Zobacz temat - [z LUBLINA] 27-29.08 lokalny wyjazd integracyjny ;)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Spoty lokalne - [z LUBLINA] 27-29.08 lokalny wyjazd integracyjny ;)

martens - Pon Lip 05, 2010 11:49
Temat postu: [z LUBLINA] 27-29.08 lokalny wyjazd integracyjny ;)
Witam - zakladam osobny temat. Ustalono co nastepuje:

Osoby zdecydowane na 100% na wyjazd w tym terminie (piatek wieczor do niedzieli po poludniu):
1. monia0023 (2 os. +ew. pies)
2. Edyta (1 os. - kolezanka Moniki)
3. hvil (2 os.)
4. Hrabia (2 os.)
5. martens (2 os.)
6. zgredzik (1 os.) - ostateczna decyzja do 7.07!!!
7. am_k (1 os.)
8. misi3k (1 os.)
9.
10.

Miejsce:
a)
http://www.roztocze.net.pl/belzek/

Koszt wynajecia tego domku 250 zl/doba, koszt sniadania (jesli chcemy) 10 zl os.
- całoroczny, 3 pokojowy domek w stylu wiejskim
- pokoje 2 i 3 osobowe, maksymalna liczba miejsc - do 10 (w rozmowie z gospodynia powiedziala ze upchnie 12 os i ew. dogadamy sie jesli namioty)
- kuchnia z kompletnym wyposażeniem
- kominek
- salon telewizyjny
- 2 prysznice i 2 ubikacje
- jadalnia z pięknym widokiem
- możliwość wykupienia posiłków

Domek letni jest wynajety do pazdziernika.

Istnieje mozliwosc wykupienia calego duzego domku:
"możliwość wynajmu domu o pow. 130m2 (5 pokoi), stojącego obok chaty " ale koszt jest 500zl /doba czyli 50/osoba
ALE MUSI SIE ZNALEZC NASTEPNYCH 10 OSOB

b)
http://www.agroturystyka.krylow.eu/
max 12 miejsc noclegowych 35zl/osobe

c)
http://www.klepaczew.of.pl/
DOSTEPNY TERMIN TO DOPIERO WRZESIEN NA 2 DOMKI - chyba, ze cos sie zmieni

----------------------------------------

PROCES DECYZYJNY PROSZE WLACZYC - do jutra powinnismy cos zarezerwowac.
Trzeba bedzie wplacic zaliczke ;P .

colin1983 - Pon Lip 05, 2010 11:53

Szkoda że nie w Suściu albo Krasnobrodzie bo kto wie może bym skrzyknął parę osób od siebie
monia0023 - Pon Lip 05, 2010 16:39

colin1983, Temat jest otwarty, my chcemy wyjechać z miasta i troszkę wspólnie pobalować. Jak znasz jakieś fajne miejsca w okolicach o których wspomniałeś to daj namiar. Wszystko jest możliwe :mrgreen:
hvil - Pon Lip 05, 2010 17:32

Marta czyli tylko to ma termin:
b)
http://www.agroturystyka.krylow.eu/
max 12 miejsc noclegowych 35zl/osobe

Podzwonilas juz cos wiesz?:)

martens - Pon Lip 05, 2010 18:31

hvil, w tym terminie z lokalizacji zaznaczonych na spocie (kryteria cena, ilosc miejsc, w miare fajna okolica, mozliwosc dluzszego siedzenia przy ognisku i nieprzeszkadzania) miejsca posiada a) i b) (na razie termin jest jeszcze wolny).
W c) tylko wrzesien. Do b) i c) dzwonilam na spocie, do a) dzisiaj.
W tej chwili jest juz 12 osob i nie dzwonie juz tam gdzie jest podane, ze maja 6 lub 8 miejsc ;)

Jak wpadniecie na jeszcze cos fajnego to dajcie znac - moze to bedzie strzal w 10!

hvil - Pon Lip 05, 2010 23:39

Martuś skoro zgodzilismy sie na a i c to moze juz zaliczke zbierz i rezerwuj poco czekac:)
martens - Wto Lip 06, 2010 09:50

