Zobacz temat - [!] Wlepy na Auta
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozostałe sprawy klubowe - [!] Wlepy na Auta

kendzior0987 - Pon Sie 23, 2010 15:48
Temat postu: [!] Wlepy na Auta
Co byście powiedzieli na jakies naklejki na drzwi badz tylnia szybę??Z Napisem Roverki.pl
Oczywiscie moge zrobic kilka wzorow ale druk i dystrybucja to juz musiałby sie ktos inny zając

Czekam na wasze opinie

walkie - Pon Sie 23, 2010 15:53

kendzior0987, ale my mamy naklejki klubowe. :)
są naklejki pod tablice oraz naklejki, które możesz przyczepić w dowolnym miejscu, my zwyczajowo kleimy je na tylną klapę.

adamsky - Wto Sie 24, 2010 08:21
Temat postu: Re: [!] Wlepy na Auta
kendzior0987 napisał/a:


Czekam na wasze opinie


Hahaha :D

Krzysi3k - Wto Sie 24, 2010 11:36

To by było niegłupie... Widziałem taką małą dyskretną naklejkę na szybę "mg-rover.org". Ciekawa graficznie poza tym.
Powiedzmy sobie szczerze, że naklejki pod tablice szału nie robią...

walkie - Wto Sie 24, 2010 11:39

Krzysi3k, ale zadaniem naklejki pod tablice nie jest robienie szału...
Grequ - Wto Sie 24, 2010 11:49

ja jak by co mógłbym to wydrukować pracowałem w drukarni i mam jeszcze tam jakieś znajomości :)
Krzysi3k - Wto Sie 24, 2010 11:50

walkie, ale one są mało czytelne, poza tym mogłby być ciekawsze graficznie.
A można by było zrobić taki właśnie biały napis i naklejać go na czarny obszar szyby ;)

walkie - Wto Sie 24, 2010 11:57

Krzysi3k, nie sa mało czytelne. Widziałeś je w ogóle? :)
Krzysi3k - Wto Sie 24, 2010 12:12

walkie, widziałem? Od 1,5 roku mam je na ramkach tablic :)
Ale można by było jakiś ciekawszy wzór wymyślić, idźmy z duchem czasu. Skoro strona nowa, forum nowe i to naklejki pod tablice można trochę zmienić :)
A na dodatek wprowadzić takie białe napisy :)
mg-rover.org ma ładniejsze jeszcze, więc nie chodzi o sam napis ;)

martens - Wto Sie 24, 2010 12:35

walkie, jesli bedziecie kiedys rozwazac zmiane wlepek pod tablice to moja mala sugestia - zastosowac czcionke bezszeryfowa - bedzie czytelniej. To zolto-czarne tlo jest zauwazalne z daleka i latwo po nim zidentyfikowac sympatyka ;) .

pozdrawiam
Marta

walkie - Wto Sie 24, 2010 12:44

martens, no czcionka bezszeryfowa to podstawa, ale te były dość dawno już robione :)

Krzysi3k, mi sie podobają :) ale jak masz pomysł to go przedstaw, zrób projekt i wyślij nam - zarząd przedyskutuje propozycję. :)

kendzior0987 - Wto Sie 24, 2010 13:34

Nie no prosze jak dla mnie ta wlepa jest masakra ale kazdy ma inny gust
oczywiscie moge zrobic 3-4 projrkty ale to zalezy od adminow czy sie zgodzai wogole rozwaza moje propozycje

walkie - Wto Sie 24, 2010 13:51

kendzior0987, każda propozycja będzie rozważona. Tylko zaproponuj coś, bo na razie tylko krytyka a brak propozycji.
Lisus - Wto Sie 24, 2010 14:37

Tak jak już ktoś wyżej zauważył, teraźniejsze naklejki pod tablice i naklejka klubowa "szału nie robią".
kendzior0987, zrób te projekty i zobaczymy co z tego wyjdzie... ja jestem ZA!

martens - Wto Sie 24, 2010 15:39

walkie, a jaka jest preferowana technologia wykonania naklejek? Druk cyfrowy czy moze sitodruk? Bo projekt to troche od technologii bedzie uzalezniony?
walkie - Wto Sie 24, 2010 15:43

szczerze, nie ja to produkuję ale jak sie na to patrzę to podejrzewam cyfrę.
kendzior0987 - Wto Sie 24, 2010 18:01

ok dajcie mi tydzien lub 2 bo teraz mam troche nauki bo mam poprawke ale jak bede mial puzniej czas to posiedze sobie pare godzinek i zrobie cos.

