Zobacz temat - Zakup (planowany) R75
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Zakup (planowany) R75

fuel111 - Sob Lip 17, 2010 19:38
Temat postu: Zakup (planowany) R75
Witam
Jako, że jestem świeżym forumowiczem, witam wszystkich
Po mojej wielkiej przygodzie z Mondeo, dojrzałem do marki Rover wybór padł na R75
Niestety spośród tylu na Allegro mojej żonie podoba się tylko w takim kolorze jak na
tej aukcji

http://moto.allegro.pl/it...h_oplatach.html


Czytałem kilka uwag w poprzednich postach, ale coś tylko na temat tego auta możecie podpowiedzieć. :bezradny:

dukat11 - Sob Lip 17, 2010 19:48

Zdjęcia mocno podrasowane. Poza tym sprzedaż z okolicy Płocka/Płońska wymaga wzmożonej czujności od kupującego
fuel111 - Sob Lip 17, 2010 19:59

Wiem, że zdjęcia są profesjonalnie wykonane, ale czy warto w ogóle jechać na podstawie fotek.Już kilka postów wcześniej koledzy Azer,Andyhell.Staf pisali o jakości fotek. czasem i w salonie nie maja takich.
mike-l - Nie Lip 18, 2010 10:26

Okolice Płocka to podobno zagłębie R75, podobno samochody są mocno kombinowane, podobno... Najlepiej chyba samemu się przekonać i obejrzeć te auta. Można też zapytać osoby które kupiły tam samochody:
http://forum.roverki.eu/v...ghlight=p%B3ock
A co do tego konkretnego modelu z allegro:
1. Brak czujników cofania.
2. Jakiś białawy nalot na wydechu i podwoziu.
3. czujnik temp. wskazuje minus 30 stopni?
4. Brak rolety
5. Brak komputera pokładowego
6. Zwykłe lusterko wsteczne
7. Chyba jeden kluczyk - dopytaj się o to, bo dorobienie drugiego to masa problemów i kosztów!! (a jak to Tobie nie przeszkadza to sposób na zbicie ceny ;) )
8. Brak fotki silnika
9. Na klapie bagażnika brak znaczka "V6"
Auto zatem chyba nie jest "WZOROWE" ;)

Generalnie ładnie się prezentuje, dobrze wyposażone.
Jak to z zakupem używanego auta, należy wszystko sprawdzić czy działa od elektryki po mechanikę ;)
Powodzenia!

apples - Nie Lip 18, 2010 10:44

mike-l napisał/a:
5. Brak komputera pokładowego
Jaki brak. Każdy R75 ma komputer pokładowy, natomiast nie każdy ma z centralnym wyświetlaczem informacji. Temat wałkowany wielokrotnie. :wink:
staf - Nie Lip 18, 2010 11:19

dukat11 napisał/a:
Zdjęcia mocno podrasowane. Poza tym sprzedaż z okolicy Płocka/Płońska wymaga wzmożonej czujności od kupującego

Ten jest z Gostynina.

fabianopulos - Nie Lip 18, 2010 14:38

opłacona akcyza 2500zł - to niemożliwe
fuel111 - Nie Lip 18, 2010 19:19

Staf, a czy Ty jako gość z okolicy, znasz może ten pojazd ?
dzięki za opinie. Panowie, a czy Wy macie może jakiś typ godny zainteresowania w benzynie, bo diesla po Mondeo mam trochę dość.

mimo66 - Nie Lip 18, 2010 19:40

mike-l
Napisałeś :9. Na klapie bagażnika brak znaczka "V6"
W którym miejscu ma być ten znaczek?
Ja też tego nie mam i nawet nie widzę miejsca gdzie mógłby być.
Masz może jakąś fotkę?

mike-l - Nie Lip 18, 2010 20:55

mimo66
proszę o to fotka:

staf - Nie Lip 18, 2010 22:27

fuel111 napisał/a:
Staf, a czy Ty jako gość z okolicy, znasz może ten pojazd ?

Niestety nie znam ani samochodu, ani sprzedawcy. I nie wiem czy Gostynin nie ma jeszcze gorszej opinii niż Płock.

fuel111 - Pon Lip 19, 2010 20:38

No trochę się boję tego idealnego stanu. Poszukam jeszcze trochę i dzięki dla wszystkich