He he - gapa ze mnie :lol: . Dopiero zauwazylam, ze te adresy sa obok siebie:
http://www.roztocze.net.pl/kaminski/
http://www.roztocze.net.pl/belzek/
Nadrzecze 4 i Nadrzecze 4A ;)

Zaliczka - no wlasnie tylko jak ja zebrac? hvil'a moge skasowac na parkingu. Jakies propozycje? Wpadlam jeszcze na taki pomysl - po zebraniu zaliczki w 2 osoby przejechali bysmy sie tam i sprawdzili warunki (przed wplaceniem zaliczki)? Co Wy na to?

monia0023 - Wto Lip 06, 2010 17:10

martens, zaakceptuję każdą Twoją propozycję :mrgreen:
Hrabia - Pon Lip 12, 2010 22:41

Hello.
Jak wcześniej mówiłem ja z żoną Agofonią będę. Tylko może się okazać że dojadę w sobotę po południu. Ale to jeszcze się wyklaruje do końca tygodnia.

hvil - Wto Lip 13, 2010 18:15

i??? gdzienjedziemy? Kiedy? Za ile? I czemu tak drogo?:-D
monia0023 - Wto Lip 13, 2010 18:17

hvil, Dlaczego siedzisz przy kompie zamiast zażywać wywczasów :shock:
hvil - Wto Lip 13, 2010 18:59

bo wlasnie wrocilem z nich:) obowiazki wzywaja:( Monia a jak Twoj weekendzik?:)
monia0023 - Wto Lip 13, 2010 19:25

Jadę w sobotę, a jutro się dowiem czy za straty mocy odpowiada rezystor wentylatora. Na bank nie mam I biegu :evil:
hvil - Wto Lip 13, 2010 23:23

skad to wiesz i jak to ma wp;ywac?:) i co ze sierpniem?:)
monia0023 - Sro Lip 14, 2010 07:02

hvil napisał/a:
skad to wiesz i jak to ma wp;ywac?:)

http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=60
hvil napisał/a:
i co ze sierpniem?:)

spota nie było, nowe decyzje nie zapadły

hvil - Sro Lip 14, 2010 20:03

to jedziemy czy znowu sie po kosciach rozejdzie??:(
martens - Sro Lip 14, 2010 22:16

hvil, Monika, ja i Ty sa na razie jedynymi osobami ktore nie chca by sie po kosciach rozeszlo. Musze pozbierac zaliczki i zarezerwowac. Jesli bedziesz mogl wyjsc jutro na chwile (5 min.) z pracy - daj mi znac (tel. na PW) - dogadamy szczegoly.
Osoby zadeklarowane na wyjazd bardzo prosze o przygotowanie kasy na niedziele :) oraz deklaracje , ze jesli wyjazd przesunalby sie na pierwszy week wrzesnia to takze jada :) .

hvil - Pią Lip 16, 2010 20:11

deklaracja wlasnie dana:)

[ Dodano: Pią Lip 16, 2010 20:11 ]
Witam,
Wszem i wobec chciałem ogłosić, iż dzięki działaniom Marty, dojściu do konsensusu pomiędzy nami Roverkowcami i przychylną Panią od noclegów, jedziemy w 1 weekend września (3.09 -piątek wieczór do 5.09 - niedziela popołudnie) do Klepaczewa, stronka pensjonatu: http://klepaczew.cba.pl/. Pensjonat składa się z 2 domków na jednej posesji. W domkach jest 10 łóżek (w tym jedno małżeńskie) ale upchnie się 13-max 14 osób na wziętych materacach/karimatach lub zaadaptowaniu kanap przez 2 osoby. Cena za 2 domki to 350 zł za dobę i jesli pojedzie więcej niż 10 osób musimy coś niecoś dopłacić. Niestety na namioty nie dostaliśmy zgody. Składamy sie zatem po 35 zł/osobodobę czyli 70 zł za 2 dni/osobe (140 zł za 2 dni za parę)
W związku z tym, iż by pomieścić nas będą do spania wykorzystane kanapy w salonie, nie będzie na nich pościeli wiec proszę o zgłoszenie się na pw - do mnie lub martens, osób, które mogą wziąć śpiwory, musimy 4 śpiwory zabrać zabrać z sobą < co by było na czym leżeć jeśli komuś zabrakłoby łóżka> i 4 komplety sztućców z nami, talerzy kubków/szklanek. WSZYSCY MUSZĄ WZIĄĆ ZE SOBĄ RECZNIKI Jak również miło by było gdyby ktoś się zadeklarował z materacem.