Tylko pytanie czy wolicie jednokolorowe czy wielo??

martens - Wto Sie 24, 2010 18:24

No dobra - tak na goraco - moja propozycja malego liftu przy zachowaniu poprzednich barw (podzialy troche zmienione). Mozliwosci rozcinania zachowane ale ploter tnacy musi byc dobrze ustawiony aby nie zjezdzal z poziomu czarnej linii (poprzednie wlepki strasznie "wyly" do prawej gory).
Zaznaczam ze propozycja jest na szybko i niedopracowana ;) .

ps. pomysl z pochyleniem obu znakow zarzucil juz ktos kiedys na forum ale za diabla nie moge znalezc kto byl jego autorem??

edit:
dodalam export w gifie - ciu wyrazniejszy

Marman - Wto Sie 24, 2010 18:29

Krzysi3k napisał/a:
A można by było zrobić taki właśnie biały napis i naklejać go na czarny obszar szyby ;)

Moim zdaniem ,całkiem niegłupi pomysł.Takie białe litery naklejone na bocznej lub tylnej szybie mogłyby ciekawie kontrastować.

[ Dodano: Wto Sie 24, 2010 18:29 ]
martens, podoba mi się Twoja propozycja liftu,barwy zachowane,moim zdaniem ładnie to wygląda :wink:

walkie - Wto Sie 24, 2010 19:25

martens, bardzo ciekawa propozycja, podeślij w lepszej rozdzielczości, wrzucę na Zarząd :)
kzrr - Wto Sie 24, 2010 19:45

Krzysi3k napisał/a:
Powiedzmy sobie szczerze, że naklejki pod tablice szału nie robią...


Ale widziales kiedy jakies podobne ? Taka kolorystyka to rzadkosc i dzieki temu latwiej sie rozpoznac :)

Jesli robic jakies zmiany to niech to bede konkretne zmiany cos nowego duzego (tak jak mysle)

Marman - Wto Sie 24, 2010 22:34

kzrr napisał/a:
Taka kolorystyka to rzadkosc i dzieki temu latwiej sie rozpoznac :)

Dokładnie :wink:

pajda - Wto Sie 24, 2010 22:47

Co do nalepek na boczne szyby to na pewno niezły pomysł, ale chciałbym się skupić na 'ustrojstwie' na tablice. Miałbym jedną prośbę zmieńmy kolor lub dodajmy drugą partię, bardziej klasyczną kolorystycznie.Można również rozważyć zamówienie gotowych ramek z napisem (np tutaj http://allegro.pl/ramka-p...1195125829.html koszt 7.99 za 1 szt lub tutaj 10szt kolorowych (nie nalepki) za 50 zł wiec 1 szt=5zł http://allegro.pl/ramki-1...1185503154.html


Szczerze to nie wyobrażam sobie zakładać tych żółtych naklejek do mojego niebieskiego lakieru.Kojarzy mi się to z ...........pomocą drogową :lol:

czekam na waszę opinię

imejdz - Wto Sie 24, 2010 22:52

fakt faktem że te żółte ramki są mega zauważalne, z daleka widzę klubowe auto, natomiast naklejka na boczną szybę.. jak najbardziej jestem za tą propozycją. Jeżdżę z małą białą naklejka na szybie tylnej bocznej i fajne to wygląda, ale bardziej widziałbym tam adres roverki.pl :)
kzrr - Wto Sie 24, 2010 23:11

pajda napisał/a:
Szczerze to nie wyobrażam sobie zakładać tych żółtych naklejek do mojego niebieskiego lakieru


Wbrew pozorom całkiem dobrze to wygląda, nie wali jakoś po oczach itp itd :)

TrAViShOn - Wto Sie 24, 2010 23:29

Również jestem za tym, aby kolorystyki nie zmieniać :taa:
Propozycja MARTENSA :ok2:

kasjopea - Wto Sie 24, 2010 23:33

pajda, jeśli nie skojarzyłeś, to barwy te nie są przypadkowe, tylko są to barwy klubowe.

