Zobacz temat - Dyskusja o Rave
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - Dyskusja o Rave

apples - Sro Cze 09, 2010 21:24

Nie można ściągnąć RAVE http://www.roverki.pl/ind...owe-do-roverkow
apples - Pią Cze 11, 2010 08:22

maciej jak ma się sprawa z RAVE? Kiedy będzie działać?
maciej - Pią Cze 11, 2010 08:27

A czemu to pytanie do mnie?

Ja się tym nie zajmuję.

Poza tym, ztcw to nie ma to związku z nową stroną, więc chyba pomyliłeś wątek.

apples - Pią Cze 11, 2010 08:58

maciej napisał/a:
A czemu to pytanie do mnie?

Ja się tym nie zajmuję.

Poza tym, ztcw to nie ma to związku z nową stroną, więc chyba pomyliłeś wątek.
Słyszałem że Ty się tym zajmujesz od jednego z administratorów.
Chyba ma związek bo do momentu przeniesienia strony RAVE można było ściągać normalnie. Po zmianie niestety nie. Więc nie pisz że pomyliłem watek bo pliki są na roverki.pl http://www.roverki.pl/dow...l/rave_nowy.rar

maciej - Pią Cze 11, 2010 09:06

apples napisał/a:
Słyszałem że Ty się tym zajmujesz od jednego z administratorów.

Napisz od którego i w jakim kontekście, bo moim zdaniem coś nadinterpretujesz.

Sprawami Rave nigdy się nie zajmowałem i nie mam zamiaru.

Poza tym chyba nie sprawdziłeś co piszesz, bo ja właśnie ściągnąłem plik rover_75_2003_to_2006.iso z podanego przez Ciebie linku:
apples napisał/a:
Nie można ściągnąć RAVE http://www.roverki.pl/ind...owe-do-roverkow

kasjopea - Pią Cze 11, 2010 09:16

apples, już są rave tutaj http://www.roverki.pl/ind...owe-do-roverkow :wink: .
apples - Pią Cze 11, 2010 09:17

maciej napisał/a:
Napisz od którego i w jakim kontekście, bo moim zdaniem coś nadinterpretujesz.
Od MaReK. Miałem napisać do Ciebie. EDIT w sprawie niedziałającego linku z RAVE. Nigdzie nie napisałem że masz się nim zajmować.
maciej napisał/a:
Poza tym chyba nie sprawdziłeś co piszesz, bo ja właśnie ściągnąłem plik rover_75_2003_to_2006.iso z podanego przez Ciebie linku:
Czy Ty otwierasz link który ja Tobie podałem czy jak zwykle otwierasz to co chcesz. Otwórz Rave z linku, a dokładnie z przed 2003. Jakbyś nie wiedział to do R75 są 2 RAVE. To że ten nowy działa to wiem bo został wsadzony niedawno.

I przestań robić ze mnie durnia. OK.

[ Dodano: Pią Cze 11, 2010 09:17 ]
kasjopea napisał/a:
apples, już są rave tutaj http://www.roverki.pl/ind...owe-do-roverkow :wink: .
Dziękuje Bardzo. Chociaż ktoś zorientowany w temacie. :wink:
MaReK - Pią Cze 11, 2010 09:19

maciej napisał/a:
Napisz od którego i w jakim kontekście, bo moim zdaniem coś nadinterpretujesz.

Nic nie nadinterpretował, dostał skierowanie ode mnie :)
Sądziłem, że jako osoba zajmująca się porządkiem z linkami i galeriami będziesz odpowiednim do tego rodzaju poprawek ;)

Skoro w naszych artykułach pojawiają się linki do tego typu programów, to chyba trzeba to poprawić? Na starej stronie działały dwa rave'y. Oprócz ostatniego 75 po lifcie, którego ktoś dodał tutaj ;)

Poprawiłem już te linki.
Dorzucę jeszcze kilka.