A teraz konkrety:
Każda osoba zadeklarowana musi zjawić się w niedzielę na spocie i mieć ze sobą po 70zł za każdą osobę (35zł za dobę dwie doby to 70zł za osobę), jeśli nie możesz być na spocie skontaktuj się ze mną na PW wówczas umówimy się w niedzielę w innym czasie na Lublinie, pieniądze muszą być zebrane w niedzielę, celem ostatecznego zaklepania domku.

Na zlocie odbędą się też ustalenia kto bierze wóz <rezerwuję sobie tylna kanapę u kogoś z was ja wozu nie biorę > Bardzo proszę o szybkie potwierdzenie obecności na spocie w niedzielę.


Pozdrawiam
Hvil


P.s. Przypominam, iż zadeklarowały się osoby:
Martens – 2 os.
Monika – 2os. +1 os.
Hvil – 2 os.
Hrabia – 2 os. <mam nadzieje ze z tym psem to był żart, że bierzesz>
Misiek – 1 os.
a_mk – 1 os.
Marcin316 – PRAWDOPODOBNIE NIE JEDZIE!!
Zgredzik – 1 os. BRAK OSTATECZNEGO POTWIERDZENIA**


P.s. 2.
1,5 km od Klepaczewa są Serpelice - tam mozna kąpać się w Bugu - sugerujemy zabranie kąpielówek

marcin316 - Pią Lip 16, 2010 20:35

U mnie niestety pierwszy weekend września na 96,3% odpada :/
martens - Pon Lip 19, 2010 21:47

POTWIERDZAM OTRZYMANIE WPLATY OD:
hvil - 2 os/dni - 140 zl
misi3k - 1 os/2 dni - 70 zl
martens - 2 os/2 dni - 140 zl

Hrabia - przeleje na dniach do hvil - 2 os/2 dni
monia0023 - ze wzgl na brak srodka lokomocji/samochod u mechnika i wyjazd przeleje do mnie - 3 os/2 dni

am_k - czekamy na Twoja/Zony odpowiedz - 1 czy 2 dni i wplata kasy
zgredzik - nawet sie nie wyglupiaj!!! Ze starej brygady nie jedzie bidi i wystarczy!!! Zabiore Cie na swoj poklad (jak nie osiwiejesz w drodze :boisie: ) i podziele sie kielbasa ;) . Wszyscy wiemy, ze bandziorek najwazniejszy ale chyba nas nie opuscisz? :beczy:
marcin316 - wszystkim studentom dostateczny bez sprawdzania i jedziesz!!! - miejsce nawet na 1 dzien sie znajdze i bedziemy trzymac!!!

ps1. Dziekuje hvil za pomoc i mobilizacje ludzi
ps2. Chwilowo mam wylaczony tel. Jutro, max pojutrze mi wlacza :evil: .

pozdrawiam
Marta

ebe - Wto Lip 20, 2010 08:47

A co wy na to : http://www.nielisz.glt.pl/ ,
a szczególnie: http://nielisz.pl/Joomla/...=35:the-project
Kwatera agroturystyczna „Nasza chata”
Dwa domki to jest razem 18 miejsc- koszt za dwa domki to 600pln czyli 33,333pln osobo-doba :idea:

hvil - Wto Lip 20, 2010 15:25

Miejsce i czas i kase ustalaliśmy dobre półtorej miesiąca i już niestety za późno żeby coś zmieniać. :cry: Nadal obowiązujące jest to co w moim poście napisane <post autoryzowany przez Martę uprzednio przed zamieszczeniem> wiec wszystko co tam napisane jest prawdą. I to ostateczną :-D
martens - Wto Lip 20, 2010 22:26

