Zobacz temat - Track Day #3, Ułęż, 4 września 2010 - zaproszenie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Sporty Samochodowe - Track Day #3, Ułęż, 4 września 2010 - zaproszenie

Przemek_Docent - Czw Cze 24, 2010 22:13
Temat postu: Track Day #3, Ułęż, 4 września 2010 - zaproszenie
Cześć Roversi
Piszę z dużym wyprzedzeniem, żeby każdy mógł przemyśleć temat oraz zaklepać sobie czas i środki :-)
Serdecznie zapraszam Wszystkich "Petrolheadów" na tor - 4 września organizuję Track Day #3 :-) (prawie dokładnie w rocznicę Track Daya #2)...
Spotkanie jest interklubowe, ale przewiduję obecność paru zakręconych Roverków i Emdżików, a także Alf Rovero ;-) :-) :twisted:
Jedziemy oczywiście z Wróblem i Bzykiem, pewnie z trzecim instruktorem, ale to się okaże...
Koszt na pewno zamknie się w 300 zł za kierowcę, być może 200-250, zależy od liczby chętnych. Wiem, że przy dwóch instruktorach muszę zebrać 4000,-
Jeśli są chętni - piszcie - lista startowa już się tworzy :-)
Info o wcześniejszych imprezach TU i TU.

Serdecznie zapraszam - banan na twarzy gwarantowany - kilka osób może to potwierdzić :-) :twisted:

Maciej
Brt
Kruszon
Maniaq
Greg-si

wstępnie zapisani z poprzedniego wątku :-)

maciej - Sob Sie 07, 2010 09:27

U mnie pojawił się problem - będę tylko do 13-13:30 :( ale będę. :D
Przemek_Docent - Sob Sie 07, 2010 10:05

Szkoda, że tylko na tak krótko, ale cieszę się, że nie odpuściłeś :-)
To musimy pilnować, żeby na miejscu jak najszybciej zacząć.
Wiadomość ogólna
(Ciebie, Maciej, nie dotyczy - wpłata już "zaksięgowana" :-) )
Uprzejmie proszę Wszystkich zainteresowanych o wpłaty - muszę mieć kasę do 17 sierpnia.
Nr konta: 37 1140 2004 0000 3502 0928 8786, kwota zaliczki: 250,-

maniaq - Sro Sie 18, 2010 14:37

przepraszm , ze tak pozno - w niedziele wrocilem z wloch :)

Kaska wlasnie poleciala, czyli potwierdzam obecnosc :D

kruszon - Sro Sie 18, 2010 14:41

Przemku, ja definitywnie odpadam w tym terminie ;(
Zaplacze sie chyba.

Przemek_Docent - Sro Sie 18, 2010 16:06

Maniaq :-)
Kruszon :-(

Brt - Sro Sie 18, 2010 19:37

Dostałem zgodę :mrg: :* i potwierdzam obecność ;) Nie wiem jeszcze jak to technicznie rozegram z noclegiem, ale jakoś dotrę :)

Kurde nie widziałem tego posta wcześniej :oops: sorki, że tak późno i dzięki za SMSka z przypomnieniem :) Kaska poszła :)

Przemek_Docent - Sro Sie 18, 2010 20:53

Super, Barcik! Cieszę się, że Cię zobaczę po latach :-D
No i kolejna piękna Alfa ROVERo na torze :-) Ciemna strona Mocy ;-)
Jeszcze tylko kolega greg-si milczy... Urlopuje się pewnie :-D

Brt - Sro Sie 18, 2010 21:57

hmmm raczej przyjade Vaderem choc raczej nie pieknym, ale mam nadzieje skutecznym :P :twisted: ... w belli mam nowe kapcie na przodzie .. szkoda ich troszku ;)
Przemek_Docent - Sro Sie 18, 2010 23:18

Spoko. Vader też jest wporzo ;-)
Perez - Pią Sie 20, 2010 12:28

Szkoda, ze ja mam wyplate 5 :( a w tym miesiacu nie styknelo mi kasy. Kolega z pracy tez by chcial wpasc, ale pewnie nie przyjedzie z tego samego powodu.
Przemek_Docent - Wto Sie 24, 2010 20:53

