Zobacz temat - [R75] Korek wlewu paliwa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Korek wlewu paliwa

tajmon - Pon Cze 14, 2010 18:14
Temat postu: [R75] Korek wlewu paliwa
witam. zgubilem korek do wlewu paliwa. jest szansa spasowania go z innego modelu? inny model rovera lub szukac w bmw?
apples - Pon Cze 14, 2010 18:23

tajmon napisał/a:
szukac w bmw
Myślę że od BMW lub Freelandera.
W R75 nie ma znaczenia czy to korek do benzyny czy diesel. Jest ten sam. Numer katalogowy WLD100593.

Jeżeli od BMW to raczej tylko o tym numerze 16111184731.

tajmon - Pon Cze 14, 2010 19:31

dzieki, juz sprawa zalatwiona. podjechalem do goscia, co rozbiera auta i przypasowalem od bmw. jeszcze jedna sprawa, widzialem u niego jeden korek bez uszczelki gumowej. nie wiem czy to fabrycznie, czy ktos ja usunal, ale bez uszczelki korek troszke na wlewie lata. co najwazniejsze nie kosztowal 50zl plus przesylka, jak wiekszosc aukcji na allegro, tylko 10zl. niby pierdola, a mozna sie na bezsensowne koszta naciagnac.
apples - Pon Cze 14, 2010 19:39

Czy ma takie numery jak podałem?
hvil - Pon Cze 14, 2010 19:45

siema mam korek wlewu do 75:-) Ale niewiem czy do diesla czy do benzyny. jak ci bez roznicy mozemy sie dogadac bo mi zbywa:-) znalazlem go w podszybiu jednej z ćwiartek przekladek ktora przyjechala do mnie.
tajmon - Pon Cze 14, 2010 19:54

apples napisał/a:
Czy ma takie numery jak podałem?

spasowalem go najpierw "na wyglad" podobny do tego poprzedniego, a pozniej organoleptycznie, czy poprostu pasowal ladnie sie uszczelka dociskala. tak wiec co do numerow nie jestem niestety w stanie nic powiedziec.
hvil napisał/a:
siema mam korek wlewu do 75:-) Ale niewiem czy do diesla czy do benzyny. jak ci bez roznicy mozemy sie dogadac bo mi zbywa:-) znalazlem go w podszybiu jednej z ćwiartek przekladek ktora przyjechala do mnie.

dzieki za propozycje, ale problem juz zazegnany. milo wiedziec, ze mozna liczyc na pomocna dlon.
pozdrawiam