Natomiast propozycja martens moim zdaniem jest godna uwagi.

tronsek - Sro Sie 25, 2010 05:56

kasjopea napisał/a:
Natomiast propozycja martens moim zdaniem jest godna uwagi.
Moim zdaniem, w projekcie martens przed adresem klubu mogłoby się znaleźć też logo klubu.
walkie - Sro Sie 25, 2010 09:00

tronsek, może byc nieczytelne ze względu na rozmiar naklejki.
MARGOS - Sro Sie 25, 2010 10:37

Propozycja martens jest :ok2: , do kolorów się można przyzwyczaić, autko wygląda z nimi sympatycznie.
Chociaż muszę przyznać, że jednak zdarzają się rejestracje z żółtymi paskami-reklamami.
Trochę to zmyla.

(MARcin)

kasjopea - Sro Sie 25, 2010 10:46

walkie napisał/a:
tronsek, może byc nieczytelne ze względu na rozmiar naklejki.
To raz. Po drugie naklejka klubowa jest logiem klubu, więc nie róbmy już dyskoteki.
Perez - Sro Sie 25, 2010 10:54

Mi podkladki pod tablice pasuja, bo wiem o co chodzi, ale srednio zapraszaja one innych nie zrzeszonych roverkowiczow, bo nic na nich nie widac.
Ja mam na tylnej szybie podarowana od czeskiego klubu naklejke i ona mi sie podoba najbardziej.

tronsek - Sro Sie 25, 2010 11:25

kasjopea napisał/a:
To raz. Po drugie naklejka klubowa jest logiem klubu, więc nie róbmy już dyskoteki.

Po trzecie. Nie każdy posiada nakleję klubową.
Po czwarte. Skoro na naklejce wg koleżanki martens jest logo MG i ROVER, więc klubowe logo też mogłoby się znaleźć.

Perez napisał/a:
Ja mam na tylnej szybie podarowana od czeskiego klubu naklejke i ona mi sie podoba najbardziej.
Jest super :ok:
kasjopea - Sro Sie 25, 2010 11:29

tronsek napisał/a:
Po trzecie. Nie każdy posiada nakleję klubową.
I nie każdy ma ją mieć, przysługuje Klubowiczom jak wiemy.

tronsek napisał/a:
Po czwarte. Skoro na naklejce wg koleżanki martens jest logo MG i ROVER, więc klubowe logo też mogłoby się znaleźć.
Tamte loga są czarne i właściwie tylko ich kształt ze względu na mały rozmiar, będzie sugerował co to jest. Naklejka klubowa ma natomiast więcej kolorów i wyszła by z tego tylko barwna kropka.
walkie - Sro Sie 25, 2010 11:30

tronsek, zrób w takim razie projekt i próbny wydruk - jak wyjdzie to rozważymy Twoją propozycję.
szoso - Sro Sie 25, 2010 12:45

pajda, na początku roku poruszałem temat gotowych ramek forumowych z nadrukiem by nic już nie naklejać, ale usłyszałem "zobaczymy, pomyślimy" no i cisza :wink:
nawet te same linki pokazywałem wiec nie byłeś pierwszy z tym tematem i pewnie nie ostatni :razz:

pajda - Sro Sie 25, 2010 16:01

szoso420, Jak dla mnie byłyby one idealne. Lekki, niewyzywający napis, reklamujący nasz forum. Spójrzcie w tym linku z alledrogo ile jest możliwości dobrania kolorystyki, czcionek itd