Żałuję Perez :-(
Może ktoś jeszcze ma ochotę pośmigać po torze? Ostatnia chwila na zapisanie się :-)

maniaq - Sob Sie 28, 2010 10:45

ja bede musial sie kolo 12 zebrac z toru O_o niestety wyskoczylo mi cos :/

ale bede na pewno ;)

Przemek_Docent - Sob Sie 28, 2010 11:45

Kuuurczę :-( To niedobrze! Spróbuję Tobie i Maćkowi oddać jakieś swoje kolejki, pojeżdżę sobie więcej po 12:00 :-)
maniaq - Sob Sie 28, 2010 12:30

zycie, nic nie poradze :/

polatam chociaz ze 2-3 h , i bede uciekal ;(

damy rade, moze przywioze "szymekGT" z forzaitalia, to popstryka nam jakies foty ;)

Przemek_Docent - Sob Sie 28, 2010 12:35

maniaq napisał/a:
zycie, nic nie poradze :/
polatam chociaz ze 2-3 h , i bede uciekal ;(
damy rade, moze przywioze "szymekGT" z forzaitalia, to popstryka nam jakies foty ;)
Ho, ho!!! Od Szymka to nie będą "jakieś" foty!!! Postawił sam sobie bardzo wysoko poprzeczkę fotkami z któregoś z dawnych wypadów do Ułęża i mało tego - za każdym razem jest jeszcze lepiej :-)
Może wreszcie będę miał jakieś dynamiczne foty Gtv w czasie jazdy? :-D

maniaq - Sob Sie 28, 2010 12:41

ja mialem ambitne plany wzgledem , foto, ale ze wzgledow na brak czasu, raczej skupie sie na pojezdzeniu ;)

wrzuce jeszcze dzis moze jakiegos riga z ostatniego podejscia do tematu :D

eksperymentuje na BB ;)

Przemek_Docent - Nie Sie 29, 2010 22:09

maniaq napisał/a:
ja mialem ambitne plany wzgledem , foto, ale ze wzgledow na brak czasu, raczej skupie sie na pojezdzeniu ;)
wrzuce jeszcze dzis moze jakiegos riga z ostatniego podejscia do tematu :D
eksperymentuje na BB ;)
O! Masz ramię z przyssawką? Dobrze kojarzę "rig"a?
BB? Chyba nie jarzę...

maniaq - Nie Sie 29, 2010 23:25

dobrze kojarzysz, mam przyssawki, ramie samorobke ale wazny efekt ;)

niestety nieogarnalem sie ze swoimi zdjeciami... praca najwazniejsza :bezradny: wiec nie zrobilem nic z rigow bandyty, przed wakacjami robilem eksperymenty na spocie w w-wie ale zrobilem tylko 1 zdjecie, ktore mozesz obejrzec w watku o spotach warszawskich przedostatnim :)

zabiore do ulezy przyssawke ;)

niestety bede musial szybko uciekac jak juz wspomnialem wczesniej :/

bb = bananowy bandzior :D

Przemek_Docent - Pon Sie 30, 2010 21:12

maniaq napisał/a:
dobrze kojarzysz, mam przyssawki, ramie samorobke ale wazny efekt ;)
niestety nieogarnalem sie ze swoimi zdjeciami... praca najwazniejsza :bezradny: wiec nie zrobilem nic z rigow bandyty, przed wakacjami robilem eksperymenty na spocie w w-wie ale zrobilem tylko 1 zdjecie, ktore mozesz obejrzec w watku o spotach warszawskich przedostatnim :) (...)
Znalazłem :-) Fajne! Dużo roboty w PSie z wymazaniem patyka i przyssawek? :-)
maniaq - Wto Sie 31, 2010 18:25

zalezy jak sie robi, ja teraz udoskonalam patent i bedzie praktycznie bez klopotu :)

Niestety mam duzo innej roboty i sie nie moge ogarnac ze zdjeciami - dla siebie O_o

nagadamy sie w sobote ;)

Perez - Czw Wrz 02, 2010 12:24

Fajna pogoda sie szykuje na Ulez, moze i ja podjade towazysko.
Brt - Czw Wrz 02, 2010 14:55

Tak informacyjnie, to napiszę, ze Skiba towarzysko też będzie ... w drodze z Wawy do Gło, przez Ułęż :) :) Dziś jadę szykować Vaderka w podróż ... tylko się nie przestraszcie jak go zobaczycie :lol: :) obecnie wygląda straszelnie :oops:
Przemek_Docent - Pią Wrz 03, 2010 00:45