Nie moge juz edytowac poprzedniego postu wiec:
POTWIERDZAM OTRZYMANIE WPLATY OD:
hvil - 2 os/dni - 140 zl
misi3k - 1 os/2 dni - 70 zl
martens - 2 os/2 dni - 140 zl

Hrabia - przeleje na dniach do hvil - 2 os/2 dni
monia0023 - ze wzgl na brak srodka lokomocji/samochod u mechnika i wyjazd przeleje do mnie - 3 os/2 dni
am_k - JEDZIE :) tylko sobota/niedziela (ew. jak znajdzie zastepstwo w pracy to 2 dni) - kase odbiore osobiscie "po drodze" na dniach

zgredzik - nawet sie nie wyglupiaj!!! Ze starej brygady nie jedzie bidi i wystarczy!!! Zabiore Cie na swoj poklad (jak nie osiwiejesz w drodze ) i podziele sie kielbasa . Wszyscy wiemy, ze bandziorek najwazniejszy ale chyba nas nie opuscisz?
marcin316 - wszystkim studentom dostateczny bez sprawdzania i jedziesz!!! - miejsce nawet na 1 dzien sie znajdze i bedziemy trzymac!!!

Moze marcin 316 i am_k zgadacie sie i pojedziecie razem/jednym bolidem?W kupie zawsze razniej :)

ebe - wczoraj napisalam odpowiedz na PW ale jeszcze nie odebraliscie. Nie moge zmieniac w ostatniej chwili miejsca, ktore zaakceptowalo tyle osob :( . Czekam na ostatnie wplaty i bede sie kontaktowac z kobitka.

marcin316 - Sro Lip 21, 2010 14:13

Jak już wcześniej wspomniałem sprawa jest mocno ode mnie niezależna :/

Prawdopodobnie dopiero w sobotę 4. września będę wiedział jak się sytuacja przedstawia.

martens - Sro Lip 21, 2010 14:45

marcin316, am_k prawdopodobnie takze jedzie w sobote po pracy - wezcie do siebie numery i badzcie w kontakcie.
Chyba mi sie udalo zgredzika namowic - mam nadzieje - kiepsko bylo slychac bo karetka zagluszala.

misi3k - Nie Lip 25, 2010 23:32

Ja oczywiście potwierdzam obecność, no i z takim skromnym pytaniem wychodzę czy znajdzie się ktoś żeby przygarnąć miśka? :) Bo ja się chyba raczej swoim nie będę bujał :D No i rozumiem, że lecimy w piątek gdzieś tam koło popołudnia i wracamy w nd wieczór tak?
hvil - Nie Lip 25, 2010 23:56

Tak dobrze rozumiesz:) my juz dzisiaj robilismy rozplanowanie miejsc:):) narazie to niespodzianka gdzie masz przydzial bo i niewiadomo czy zgredzik sam czy z kims:) ale zostales uwzgledniony ze bez wozu jedzieszz dzisiaj w rozwazaniach na ten temat:)
misi3k - Pon Lip 26, 2010 00:30

hvil, hihihi Ty już jak gadaliśmy ostatnio u Prezesa to mnie uwzględniałeś bez wozu :D
martens - Nie Sie 08, 2010 22:13

post edytowany - dodano wplate Hrabiego i zastanowienie Bidiego

[ Dodano: Nie Sie 08, 2010 22:13 ]
POTWIERDZAM OTRZYMANIE WPLATY OD:
hvil - 2 os/dni - 140 zl
misi3k - 1 os/2 dni - 70 zl
martens - 2 os/2 dni - 140 zl
monia0023 - 2 os/2 dni - 140 zl (brakuje jeszcze od kolezanki Moniki 1 os/2 dni - 70 zl)
Hrabia - 2 os/2 dni - 140 zl


CZEKAM NA WPLATE:
am_k - 1 os/1 dzien - moja wina bo nie mialam czasu podjechac, odebrac 1 os/1 dzien
zgredzik - 1 lub ew. 2 os/2 dni - czekamy jeszcze chwile (ustalone na spocie) ze wzgl na awarie bandziorka
marcin316 - na 90 % piatek/sobote - 1 os/1 dzien
bidi - ?? ?