kasjopea napisał/a:
pajda, jeśli nie skojarzyłeś, to barwy te nie są przypadkowe, tylko są to barwy klubowe.
kasjopea, Jasne, że zauważyłem ;) ale jak wcześniej napisałem
Cytat:
Miałbym jedną prośbę zmieńmy kolor lub dodajmy drugą partię, bardziej klasyczną kolorystycznie
Chodzi mi o to, że nie każdemu podoba się żółty kolor :/ i można by pomyśleć o czymś bardziej wyrafinowanym. Oczywiście racją jest, że dzięki tak jaskrawemu kolorowi łatwo jest rozpoznać kogoś z forum, ale jeszcze łatwiej byłoby gdyby każdy pomalował sobie olejną klapę bagażnika na żółto :lol: . Ja tylko wystosowałem sugestię, aby przemyśleć, czy nie warto zrobić czegoś eleganckiego. Np czarna obwódka+ białe lub srebrne napisy promujące forum. Ucięło się przecież, że klasyka jest zawsze ponadczasowa i gustowna :smile:
kasjopea - Sro Sie 25, 2010 17:43

Ja też nie lubię żółtego. Ale barwy klubowe to żółty, czarny i czerwony, a nie srebro i róż i tyle. Jak mi się coś nie podoba, to nie naklejam.
martens - Sro Sie 25, 2010 17:55

Fajnie sie rozwija dyskusja wiec moze dodam co zrobilam i dlaczego :grin: .
Zaznaczam, ze to co napisze to jest tylko moje osobiste zdanie i nikogo nie zamierzam na sile przekonywac ze mam racje ;) .

Naklejka ma wymiar 50,5cm/2,3cm czyli jest dluga i waska.
Czcionka zastosowana na obecnych naklejkach jest czcionka szeryfowa, o jednakowej wielkosci na calej naklejce. Wysokosc 9 mm czyli ok. 40 punktow.
Czcionka w moim projekcie jest bezszeryfowa i jej wielkosc zostala zroznicowana - wiekszy adres internetowy (tu wystepuja 2 wielkosci czcionek aby zwrocic uwage na nazwe ROVER- wieksza litera o wysokosci 14 mm czyli prawie 58 punktow) i mniejszy opis (jedna wielkosc - 8,5 mm - 34 punkty). Zyskujemy na czytelnosci adresu - jako najwazniejszego elementu ktory przyszly delikwent ma przeczytac i zapamietac ale tracimy na opisie klubu.
Kosztem dodania 2 logotypow zostal zmniejszony opis klubu ale tym samym element graficzny w postaci polaczonych czarna linia 2 logotypow zwraca uwage i "sciaga" wzrok.
Nie oszukujmy sie - nikt z odleglosci 4 metrow nie jest w stanie tego przeczytac a jesli samochody sa w ruchu tym bardziej. Mozemy liczyc tylko na to, ze przeczyta ktos stojacy za nami na swiatlach i to nie za blisko ;) .
MOIM ZDANIEM - uzyte kolory sa bardzo jaskrawe/kontrastowe a podzial czarny/zolty bardzo charakterystyczny. Wielokrotnie zwracal moja uwage nawet wtedy gdy inny sympatyk smigal dosyc daleko. OSOBISCIE jestem przeciwniczka reformowania tego co dobrze dziala. Mozna dyskutowac - fajne, stylowe, wypieszczone autka a tu nagle taka "zarowa" pod tablica - ale jednak spelnia swoje zadanie. Mozna probowac robic projekty bardziej stylowe lub bardziej kolorowe - na stronie np. firmy UTAL mozna sie zapoznac z mozliwosciami i sprobowac zaprojektowac cos innego :mrgreen: . Znam tez takich, ktorzy znakuja swoje auta tylko naklejka klubowa i jezdza na oryginalnych ramkach od dilera lub tez kupuja chromowane ramki.
Zalaczam takze podgladowke proponowanego liftu, by latwiej bylo ocenic czy jest sens cos zmieniac. Jestem przeciwna umieszczaniu logo klubu przed www - jest za male i nie bedzie widoczne na tym tle, zjada takze duzo miejsca i za duzo sie robi znaczkow ;) - to ten pasek na samym dole.
ojj mam nadzieje, ze nie zamotalam za bardzo :roll:
pozdrawiam
Marta

Marman - Sro Sie 25, 2010 17:59

kasjopea napisał/a:
Jak mi się coś nie podoba, to nie naklejam.