Szykuje się duża ekipa! Będzie kilka Subaraków i kilka innych ciekawych aut. Do tego więcej instruktorów :-)
:-) w Ułężu każda pogoda jest dobra - albo jest piknikowo albo się można więcej nauczyc (w deszczu) :-)
A Maciej jedzie do Ułęża we własne urodziny, o ile się nie mylę? I to okrągłe!!!
Mam rację?

maniaq - Pią Wrz 03, 2010 12:46

Ja na ulez wystartuje od siebie ze wsi, wiec odliczcie mnie ze zbiorki. Polece przez most w Gorze Kalwarii.

ja tam wole jak jest mokro , wiecej zabawy i nauki, mniej targania opon ;) ale jak ma byc slonko to piknik i milej dla osob towarzyszacych i fotografow/filmowcow :D

Podam swoj kom, i bede gdzies czekal na trasie za rondkiem w kolbieli na was az dojedziecie ;)

Prosze docent o smsa z kontaktem do Ciebie, zebysmy sie mogli zlapac, bede mial CB ;)

Przemek_Docent - Pią Wrz 03, 2010 13:02

Maniaq - wysłałem namiar na PW, bo nie mam Twojej komórki...
Perez! Waśnie zauważyłem, że pisałeś mi PW w sierpniu...
Kurczę... Sam już nie wiem... Chyba tym razem jest już za dużo osób... :-(
Szkoda, szkoda :-( :-( :-(

maciej - Pią Wrz 03, 2010 13:06

Przemek_Docent napisał/a:
A Maciej jedzie do Ułęża we własne urodziny, o ile się nie mylę? I to okrągłe!!!
Mam rację?

Nic się nie ukryje. ;)
Taki sobie prezencik zrobiłem. ;D

Perez - Pią Wrz 03, 2010 13:49

Przemek_Docent napisał/a:
Perez! Waśnie zauważyłem, że pisałeś mi PW w sierpniu...

Yyyyy???

Przemek_Docent - Pią Wrz 03, 2010 13:54

Perez napisał/a:
Przemek_Docent napisał/a:
Perez! Waśnie zauważyłem, że pisałeś mi PW w sierpniu...
Yyyyy???
Cholera... Czas na weekend... Dopatrzyłem się właśnie, że to były PW z zeszłego roku :-D :-D :-D

[ Dodano: Pią Wrz 03, 2010 13:54 ]
Dla zainteresowanych.
Ja jutro postaram sie być o 7:00 na parkingu za McDonaldem, obok SHELLa koło BMW na Ostrobramskiej, startujemy o 7:30 :-)
Kierunek "Racing Motopark Ułęż" jako rzecze Google Maps :-)

maciej - Pią Wrz 03, 2010 14:07

My z Marcinem będziemy.

Jeszcze nie wiem jak ze Skibą, ale ztcw to też będę go zwijać po drodze, a potem się go przesadzi do Vadera. ;)

Brt - Pią Wrz 03, 2010 14:16

ja będę od Mareckiego leciał na tą jakąś Ostrobramską ;) ... moze znajdę :D ;) do zo jutro ... zmykam z neta do poniedziałku :papa:
Przemek_Docent - Pią Wrz 03, 2010 14:17

Brt napisał/a:
ja będę od Mareckiego leciał na tą jakąś Ostrobramską ;) ... moze znajdę :D ;) do zo jutro ... zmykam z neta do poniedziałku :papa:
Jakby co - dawaj znaki na komórkę, Barcik - pomożemy :-)
MaReK - Pią Wrz 03, 2010 14:29

Wygląda na to, że też się przejadę z kamerą ;)
Skoro Vader ma reprezentować brać Rkovą, wypada być ;)

Przemek_Docent - Pią Wrz 03, 2010 14:31

MaReK napisał/a:
Wygląda na to, że też się przejadę z kamerą ;)
Skoro Vader ma reprezentować brać Rkovą, wypada być ;)
Hoho! No to się silna grupa zbiera :-) Musimy się na tym lotnisku jakoś wszyscy pomieścić :-)
Aha! Jeśli wszystko ułoży się po myśli mojej i Wróbla, będą zwroty po 50 zł.
Jeszcze nie na 100%, ale być może koszt na osobę zamknie się w 200 zł :-)

maciej - Pią Wrz 03, 2010 14:40

Brt, ja będę jechał od Gosi z Wilanowa (jakiś kilometr od MaRKa i violli), to możesz się podczepić - zgarniemy Marcina i Skibę i dojedziemy do McDonald'sa. :)

