Zobacz temat - [R620] Problem z diagnostyką pojazdu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Problem z diagnostyką pojazdu

Marcin620si - Wto Cze 29, 2010 06:17
Temat postu: [R620] Problem z diagnostyką pojazdu
Witam. Przez ostatnie dwa dni próbowałem wykonać diagnostykę komputerową mego R. W dwóch zakłdach próbowali podpiąć się do mojego auta na wszystkie możliwe sposoby: komputerem bosch kts 520, zwarcie dwóch niebieskich kostek ze sobą kabelkiem itp. Efekt: kts nie chciał połączyć się z komputerem auta a kody błyskowe nie działały. Podejrzewam że ktoś celowo uszkodził możliwość diagnostyki. Czy w zw. z powyższym taki komputer należy wymienić czy się w to nie bawić. Pytanie moje do was jest o tyle istotne, iż musze do mojego R zamontować instalację gazową sekwencyjną. Nie wiem czy nie będzie to przeszkodą w zamontowaniu istalacji g.
Tomek1212 - Wto Cze 29, 2010 20:08

O ile dobrze pamiętam to ten rover ma silnik z hondy, a KTS bardzo nie lubi japońskich pojazdów, zwłaszcza tych starszych.
darek_wp - Sro Cze 30, 2010 09:03

Do montażu LPG nie ma potrzeby ingerencji w komp samochodu.
Marcin620si - Sro Cze 30, 2010 14:17

Dziękuję za informacje. W takim razie wystarczy by silnik był sprawny i można lpg śmiało montować? A propo diagnostyki, to juz nie wygląda to tak optymistycznie. Chyba o serwis hondy trzeba się obić?
Tomek1212 - Sro Cze 30, 2010 14:35

Musisz znaleźć dobrego elektryka samochodowego który odczyta z niego kody błyskowe. Jednak generalnie o ile auto pracuje poprawnie to nawet nie bawiłbym się w żadną diagnostykę.
Natomiast jeżeli chcesz tylko skasować pamięć błędów to wystarczy tylko odpiąć akumulator na pare minut.