Bidi - Pon Sie 09, 2010 22:00

ja jednak z przykroscia informuje zenie bede mogl pojechac szkoda no ale coz next razem :)
hvil - Wto Sie 10, 2010 08:32

Gredzie wiesz juz czy masz 1 czy 2 osoby?
am_k - Wto Sie 10, 2010 10:09

hviluś ustawiłeś antenkę
hvil - Wto Sie 10, 2010 19:57

Dzieki za telefon, a antena tak jak mowilem, dziala ale trrzeba mi wprawnej raczki bo mam maly sniezek a sam nieumiem lepiej:-(
martens - Nie Wrz 05, 2010 20:58

Wszystko nadal aktualne :mrgreen: .
Gospodarze czekaja na nas wieczorkiem w piatek 3 wrzesnia i wyjezdzamy w niedziele max g. 17.
Jedziemy: Miedzyrzec, Łosice (dalej na Bialystok), w okolicy Woźnik skrecic na Serpelice (nie wjezdzac do centrum), Klepaczew i na zakrecie w zwirowke i prosto do konca :) .

Sklepy - a) 100 m. dalej ("trzeba zadzwonic i otworza" ;) ), b. w Serpelicach 2 sklepy w tym jeden czynny nawet w niedziele. - wodotryskow tam pewnie nie dostaniemy, wiec osoby ktore pija/pala nietypowe marki uczulam na to. Zaopatrzenie glowne bedziemy musieli zrobic w Miedzyrzecu lub Losicach.
Grile maja 2 - duzy i maly :)))

Bierzemy dodatkowo 2 materace i 2 spiwory + naczynia/sztucce dla 2 osob.
KAZDY MUSI ZABRAC ZE SOBA RECZNIKI - PRZYPOMINAM!!!

POTWIERDZAM OTRZYMANIE WPLATY OD:
hvil - 2 os/dni - 140 zl
misi3k - 1 os/2 dni - 70 zl
martens - 2 os/2 dni - 140 zl
monia0023 - 2 os/2 dni - 140 zl + Edyta 1 os/2 dni - 70 zl
Hrabia - 2 os/2 dni - 140 zl
am_k - 1 os/1 dzien - 35 zł

CZEKAM NA WPLATE:

zgredzik - 1 os/2 dni - czekamy jeszcze chwile (ustalone na spocie) ze wzgl na awarie bandziorka

[ Dodano: Pon Sie 30, 2010 19:20 ]
mala aktualizacja:
Hrabia niestety zostal zawezwany do pracy w weekend. Biorac pod uwage wyjatkowa sytuacje - kasa zwrocona (135zł). To jedna smutna informacja.
Druga to taka, ze nie ma juz mozliwosci rezygnacji ze zwrotem kasy.

ps. Zgredzik jedzie :mrgreen: i szkoda tylko, ze tyle osob z "najstarszych" uczestnikow spotow lubelskich odpadlo :cry: .
Rade najstarszych reprezentowac beda misi3k, am_k i zgredzik. Bidi ostatecznie nie dal sie mamowic :cry: .

[ Dodano: Nie Wrz 05, 2010 20:03 ]
;)

[ Dodano: Nie Wrz 05, 2010 20:46 ]
i jeszcze kilka ;)

[ Dodano: Nie Wrz 05, 2010 20:58 ]
i jeszcze kilka ;) .
Niestety Damski Rajd Rowerowy i walka o przezycie oraz powrot z bagien nie zostal uwieczniony z powodu napadu kompletnej paniki u operatora aparatki ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

monia0023 - Nie Wrz 05, 2010 21:13

Martusiu, jesteś WIELKA :całus: :całuski:
Dziękuję wszystkim za spota, a kto się nie zdecydował niech żałuje :razz:

To kiedy i gdzie następnym razem ?