Możemy się umówić 6:30 na skrzyżowaniu Al. Rzeczpospolitej/Al. Wilanowskiej/Sobieskiego w kierunku centrum i stamtąd pognać po Skibę i Marcina. Marcin mieszka 3 minuty od hotelu Skiby, więc nie będzie za dużo kręcenia, a potem na Trasę Łazienkowską i już będziemy Przy McD. :)

Przemek_Docent - Sob Wrz 04, 2010 23:01

Mam nadzieję Barcik, że wróciliście do Głogowa bezpiecznie :-)
Dzięki Wszystkim za towarzystwo :-)
Maciej! Dopiero w domu dowiedziałem się, że ktoś Ci tam na miejscu zdefasonował Roverka!!!

Brt - Sob Wrz 04, 2010 23:20

Dotarliśmy ... własnie wbiłem siedo domu i od razu melduję, że wsio ok :) ... wVader już więcej się nie "wzburzał" po drodze ;) ... tylko na torze ofochował się na chwilę ;) .... dzięki wszystkim za spotkanie :) MaRkOwi i Violli jak zawsze za nocleg ... ekipie z Wawy za wspólne pogaduchy szczególnie te psychologiczne ;) ... Docentowi i Pani Docentowe za spotkanie po latach i organizację i posmiganie czerwoną Bellą ;) skibonowi za towarzystwo i .... jak zmienię autko na bardziej "torowe" to się pewnie kiedyś znow w Ułęży spotkamy :) .... a teraz idę spać .... 1150km w 2 dni wystarczy :)
MaReK - Nie Wrz 05, 2010 00:48

Witam również ;)

Przede wszystkim, to zapomniałem o urodzinach macieja, za co go serdecznie przepraszam i z tego miejsca składam spóźnione, ale szczere życzonka wszystkiego dobrego ;) Miałem nawet taki pomysł, żeby przeprowadzić z nim wywiad w tym temacie... ;/

Troszkę nam się wyjazd opóźnił, przez nocną integrację ;)
Na szczęście bezpiecznie dojechaliśmy do celu i z powrotem.

Miło było poznać ciekawych ludzi z pasją do sportów motoryzacyjnych i z żyłką kierowców rajdowych :) Zrobiłem kilka ujęć, trochę onboadrów, ale jak zawsze z ich jakości nie jestem zadowolony. Może w poniedziałek złożę jakiś krótki materiał ;)

Chciałem podziękować Docentowi za szybki przejazd Alfą i za wprowadzenie mnie na tor ;) Dziękuję również Brt, który z powodu awarii Vadera, dał mi swój numerek i mogłem na jego konto poszaleć na torze ;) Dziękuję moim pasażerom, a przede wszystkim p. Wróblewskiemu za kilka cennych rad, uwag, dzięki czemu udało mi się w końcu zejść z czasem na 2:38 :)

Pozdrawiam wszystkich zwariowanych kierowców z którymi miałem przyjemność przejechać się po torze i pozwolili udokumentować swoje wyczyny. Nie wiem co z tego będzie, ale może się coś uda sklecić ;)

Duże podziękowania dla towarzyszy imprezy macieja, maniaq, skiby.
Także dla MichaelP vel. Majkel za pomoc w udokumentowaniu tego wydarzenia.

Zdjęcia autorstwa naszego kolegi dostępne tutaj: http://www.roverki.pl/gal...k-day-0409.html

Niektóre są poruszone, ale to na skutek pędzących maszyn :)

Dzięki wszystkim raz jeszcze!

Pozdrawiam,

Ps.
Wracając z toru, jechaliśmy polegając na nawigacji :)
Trasa optymalna zaprowadziła nas w magiczny zakątek Polski.
Zdjęcie załączam poniżej ;)

kruszon - Nie Wrz 05, 2010 10:34

Ajaaaaj ;( Ze tez mnie nie bylo. Widze ze tym razem srednia mocy wynosila ok. 200KM... Ja sie pewnie wybiore za miesiąc z Miatkami do Ułęża. Wtedy też mam nadzieje, że czarna panterka już będzie w pełni sił. Na razie obawiam się, że by nie wróciła na kołach :/ Pozostaje czekać z niecierpliwością na swapik połowy samochodu.
Maćku co z autkiem? Brt? Co za awaria?

