Zobacz temat - [MG ZR] do oceny
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZR] do oceny

Gumis0000 - Czw Cze 24, 2010 23:31
Temat postu: [MG ZR] do oceny
http://allegro.pl/item107...bd_polecam.html czy ktos mi moze napisac cos na temat tego modelu...mam kawalek do niego i nie chcial bym jechac na marne...a zakochalem sie w mg zr :) Niestety nie umiem zrobic innego printscreena ;/
Krzysi3k - Pią Cze 25, 2010 13:12

Był pewnie uderzony z tyłu i z przodu...
Przód brak dokładki i zderzak od R25 (czarna dół zderzaka). Z tyłu lampy od R25.

Gumis0000 - Pią Cze 25, 2010 13:36

z przodu byl pukniety - wedlug wlasciciela ma mi podeslac zdjecia jak wygladal przed zrobieniem...jezeli chodzi o tyl to nic nie mowil...najgorsze jest to ze mam kawal drogi do niego i nie chcial bym jechac na marne ;/
Krzysi3k - Pią Cze 25, 2010 13:39

Z tyłu był na pewno, nie wiadomo jak mocno i kiedy, ale był, bo skąd by się wzięły lampy od R25? W ZR lampy miały wybielone kierunkowskazy...
colin1983 - Pią Cze 25, 2010 13:51

Krzysi3k napisał/a:
Z tyłu był na pewno, nie wiadomo jak mocno i kiedy, ale był, bo skąd by się wzięły lampy od R25? W ZR lampy miały wybielone kierunkowskazy...
Może wcześniej były założone te ochydne ala Lexus look.
Gumis0000 - Pią Cze 25, 2010 14:58

Moze szare mu sie bardziej podobaly - pod kolor nadwozia ;) nie no zartuje...pytanie do forumowiczow czy ktos jest w stanie tam podjechac i zobaczyc to auto ? oczywiscie kwestia finansowa do dogadania na pm :) - wiem ze roverki na wode nie jezdza :)

[ Dodano: Pią Cze 25, 2010 14:58 ]
Dobra odpada...po opisie ktory mi wyslal (nie dziala zamek otwierania klapy) widac ze raczej byl walniety w tyl i o dziwo zgubil zdjecia uszkodzen.