Racja :wink: Perez, właśnie coś takiego miałem na myśli,naklejki ładne i estetyczne.

tronsek - Sro Sie 25, 2010 18:39

martens napisał/a:
ojj mam nadzieje, ze nie zamotalam za bardzo :roll:
Wszysko jasne i czytelne. :ok: Dziękuję, za konkretną i rzeczową odpowiedź na moją sugestię. Jestem ZA projektem martens,
Brt - Sro Sie 25, 2010 19:01

Bardzo mi się podobają te lepki po zmianie :) martens super :) :ok: ... kolorystyki bym nie zmieniał z ww. względów ... widać z daleka, że to "nasz" :) ... wiem, że Tomaszi przymierzał się do zamawiania kolejnej partii lepek, więc by była doskonała okazja do unowocześnienia i zrobienia już kolejnej partii naklejek w nowym wyglądzie ... mam tylko nadzieję, ze jeszcze nie są zamówione ...

Co do ramek, to decyzja o ich stworzeniu została podjęta, problem obecnie to finanse ... Klub miał w tym roku trochę więcej wydatków i przede wszystkim musimy zadbać o cele statutowe, a później jak coś zostanie to możemy realizować pozostałe "potrzeby".

tronsek - Sro Sie 25, 2010 19:09

Brt napisał/a:
Co do ramek, to decyzja o ich stworzeniu została podjęta,
A czy ramek nie możnabyłoby robić na takiej samej zasadzie jak wizytówki klubowe ??
monia0023 - Sro Sie 25, 2010 19:11

martens napisał/a:
Mozna dyskutowac - fajne, stylowe, wypieszczone autka a tu nagle taka "zarowa" pod tablica - ale jednak spelnia swoje zadanie.

Nic dodać, nic ująć :wink:
Propozycja martens, bardzo mi się podoba :brawa:

martens - Sro Sie 25, 2010 19:14

Milo mi ze Wam sie podobaja :mrgreen: . Zamawianie ramek tez fajny pomysl tylko jak z dystrybucja? Poczta polamie przesylane pojedynczo a i koszty wyslania do poszczegolnych osob duze... Moze pomyslec wtedy nad dystrybucja przez przedstawicieli lokalnych?
kzrr - Sro Sie 25, 2010 19:36

martens napisał/a:
Moze pomyslec wtedy nad dystrybucja przez przedstawicieli lokalnych?



Tak jak odbywa się to teraz z naklejkami pod ramki, ktoś wpada na spota mowi ze chce i jeśli jest dana osoba która wozi je przy sobie to nie ma problemu :) "poczta pantoflowa" chyba jest najskuteczniejsza ;-)

Brt - Sro Sie 25, 2010 22:00

opcja jest zrobienia i przywiezienia ich na Zlot a deklaracja zakupu przy okazji zapisów ... ale, że nie ma jeszcze zapisów, to i to chwilowo wstrzymujemy gadzety ... na Zlocie też można by było przekazać do rozwiezienia po kraju dla niemogących odebrać na Zlocie ....
kzrr - Sro Sie 25, 2010 23:00

A uda się to do zlotu wszystko przygotować ? projekt drukowanie bla bla bla ?
VanOrtega - Sro Sie 25, 2010 23:27

ja jestem za zrobieniem prostych naklejek na boczne tynle szyby.
z białym napisem www.ROVERki.pl i jakis jeszcze maly podpis pod tym.

Pływak - Czw Sie 26, 2010 10:06

Podajcie wielkość tej naklejki, krój czcionki to może uda mi się załatwić wzór co by było widać jak to się będzie prezentować na aucie. Samo ROVERki.pl ma być czy z www?
Lisus - Czw Sie 26, 2010 15:27

Cytat:
ja jestem za zrobieniem prostych naklejek na boczne tynle szyby.
z białym napisem www.ROVERki.pl i jakis jeszcze maly podpis pod tym.

ja też jestem za tym!