Pozdrawiam,

apples - Pią Cze 11, 2010 09:22

MaReK napisał/a:
Poprawiłem już te linki.
Ja poprawię w Workshop Manual ROVERki.pl. Dziękuje :wink:
maciej - Pią Cze 11, 2010 09:25

apples napisał/a:
Czy Ty otwierasz link który ja Tobie podałem czy jak zwykle otwierasz to co chcesz

Skończ z osobistymi wycieczkami, bo tak nie będziemy rozmawiać.

Wskazałeś link:
apples napisał/a:
Nie można ściągnąć RAVE http://www.roverki.pl/ind...owe-do-roverkow

Sprawdziłem, działa, więc czego jeszcze oczekujesz?
apples napisał/a:
I przestań robić ze mnie durnia. OK.

Nie muszę - spójrz na wątek - wskazujesz link, że nie działa, a on działa...

Fajnie tu widać Twoje intencje - jak ja piszę:
Cytat:
Poza tym chyba nie sprawdziłeś co piszesz, bo ja właśnie ściągnąłem plik rover_75_2003_to_2006.iso z podanego przez Ciebie linku:
apples napisał/a:
Nie można ściągnąć RAVE http://www.roverki.pl/ind...owe-do-roverkow

To piszesz:
apples napisał/a:
I przestań robić ze mnie durnia. OK.

A jak kasjopea:
kasjopea napisał/a:
apples, już są rave tutaj http://www.roverki.pl/ind...owe-do-roverkow :wink: .

To:
Cytat:
Dziękuje Bardzo. Chociaż ktoś zorientowany w temacie. :wink:

To był TEN SAM link i to tego TEN, który sam podałeś.

I tyle w temacie.

Wydzielam, bo nie na temat nowej strony.

MaReK - Pią Cze 11, 2010 09:30

STOP KUU... :) Że tak zacytuję klasykę polskiego kina :)

Poprawiłem ten artykuł po Twoim poście maciej ;)
Jeszcze nie zdążyłem się pochwalić. Ubiegła mnie Kasjopea.

Ponoszę winę za zamieszanie, bo odesłałem applesa do macieja w tej sprawie, bez konsultacji z maciejem. Wnoszę o spokój. Resztę wyjaśnień na PW.

Pozdrawiam,

maciej - Pią Cze 11, 2010 09:32

MaReK napisał/a:
Sądziłem, że jako osoba zajmująca się porządkiem z linkami i galeriami będziesz odpowiednim do tego rodzaju poprawek ;)

Nie wiem skąd ten pomysł, skoro nigdy nie zajmowałem się Rave i nawet nie wiem gdzie on jest umieszczony...
MaReK napisał/a:
Poprawiłem już te linki.
Dorzucę jeszcze kilka.

Super. :ok:

Ale naprawdę nie wiem dlaczego ja miałem się tym zająć i dlaczego piszesz innym, że jestem za Rave odpowiedzialny, jak tego nie ustaliliśmy. ;)

MaReK - Pią Cze 11, 2010 09:33

maciej napisał/a:
Ale naprawdę nie wiem dlaczego ja miałem się tym zająć i dlaczego piszesz innym, że jestem za Rave odpowiedzialny, jak tego nie ustaliliśmy. ;)

To przez tego "wielkiego migratora" zasugerowałem się ;)

Chłopaki, przepraszam jeszcze raz za zamieszanie.
Kupie Wam piwo na Zlocie (to grillowe :) )

maciej - Pią Cze 11, 2010 09:37

MaReK napisał/a:
STOP KUU... :) Że tak zacytuję klasykę polskiego kina :)

Poprawiłem ten artykuł po Twoim poście maciej ;)
Jeszcze nie zdążyłem się pochwalić. Ubiegła mnie Kasjopea.

Ponoszę winę za zamieszanie, bo odesłałem applesa do macieja w tej sprawie, bez konsultacji z maciejem. Wnoszę o spokój. Resztę wyjaśnień na PW.

Ok, to wszystko jasne.

apples, przepraszam.

Nie dogadaliśmy - nie napisałeś, o który link Ci chodzi, ja otworzyłem link do Rave, stwierdziłem, że działa, to dla mnie jest ok i pomyślałem, że podbijasz wątek bez sprawdzenia, a MaReK już to załatwił, to napisałem, że nie sprawdziłeś.