Ehh żałuję ;(

Przemek_Docent - Nie Wrz 05, 2010 10:40

MaReK napisał/a:
(...)Zdjęcia autorstwa naszego kolegi dostępne tutaj: http://www.roverki.pl/gal...k-day-0409.html
"Oszczywilk" the best :-D
maniaq - Nie Wrz 05, 2010 10:45

a ja melduje, ze dostarlem bezpiecznie do domu, na slub spoznilem sie tylko 15 minut :D wstalem, acle chyba musz odespac jeszcze ;)

foty obejrze pozniej :D

jak zwykle zal z powodu, braku mocy ;( zal ze musialem uciekac tak wczesnie, zal ze przez czas zrobilem 0 - slownie ZERO - zdjec :(

w ktorys weekend musze sie wybrac tylko w roli foto, jakbyscie wiedzieli co ciekawego sie dzieje w ktorys weekend to podjade jak dam rade :D

MaReK - Nie Wrz 05, 2010 11:03

Opowiedziałem Tomkowi o pani Gosi z Evo X, zapowiedział że pojedzie ją "zlać" :D
Przemek_Docent - Nie Wrz 05, 2010 11:14

kruszon napisał/a:
Ajaaaaj ;( Ze tez mnie nie bylo. Widze ze tym razem srednia mocy wynosila ok. 200KM... (...)
Kruszon... Biorąc pod uwagę Prosiaka 911S i wszystkie te nadłubane 360-konne STI i Evo, które też tam wczoraj były, raczej skłaniałbym się ku 250 KM :-D Może nawet wyżej :-D
Maniaq - mam taki sam żal - zrobiłem zero fotek... Ale nie da się, no nie da się robić wszystkiego... W zeszłym roku byłem w październiku - bez auta - tylko pstrykałem. Też bardzo fajny dzień :-D

maniaq - Nie Wrz 05, 2010 12:04

spoko, podjade kiedys pocykac :) jak bedziesz wiedzial , ze cos ciekawego sie dzieje to daj znac ;)

czekam na snieg, a wtedy pobrykac bede chcial w ulezy lub nowym miescie ;)

opon zjadlem w sobote troche, mimo ze malo jezdzilem O_o zycie ... :D

Przemek_Docent - Nie Wrz 05, 2010 13:29

Podsyłam wyniki "mojej" grupy... Reszta aut za kilka minut...

Przemek_Docent Alfa Gtv 2.0 V6 TB....2.38.4 | 2.34.9 | 2.30.9 | 2.29.0 | 2.31.4 | 2.31.4 | 2.27.0
Maciek Rover 416Si.............................3.00.4 | 2.47.3 | 2.50.7 | 2.48.2 | 2.48.4
Wojtek BMW 520d...............................2.42.2 | 2.35.7 | 2.32.7 | 2.31.8 | 2.25.4 | 2.26.4 | 2.27.3
Bartek Rover 220SDI...........................2.46.8 | 2.46.9 | 2.39.4 | 2.35.8 | 2.33.2
MaReK MG ZT.......................................2.40.2 | 2.39.4
Kamil Alfa 159 2.4 JTD Q4....................2.32.9 | 2.32.4 | 2.30.4 | 2.31.4 | 2.29.4 | 2.26.7
Maniaq MG ZR......................................2.50.1 | 2.39.8 | 2.38.8 | 2.39.7
Grzesiek BMW 520d.............................2.57.9 | 2.54.4 | 2.44.2 | 2.41.2 | 2.39.9 | 2.39.4 | 2.38.2 | 2.36.0
Paweł Audi Q7 3.0 TDI.........................2.52.4 | 2.47.1 | 2.38.5 | 2.35.0 | 2.35.4 | 2.33.8
Tomek VW Golf R20.............................2.29.4 | 2.28.4 | 2.25.1 | 2.30.5
Rafał BMW 330d touring......................2.41.9 | 2.40.9 | 2.32.8 | 2.30.9 | 2.30.5 | 2.31.4 | 2.28.9 | 2.27.1
Przemek Alfa Gtv 3.0...........................2.36.5 | 2.31.2 | 2.27.5 | 2.26.8 | 2.26.5 | 2.30.1 | 2.26.2 | 2.27.4
Marcin Rover 416Si..............................3.04.6 | 2.54.4 | 2.52.6 | 2.47.7