[ Dodano: Nie Wrz 05, 2010 21:13 ]
Ale gdzie mój Pieszczoch ?

hvil - Nie Wrz 05, 2010 21:42

nie wiem co ładniejsze ja czy mój roverek na tych fotkach:-D Bardzo was dziewczynki proszę o fotki na następne spotkanie jakie były robione wszystkie bo na naszym aparacie tylko 15 zdjęć.


P.s. A co do spotkania....chyba się grill szykuje w okolicach następnego weekendu ale się odezwiemy:-)

Marta jak podróż?? My zaliczyliśmy jeszcze 2 przystanki od tamtej stacji.

martens - Nie Wrz 05, 2010 21:42

Pieszczoch schowalas tak, ze nie dalo sie uchwycic ;) .
ps. dziekuje postojowej ekipie hvil'a za wyprowadzenie na trase do cywilizacji.
Dzieki siusiu i przerwom na fajke moglam Was dogonic ;) .
Dojechalismy w 2.5 i naprawde przyznam, ze jechalam zmeczona/totalnie niewyspana po tych 2 wyczerpujacych nocach.

hvil - Nie Wrz 05, 2010 21:53

W sumie można pokusić się o stwierdzenie iż jechałaś szybciej niż ja bo średnia trasy na bank wyszła Ci lepsza niż moja z 7 postojami dzięki siusiu fajkom i browarom dla loży tylnego siedzenia:-D
monia0023 - Nie Wrz 05, 2010 22:43

Dzięki za pieszczocha, ale lepiej wyszły skarpetki skąpanego wętkarza :rotfl3:

[ Dodano: Nie Wrz 05, 2010 22:43 ]
Jaki mieliście czas, bo ja z przestankiem w Białej Podlaskiej i odwiezieniu Edytki, do domu dotarłam na 18,30.martens, która trasa lepsza ?

hvil - Pon Wrz 06, 2010 00:18

ja Ci nie powiem bo my to w sumie tyle samo czasu stalismy co jechalismy. Niech marta oceni ktora trasa lepsza:-) Mi się wydaje że przez Łosice niż Białą. Ale moge być stronniczy ze wzgledu na to ze zawsze ta trasa jezdzilem a nie przez biala:-)
martens - Pon Wrz 06, 2010 08:34

monia0023, jechalam bardzo spokojnie bo mi sie oczy same zamykaly i ziewalam szerzej niz hipopotam - za malo snu ;) . Jechalam tak mniej wiecej zgodnie z ograniczeniami i co jakis czas dobijalam do chlopakow :mrgreen: . Dojechalismy 18.30 ale jeszcze zakupy do domu obgonilismy.
monia0023, hvil, trasa zdecydowanie na Losice. Mniej dziur, rowniej i pusto. Dzieki profesjonalnej nawigacji CB ekipy postojowej nie zgubilismy sie :) .

hvil - Pon Wrz 06, 2010 11:22

Hehe no mi chlopaki musza cb namierzyc do kupna. Mowilem ze na losice lepiej i wiecej miejsc na siusiu browara i faje
monia0023 - Sob Wrz 11, 2010 17:07

usiłuję wrzucić zdjęcia

[ Dodano: Sob Wrz 11, 2010 16:56 ]
jeszcze raz

[ Dodano: Sob Wrz 11, 2010 16:57 ]
no i nic mi nie wychodzi :beczy:

[ Dodano: Sob Wrz 11, 2010 17:07 ]
&*(^%

martens - Sob Wrz 11, 2010 19:05

Monika - zapewne nie mozesz wrzucic bo rozmiar zdjecia jest za duzy.
Załącznik-obraz musi być mniejszy niż 600 pixeli szerokości i 800 pixeli wysokości. 72dpi.
Ten, ktory wrzucilas jest w pionie i ma prawie 600 szerokosci - dlatego pewnie nie idzie. I nie wszystkie naraz.
Podaj w jakim programie zmniejszasz - powiem Ci jak zrobic. Jesli dasz mi pliki zrodlowe moge w kopii przerobic je na mniejsze :mrgreen: .