Następnym razem pisz dokładnie, z podkreślaniem, jak emes:
emes napisał/a:
maciej, w poście z linka podanego przez apples'a nie działa jeszcze 1 link. Poniżej jako pogrubienie.
Cytat:
- biegi wchodzą normalnie. W 75-ce częste są awarie układu wysprzęglania (padające pompy sprzęgła i wysprzęgliki). Temat zgłębiono w tym i tym artykule oraz w długim wątku na forum.

To unikniemy nieporozumień. :) :ok:

apples - Pią Cze 11, 2010 10:05

maciej napisał/a:
apples, przepraszam.
Też Przepraszam za "ton". Nie miała być żadna osobista wycieczka.
maciej napisał/a:
Nie dogadaliśmy - nie napisałeś, o który link Ci chodzi, ja otworzyłem link do Rave, stwierdziłem, że działa, to dla mnie jest ok i pomyślałem, że podbijasz wątek bez sprawdzenia, a MaReK już to załatwił, to napisałem, że nie sprawdziłeś.
Mam zasadę że najpierw czytam/sprawdzam a potem pisze. :wink:
maciej napisał/a:
Następnym razem pisz dokładnie, z podkreślaniem, jak emes:
maciej napisał/a:
to unikniemy nieporozumień. :) :ok:
Postaram się bardziej :grin:

[ Dodano: Pią Cze 11, 2010 10:05 ]
MaReK napisał/a:
Chłopaki, przepraszam jeszcze raz za zamieszanie.
Kupie Wam piwo na Zlocie (to grillowe :) )
Najważniejsze że link dział. :grin: Piwko wypijemy nad morzem przy okazji. :wink:
macikd - Wto Cze 15, 2010 15:02

Nie jestem pewien czy w odpowiednim miejscu piszę, ale z RAVE do R45 przed liftem jest coś nie teges. Chodzi mi o Rave spod tego linka:
http://www.roverki.pl/ind...-startdown/105/

Kiedyś sobie pobrałem ten do R400 i odpaliłem obraz płyty i wszystko gra, ale po sciągnięciu powyzszego Rave do R45 i zamontowaniu obrazu płyty nic się nie odpala. Z tego co zauważylem to jest chyba jakiś problem z plikiem, ponieważ przy próbie otwarcia zawartości płytki system wywala info, że archiwum jest uszkodzone. Dla pewności pobrałem to drugi raz i znów zonk :/
Czy jest z tym jakiś problem czy to tylko u mnie występuje?

maciej - Wto Cze 15, 2010 15:04

Ale ściąga się poprawnie?

Jeśli tak, to z MaRKiem nic nie pomożemy, bo to nie problem serwera...

Jest jakiś specjalista od Rave? ;)

macikd - Wto Cze 15, 2010 15:12

maciej napisał/a:
Ale ściąga się poprawnie?

Tak, tylko jest problem z odpaleniem tego po sciągnięciu. Mam słabe łącze i trochę mi zajmuje pobranie tego, ale wieczorem zobacze czy ten problem jest tez z RAVE do R400.

kasjopea - Wto Cze 15, 2010 15:13

A tam nie trzeba było daty zmieniać?
macikd - Wto Cze 15, 2010 15:19

Gdzie i jakiej daty? Niebardzo wiem o co chodzi :/
Gdybyś była tak miła i objaśniła co i jak to byłbym wdzięczny :wink:

maciej - Wto Cze 15, 2010 15:22

Wydaje mi się, że to dotyczyło EPC, bo tam katalog części (a przede wszystkim CENNIK ;) ) zmienia się co kwartał i dana wersja działa tylko do oznaczonej daty na podstawie zegara komputera, np. do 31.12.2009, i żeby działała po tym terminie, to trzeba cofnąć zegar systemowy.