MaReK - Nie Wrz 05, 2010 19:44

Ja proszę szczesliwego znalazcę o zwrot mojej baterii do kamery ;)
Ona może byc wszedzie ;) Nawet na trawie w Ułęży ;)

maciej - Nie Wrz 05, 2010 23:55

Przyłączam się do podzękowań, jak zwykle było super!!! :D
Przemek_Docent napisał/a:
Maciej! Dopiero w domu dowiedziałem się, że ktoś Ci tam na miejscu zdefasonował Roverka!!!

Oj tam, nic takiego - malutka rysa na i tak bardzo porysowanym zderzaku - nie ma o czym mówić. :)

Brt - Pon Wrz 06, 2010 09:56

Kruszon ... no zagotował się trochę ;) :mrg: ... wywalił 2l płynu przez korek, temp poszła na samągórę wskaźnika, chmura pary za mną została i ... tyle ;) Jak odpuściłem gaz, to auto schłodziło się do normalnej temp w ciągu 20 sekund a po dolaniu wody i odpowietrzeniu wszystko wróciło do normy :) ... kurcze ten mój czas wcale nie taki zły się okazał ... ciekawe czy dalsze jazdy by go jeszcze poprawiły :roll: ... moze kiedys znowu się wybiorę ... ale bardziej "torowym" autkiem raczej ;) .... chyba, ze zrobimy Zlota letniego w Ułężu ... myslę, że to byłby dobry pomysł ;) Maniaq ... nie tylko Ty opony zjadłeś ;) moje były nadmuchane do 3 barów a i tak sporo ich znikło .... muszę nad torem jazdy popracować i mniej skręcać ... czasy by były takie same albo i lepsze a i opony mniej by w :dupa: dostały :) Cytat weekendu by "Wróbel" : "No trójka, trójka ... co to kur#@$% ecodriving ?? " :mrg: :lol:
Przemek_Docent - Pon Wrz 06, 2010 09:56

No to całe szczęście, że to nic poważnego, Maciek...
Jeszcze jedna galeria, tym razem od chłopaków z Subaraków
http://picasaweb.google.c...924/RYKI040910#

greg-si - Pon Wrz 06, 2010 11:21

Brt napisał/a:
Kruszon ... no zagotował się trochę ;) :mrg: ... wywalił 2l płynu przez korek, temp poszła na samągórę wskaźnika, chmura pary za mną została i ... tyle ;)

Z tego samego powodu nie pojechałem...

maniaq - Pon Wrz 06, 2010 13:55

u mnie za slabo napompowane byly, pozyczylem kompresor, ale chyba jakis lewy byl, bo po torze zajechalem na stacje to mialem 2,0- 2,1 O_o i auto plynelo w zakretach :)

ja tam sie nie najezdzilem O_o no ale niestety bylem swiadom, ze tak bedzie po tym jak sie dowiedzialem ze mam wesele kolegi :/ bylem przejchalem sie, bylo :ok:

trasa IMHO zbyt nudna, tzn, szybka, malo techniczna... dla mnie tylko jeden zakret tak naprawde byl zmora, ten przed dluga prosta, bo tam raz udalo mi sie wejsc idealnie i dobijalem na dohamowaniu do 150 km/h ale jak mi instrukotr mowil te "szybsze" autka pukaly do bramy 200km/h :D wiec nie ma porownania ;)

czas nie najgorszy, choc wiem ze poniezj 2.30 to powinno byc na zrobione ;) tylko jezdzac to gadlaem z wroblem i mackiem, a nie skupialem sie za mocno na trasie, bo ja znalem z poprzedniego razu :D

MaReK - Sro Wrz 08, 2010 19:51

Ponieważ poniedziałki są zawsze zawalone robotą, to i tym razem tak było.
W przerwie na herbatę złożyłem taki krótki materiał, jednego z kolegów z subaru.

http://www.youtube.com/watch?v=-1bPQAvOkEw

Pozdrawiam,

[ Dodano: Sro Wrz 08, 2010 19:51 ]
Mały update

http://www.youtube.com/watch?v=AX8NWMcu-mA

Film powstał na prędce, ale da się w miarę oglądać ;)

Pozdrawiam,