Perez - Czw Sie 26, 2010 15:35

VanOrtega, Lisus, piszecie tak, bo jezdzicie hatchbackami, wyobrazcie sobie taka biala naklejke na sedanie typu R600, czy R800 :/
Krzysi3k - Czw Sie 26, 2010 16:00

Perez, to nie będziesz naklejał... zostanie tak jak jest, czyli naklejka klubowa + pod rejestracje.
Pływak - Czw Sie 26, 2010 16:00

Perez napisał/a:
VanOrtega, Lisus, piszecie tak, bo jezdzicie hatchbackami, wyobrazcie sobie taka biala naklejke na sedanie typu R600, czy R800 :/


Ale czy to, że ktoś sobie taka naklejkę naklei w HB zobowiązuje tych z sedanami do naklejenia takiej samej? Nie podoba się/ nie pasuje do auta to nie naklejasz dla mnie proste. Inna sprawa czy zarząd zgodzi się na wykonanie takiej naklejki....


EDIT: Ale synchronizacja


P.S Podajcie wymiar i czcionkę bo jeszcze ew jutro mam możliwość wykonać wzór takiej naklejki...

Perez - Czw Sie 26, 2010 16:16

Krzysi3k napisał/a:
Perez, to nie będziesz naklejał... zostanie tak jak jest, czyli naklejka klubowa + pod rejestracje.

Proste! Ja nawet klubowej nie mam, bo moim zdaniem nie pasuje mi do niczego.

AndrewS - Sro Wrz 01, 2010 22:29

projekt Martens :brawo:
TrAViShOn - Sro Wrz 01, 2010 23:41

A kiedy można byłoby zamówić takowe wlepy :razz:
piękne są... :tak:

karasbp - Wto Sty 18, 2011 18:00

Dla mnie ta mała biała wlepka na boczną szybkę bardzo się podoba. :grin: Jak komuś nie pasuje na boczną, zawsze na tylną może sobie nakleić :grin:
bonus89 - Wto Sty 18, 2011 20:08

Perez napisał/a:
Krzysi3k napisał/a:
Perez, to nie będziesz naklejał... zostanie tak jak jest, czyli naklejka klubowa + pod rejestracje.

Proste! Ja nawet klubowej nie mam, bo moim zdaniem nie pasuje mi do niczego.
Dokładnie mam to samo, nie przyklejałem bo kolory nie pasują do niczego, może u niektórych tak pasuje ale szkoda że nie ma projektów w innych kolorach, a pomysł naklejki na szybę :ok: :ok: :ok:
Jugol - Czw Sty 20, 2011 12:38

Dodam tak w temacie, oto mój sposób na reklamowanie klubu, koszt niecałe 9 pln, na obie szyby, projekt własny:

http://forum.roverki.eu/g...y&image_id=2854

claudii - Czw Sty 20, 2011 12:52

mnie również podoba się biała naklejka na szybę, nie razi w oczy i miło na nią popatrzeć :grin:
leszczu - Czw Sty 20, 2011 12:57

Jugol, A jak sobie takie coś załatwić ?? :grin:
Jugol - Czw Sty 20, 2011 13:06

leszczu19901 napisał/a:
Jugol, A jak sobie takie coś załatwić ?? :grin:


allegro.pl

leszczu - Czw Sty 20, 2011 13:09

Dzięki. Zaraz poszukam. :wink:
Jugol - Czw Sty 20, 2011 13:14

Ja zamawiałem u tego gościa: http://allegro.pl/zrob-sa...1403463397.html
leszczu - Czw Sty 20, 2011 13:27

O jeszcze lepiej. :grin: Dziękować Jugol, :grin:
karasbp - Czw Sty 20, 2011 20:07

No całkiem fajnie to wygląda ;) Taka delikatna naklejeczka. Teraz trzeba coś wykombinować, żeby każdy identyczny wzór zamówił ;)
Harry - Czw Sty 20, 2011 21:11

albo można coś zrobić na wzór fabrycznych naklejek na szybę boczną, takie kwadratowe. nie wiem czy takie macie u siebie?
karasbp - Czw Sty 20, 2011 21:19