Ale, jak napisałem - ztcp to dotyczy Electronic Part Catalogue (EPC), a nie Rave, ale mogę się mylić, bo obu "sprzętów" to chyba od 4 lat nie używałem.

kasjopea - Wto Cze 15, 2010 15:29

A mnie się coś kojarzy, że dotyczy to również tego RAVE, który kolega próbuje odpalić. Ale nie wiem tego z autopsji, ponieważ używam starego.
MaReK - Wto Cze 15, 2010 15:36

W rave date też trzeba zmienić, jednak w opisie pliku jest to zawarte.
Archiwum może być uznane za uszkodzone jak posiada hasło...

Ma ktoś tą wersję rave działającą? To poprosze o kontat.

maciej - Wto Cze 15, 2010 15:43

MaReK napisał/a:
W rave date też trzeba zmienić, jednak w opisie pliku jest to zawarte.

Człowiek codziennie uczy się czegoś nowego. ;)

Brt - Wto Cze 15, 2010 16:29

MaReK napisał/a:
Ma ktoś tą wersję rave działającą? To poprosze o kontat.

którego RAVE ?? Tego do R 25/45/75 przed liftem ?? jak tak to kontakuję sie ;) wieczorem będę na necie ... teraz walka właśnie z tym rave i wentylatorem R75 mnie czeka ;)

macikd - Wto Cze 15, 2010 17:21

MaReK napisał/a:
W rave date też trzeba zmienić, jednak w opisie pliku jest to zawarte.
Archiwum może być uznane za uszkodzone jak posiada hasło...

tylko w którym miejscu tą datę zmienić? Datę ustawiona w systemie?
Poza tym tam nie widziałem w żadnym opisie informacji o tym. Ale w takim razie poczekam, aż ktoś sprawdzi u siebie co i jak z tym obrazem :wink:

MaReK - Wto Cze 15, 2010 17:50

Ja pamiętam że trzeba było datę zmienić przed maj 2003 rok - data systemowa.
apples - Wto Cze 15, 2010 18:53

Niezbędna jest zmiana daty systemowej w komputerze:

RAVE dla Rover 25/45/75 wyprodukowanych przed 2003r - data na 2001 i będzie OK
RAVE dla Rover 75 i V8 wyprodukowanych po 2003r - data na 2006 i będzie też OK

EPC data na 2003 i Explorer 6.0 lub starszy

macikd - Wto Cze 15, 2010 19:44

apples napisał/a:
RAVE dla Rover 25/45/75 wyprodukowanych przed 2003r - data na 2001 i będzie OK

No i nie jest ok. moim zdaniem coś nie tak z plikiem :/ Przy próbie otwierania obrazu, już po zamontowaniu w wirtualnym napędzie, z przestawioną datą system wywala informację: "System Windows nie może czytać z tego typu dysku. Dysk może być uszkodzony lub używa formatu niezgodnego z systemem Windows."
Ma ktoś pomysł o co tu chodzi?
Próbowalem już na Viscie i na XP, alcoholem 52% jak i nero image drive :neutral:

apples - Wto Cze 15, 2010 20:01

macikd ściągnij stąd
http://rapidshare.com/fil..._2003.part1.rar
http://rapidshare.com/fil..._2003.part2.rar
http://rapidshare.com/fil..._2003.part3.rar

i napisz czy OK.

EDIT: Musisz mieć tylko WinRar do rozpakowania :wink:

macikd - Wto Cze 15, 2010 22:15

Dzięki apples, hula aż miło :grin: Tamten plik na serwerze ma inny rozmiar- chyba coś ucięło część pliku.
apples - Wto Cze 15, 2010 22:23

Podziękowania należą się VMatas. To on wrzucił na rapidshare :wink:
des - Pią Lip 30, 2010 22:37

Plik z Rave dla R25, R45... jest ciągle uszkodzony. Może by tak ściągnąć z rapida i wrzucić na serwer?
Yadziah - Nie Gru 12, 2010 19:28

witam,
sciągając rave do 25/75 wszystko mi się uruchamia, tylko jak klikam na dana kategorie pokazuje mi się tylko 1 slajd.
pollewej nie mam bookmarks lub kategorii - są po prostu puste
np technical info - rover 25 i pokazuje mi się tylko zdjęcie auta - zero informacji - nic

Tomi - Nie Gru 12, 2010 22:17

maciej napisał/a:
Wydaje mi się, że to dotyczyło EPC, bo tam katalog części (a przede wszystkim CENNIK ;) ) zmienia się co kwartał i dana wersja działa tylko do oznaczonej daty na podstawie zegara komputera, np. do 31.12.2009, i żeby działała po tym terminie, to trzeba cofnąć zegar systemowy.

