, 2010 17:34

Dzieki wszystkim za moj pierwszy ogolnopolski zlot. Milo bylo wszystkich poznac. Było naprawde super. Wiedzialem, ze bedzie fajnie, ale nie wiedzialem, ze az tak!!!!:D Niestety musialem uciekac z piatku na sobote nad ranem :( Pozdrawiam i do zobaczenia!!!!
Jordan87 - Pią Cze 04, 2010 23:00

I ja chciał bym podziękować wszystkim, za co tu kryć ZAJEFAJNY zlot :mrgreen:

Mam szczerą nadzieję że spotkamy się ponownie na kolejnym :trzymasie:

Jugol - Pią Cze 04, 2010 23:05

Jordan87 napisał/a:
Mam szczerą nadzieję że spotkamy się ponownie na kolejnym


...też mam taką nadzieję, bo nawet nie było kiedy oblukać Twej 45-ki, a zacna jako mówią :ok:

Berg - Sob Lut 26, 2011 21:47

Haha, szkoda że posiadaczem Roverka jestem od 09.2010 bo zlot był 10km od mojego miejsca zamieszkania :D
MaReK - Sob Lut 26, 2011 22:45

Berg napisał/a:
Haha, szkoda że posiadaczem Roverka jestem od 09.2010 bo zlot był 10km od mojego miejsca zamieszkania :D

Spokojnie. Miejsce było fajne, może jeszcze tam wrócimy ;)
A jeśli nie, to przecież możesz wybrać się odrobinę dalej ;)