Zobacz temat - [all 1.8 vvc] schemat wiązki silnika, kolory przewodów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [all 1.8 vvc] schemat wiązki silnika, kolory przewodów

menzuramenzura - Czw Lip 01, 2010 23:08
Temat postu: [all 1.8 vvc] schemat wiązki silnika, kolory przewodów
Mam prośbę/pytanie do posiadaczy vvc: ile przewodów i w jakich kolorach idzie do: -pochłaniacza par benzyny
-abs
-tps
-jeszcze jakiegoś ustrojstwa znajdującego się w komorze silnika, a niebedącego bezpośrednio przy silniku.

Mam silnik vvc i trzy luźne kostki nie podpięte do niczego.
Bardzo przydatny byłby również dla mnie schemat elektryczny wiązki silnika vvc.
Pozdrawiam i liczę na pomoc.

sTERYD - Pią Lip 02, 2010 10:19

schematy są w RAVE. ten też :cool:
menzuramenzura - Sob Lip 03, 2010 06:01

Znalazłem, ale nie dla silników vvc. Jeśli możesz mnie nakierować to bedę dźwięczny. Dzięki.
sTERYD - Sob Lip 03, 2010 11:51

rover 200-> electrical circuit diagrams-> rover200-1998->engine management system->vvc(MEMS)
menzuramenzura - Sob Lip 03, 2010 16:37

Mam status sympatyk.
Przeglądam forum i stronę roverki, techniczny faq, linki, artukuły-charakterystyki modeli i nic, dupa jasiu.

kasjopea - Sob Lip 03, 2010 19:57

To bez znaczenia jaki masz status, RAVE jest do pobrania dla każdego TUTAJ.
menzuramenzura - Nie Lip 04, 2010 07:30

Dokładnie o coś takiego mi chodziło. Wielkie dzięki!!
polonez_vvc - Czw Sty 17, 2019 10:10
Temat postu: wiązka + komputer 1,8 vvc
Witam

Może gdzieś to było poruszane ? ale jestem tutaj nowy. Robię swapa poloneza z 1.4 na 1.8 VVC - silnik mam - zrobiłem w nim wszystko głowica, tuleje, tłoki, pierścienie, panewki .itp - wszystko co sie dało jest nowe oryginalne.

ale nie mam wiązki i komputera... czy ktoś może mi pomóc ? szukam wiązki ale nikt tego nie wyciąga z auta - może ktoś ma ? chodzi o całą wiązkę umożliwiającą odpalanie auta + podpięcie komputera.

W ostateczności mogę robić wiązkę od nowa, ale pojawi się problem z wtyczkami...

Markzo - Pią Sty 18, 2019 06:58

Jesli nie znajdziesz wiazki z VVC, kup wiazke np z 1.4/1.6/1.8 mems3 i doloz graty od vvc (4 wtyczki chyba) i z bani :) od strony auta potrzebujesz mala wtyczke od ecu i z puchy bezpiecznikow.