Ale, jak napisałem - ztcp to dotyczy Electronic Part Catalogue (EPC), a nie Rave, ale mogę się mylić, bo obu "sprzętów" to chyba od 4 lat nie używałem.


RAVE podobnie jak EPC są programami serwisowymi. Różnica jest tylko taka, że EPC ważne jest 3 miesiące a RAVE 2 lata.

A tak swoją drogą zastanowił bym się nad prawami autorskimi. Czy Klub ma prawo do dystrybuowania/udostępniania tych programów? Czy jest właścicielem praw autorskich lub ma prawo do ich dystrybucji? Zasięgnął bym języka u jakiegoś prawnika.

[ Dodano: Nie Gru 12, 2010 22:17 ]
macikd napisał/a:
MaReK napisał/a:
W rave date też trzeba zmienić, jednak w opisie pliku jest to zawarte.
Archiwum może być uznane za uszkodzone jak posiada hasło...

tylko w którym miejscu tą datę zmienić? Datę ustawiona w systemie?
Poza tym tam nie widziałem w żadnym opisie informacji o tym. Ale w takim razie poczekam, aż ktoś sprawdzi u siebie co i jak z tym obrazem :wink:


Datę w komputerze.

MaReK - Nie Gru 12, 2010 23:05

Tomi napisał/a:
A tak swoją drogą zastanowił bym się nad prawami autorskimi. Czy Klub ma prawo do dystrybuowania/udostępniania tych programów? Czy jest właścicielem praw autorskich lub ma prawo do ich dystrybucji? Zasięgnął bym języka u jakiegoś prawnika.

Chyba nie trzeba prawników ;)
Wydaje mi się, że nie każdy może mieć taką płytę i to oprogramowanie.
Dlatego serwer klubowy nie powinien rozpowszechniać takich materiałów.
Co innego prywatny serwer lub publiczne linki np. do RS czy HotFile ;)

Pozostaje jeszcze kwestia czy autorom się będzie chciało ganiać za prawami autorskimi.
Tak czy inaczej, jest nie mamy do tego praw.

No chyba, że Tomi możesz zapytać się swojego dostawcę, czy możesz upubliczniać np. swoje oprogramowanie, które dostajesz?

Pozdrawiam,

Tomi - Pon Gru 13, 2010 08:08

MaReK napisał/a:
Tomi napisał/a:
A tak swoją drogą zastanowił bym się nad prawami autorskimi. Czy Klub ma prawo do dystrybuowania/udostępniania tych programów? Czy jest właścicielem praw autorskich lub ma prawo do ich dystrybucji? Zasięgnął bym języka u jakiegoś prawnika.

Chyba nie trzeba prawników ;)
Wydaje mi się, że nie każdy może mieć taką płytę i to oprogramowanie.
Dlatego serwer klubowy nie powinien rozpowszechniać takich materiałów.
Co innego prywatny serwer lub publiczne linki np. do RS czy HotFile ;)

Pozostaje jeszcze kwestia czy autorom się będzie chciało ganiać za prawami autorskimi.
Tak czy inaczej, jest nie mamy do tego praw.

No chyba, że Tomi możesz zapytać się swojego dostawcę, czy możesz upubliczniać np. swoje oprogramowanie, które dostajesz?


Ja tego oprogramowania nie dostaję... a kupuję.

W kwestii udostępniania i posiadania pamiętam chyba 2 przypadki (o tylu słyszałem, a nie muszę znać wszystkich), że do oficjalnego importera przychodziły pisma z prokuratury dotyczące nielegalnego oprogramowania znalezionego na skonfiskowanym komputerze. Nie wiem jak się to skończyło... więc chyba warto się pochylić nad tą sprawą.

Przypuszczam, że nikomu nie będzie się chciało ścigać specjalnie tych programów... ale zawsze można "dostać rykoszetem"... a chyba nikomu na tym nie zależy.

W kwestiach prawniczych, warto porozmawiać z prawnikami, ponieważ są takie przepisy, na które warto się powoływać. Pamiętam, że gdy byliśmy w Zarządzie pochylaliśmy się nad tym szczególnie. Co możemy udostępnić oficjalnie, co możemy udostępnić dla klubowiczów, powołując się na przepisy dotyczące "udostępniania dobrym znajomym/rodzinie", a co trzeba zdjąć z serwera całkiem.

Na początku było dostępnych znacznie więcej dokumentacji, instrukcji, etc. Mięliśmy nawet zapał, aby zeskanować kilka Haynes'ów... które po rozmowie z prawnikiem trzeba było koniecznie usunąć.

borek88 - Czw Sty 20, 2011 16:59

apples napisał/a:
macikd ściągnij stąd
http://rapidshare.com/fil..._2003.part1.rar
http://rapidshare.com/fil..._2003.part2.rar
http://rapidshare.com/fil..._2003.part3.rar

i napisz czy OK.

EDIT: Musisz mieć tylko WinRar do rozpakowania :wink:


czy trzeba do tego rave zmienic date??
lub robic cokolwiek czy tylko rozpakowac i wlaczyc??
mam program Adobe Reader 9
po urychomieniu wyskakuje to co w zalaczniku
po kliknieciu ok zostaje tylko szare tlo, zamnkac tego co w zaloczniku nie mozna tylko trzeba oki

[ Dodano: Czw Sty 20, 2011 16:59 ]
dobra juz dziala date na 2001 zmienilem

HoNdA_88 - Sro Sty 30, 2013 21:37

czemu nie moge sciagnac RAVe z rapida a jak sciagam ze strony klubowej to nie chce sie odpalic??i zmienilem date;/
rafalmis1 - Sro Sty 30, 2013 22:56

ponieważ musisz zmienić rozszerzenie pliku który pobrałeś na .rar
wówczas wypakować i masz RAVE

JacK - Pon Lis 04, 2013 20:21

ja tez tak miałem że mi błąd wywalało przez demona odpalałem i adobe mi się włączał, zmieniłem datę w kompie na 2006 styczen i reset kompa, wszystko hula :)
MaReK - Wto Lis 05, 2013 02:00

W sieci jest crack'a lub cały RAVE'a, który jest tej ułomności pozbawiony ;D ? Nam nie wypada tego postawić na naszych serwerach, ale w sieci to krąży także... tego ;)
NoPE - Sro Lis 13, 2013 21:23

MaReK, możliwe, że słabo szukam ale o ile mi wiadomo to "złamana" wersja RAVE jest tylko do serii 100, 200, 400, 600, 800, MGF, Mini - czyli do pierwszej z trzech wersji RAVE. Druga, która mnie interesuje ma zabezpieczenie datą i dostępny do niej pseudo crack to nic innego jak program, który zmienia datę czyli wpis w rejestrze ;p Obecnie z nią walczę i o ile z deszyfracją nie ma problemu, tak z hasłem chyba sobie nie poradzę.. Nieistotne.

Ja mam pytanie następujące: kilka dokumentów z tej strony dotyczących ZR'a różni się od tych w RAVE ver.2 (tak to nazwijmy czyli do R25, 45, 75 oraz MG serii Z i MG-TF). Czy nie są to przypadkiem instrukcje do wersji poliftowej?

Zaś jeśli chodzi o samą wersję 2 to jest mnóstwo dokumentów identycznych jak w wersji 1. (nry publikacji RCL).

Jeśli ktoś jest zainteresowany pobraniem sobie dokumentów ze strony http://www.mgrover-online.com/, to chętnie udostępnię hasło i login na Scribd'a.
Mam miesięczną subskrypcję i szkoda, by te 9 dularów się zmarnowało.

Nadmieniam jednak, że nie wszystkie dokumenty są dostępne dla subskrybentów!
Za niektóre trzeba zapłacić dodatkowe 5$. W przypadku ZR'a są to schematy elektryczne.

Nie wiem czy jest to dozwolone, bo zdaje się dostęp do RAVE mają tylko klubowicze, ale również podzielę się RAVE v.1 i v.2. (v2 być może już bez konieczności ustawiania daty ale to później).

PS: ktoś kto tworzył wersję rave-25-75-z-tf.iso nie miał pojęcia jak stworzyć obraz płyty. Niby .iso ale wolumen wykrzaczony dlatego tylko WinRar to rusza, a wszelkie wirtualne dyski nie są w stanie tego zamontować.

PiotrVN - Pią Sty 08, 2016 20:16

Witam jak ktoś ma Rave z zawartością do MG ZT Z 2003 r

to chętnie przygarnę walczę z spryskiwaczami i potrzebne mi schematy


fajnie by ktoś gdziś wystawił ..... jak mi się uda pobrać to wystawię na chomiku dla potomnych

pozdrawiam i dla czupurnych zauwarzę iż dawno nic nie działa z forumowych linków stąd ma potzreba

z góry dziękuję i miłego śniegu

.PiotrVN

sknerko - Pią Sty 08, 2016 20:20

Na moim chomiku jest.
JacK - Pią Sty 08, 2016 20:22

a podasz linka ?
sknerko - Pią Sty 08, 2016 20:23

jak pobierzesz ten od 2003-2006 to po skopiowaniu katalogu Acrobat4 do dowolnego rave będziesz miał odblokowane i będzie działać bez zmiany daty. a ciebie interesuje rave_nowy wydaje mi się
JacK - Pią Sty 08, 2016 20:24

to fajnie tylko prosiłbym o linka do chomika :)
sknerko - Pią Sty 08, 2016 20:26

No nie żartuj chomik sknerko szukaj i jest ale podam jak by co http://chomikuj.pl/sknerko/
JacK - Pią Sty 08, 2016 20:27

dzięki :)
u95 - Pon Sty 11, 2016 22:24

Witajcie, potrzebuję tego rave, gdzie to znaleźć działające? pobrałem kilka wersji jakby i żadne nie działa, z chomika użytkownika sknerko też pobrałem i nie działa, podpowie ktoś co i jak? w necie też szukałem jak by ktoś pytał, zmarnowałem sobie kilka giga transferu i na darmo.. a jak nie rave to jakiś schemat foteli elektrycznych do rovera 75 01r. 2.0cdt
sknerko - Pon Sty 11, 2016 22:41

zmień datę na 2001r i będą działać
u95 - Pon Sty 11, 2016 22:45

xD dzięki, dopiero to doczytałem żeby spróbować zmienić i działa, ale czy ja nie widzę, czy tam typowych schematów elektrycznych to nie ma? :P
sknerko - Pon Sty 11, 2016 22:50

Są tylko typowe może trza nauczyć sie to ogarniać
u95 - Pon Sty 11, 2016 22:56

no chyba tak, trochę minie zanim to rozgryzę, ale dzięki za pomoc :-)
takasa104 - Pią Sty 22, 2016 19:16

u95 napisał/a:
no chyba tak, trochę minie zanim to rozgryzę, ale dzięki za pomoc :-)


Nie będzie to zmarnowany czas. Nabyta wiedza zostanie Ci do końca życia.

kranik01 - Czw Sie 03, 2017 22:49

Można prosić o linki do Rave? Mój R jest z 99r.
sknerko - Czw Sie 03, 2017 23:02

chomik sknerko tam są wszystkie rave
MaReK - Pią Sie 04, 2017 09:53

sknerko napisał/a:
chomik sknerko tam są wszystkie rave

Pirat z Karaibów ;P Oj się weźmie Duda za takich.... :)

rafalxbox - Sob Mar 16, 2024 21:15

Witam Panowie
znalazłem w czelusciach internetu na sposób odpalenia programu RAVE na windows 10 :mrgreen:
https://www.youtube.com/w...qYf0NFmbK8&t=1s