Nie kojarzę o jakie Ci chodzi Harry
Piotrass - Czw Sty 20, 2011 22:37

Jugol, świetny pomysł, właśnie zamówiłem teraz coś podobnego :D
karasbp - Czw Sty 20, 2011 22:47

Piotrass, pokaż jaką zamówiłeś? ;)

[ Dodano: Czw Sty 20, 2011 22:47 ]
A może by zamówić większą ilość? Będzie taniej i będzie pewne że wszyscy będą mieli jednakowe wlepki :wink:

Oskar - Pią Sty 21, 2011 00:01

Jugol, bardzo mi się podobają te naklejki: http://forum.roverki.eu/g...y&image_id=2854
w sumie to ja też chętnie bym takie kupił.

Harry - Sob Sty 22, 2011 22:02

karasbp napisał/a:
Nie kojarzę o jakie Ci chodzi Harry

znowu zapomniałem zrobić fote :/

Piotrass - Nie Sty 23, 2011 11:00

karasbp, jak już będzie naklejona na szybę, cyknę fotkę :)
karasbp - Nie Sty 23, 2011 13:05

Piotrass, spoko, czekam ;)
Harry - Nie Sty 23, 2011 14:57


i chodzi mnie na wzór tej górnej naklejki, bo ona jest tylko naklejona na lewej szybie, a klubowa mogła by być na prawej :wink:

karasbp - Nie Sty 23, 2011 15:55

Mi się jednak bardziej podobała ta z napisem www . Roverki . pl
andrew0503 - Nie Sty 23, 2011 20:40

Jugol, pomysł i wykonanie :ok: , a nawet świetne. Fajnie by było Twój pomysł ujednolicić i okleić autka w ten sam sposób, dyskretny a nie krzykliwy. Sporo osób zerka przecież na zaparkowane autko właśnie przez szyby, idealna promocja dla klubu. Tylko nie wiem ile policzysz za prawa autorskie :bezradny:
Oskar - Nie Sty 23, 2011 21:22

Tak jak pisałem wcześniej ja też na te co JUGOL pokazał bym chętnie się pisał, bardzo mi się podobają.
Jugol - Nie Sty 23, 2011 21:29

andrew0503 napisał/a:
Jugol, pomysł i wykonanie :ok: , a nawet świetne. Fajnie by było Twój pomysł ujednolicić i okleić autka w ten sam sposób, dyskretny a nie krzykliwy. Sporo osób zerka przecież na zaparkowane autko właśnie przez szyby, idealna promocja dla klubu. Tylko nie wiem ile policzysz za prawa autorskie :bezradny:


Dzięki za uznanie :) Za prawa autorskie nie mogę nic żądać, po pierwsze skorzystałem z programiku zamieszczonego w aukcji, po drugie logo i strona jest KLUBOWA :taa: , a nie moja prywatna.

andrew0503 - Nie Sty 23, 2011 22:10

Jugol napisał/a:
andrew0503 napisał/a:
Jugol, pomysł i wykonanie :ok: , a nawet świetne. Fajnie by było Twój pomysł ujednolicić i okleić autka w ten sam sposób, dyskretny a nie krzykliwy. Sporo osób zerka przecież na zaparkowane autko właśnie przez szyby, idealna promocja dla klubu. Tylko nie wiem ile policzysz za prawa autorskie :bezradny:


Dzięki za uznanie :) Za prawa autorskie nie mogę nic żądać, po pierwsze skorzystałem z programiku zamieszczonego w aukcji, po drugie logo i strona jest KLUBOWA :taa: , a nie moja prywatna.


Skromniś. Ale to Ty to wymyśliłeś i zrealizowałeś. Napis jest super i jak najbardziej pasuje do marki, dyskretny i dystyngowany. Mam nadzieję, że reszta klubowiczów i sympatyków podzieli moje zdanie no i myślę, że w nie długim czasie roverki/mg będą oklejone w ten sam sposób :razz:

AndrewS - Nie Sty 23, 2011 22:37

nawet ładne

a odsuwanie szyby z czasem nie zniszczy tego ??

MaReK - Pon Sty 24, 2011 12:53

Nie wygląda źle ;)
Jednak troszkę pachnie Civic Club Polska ;)
http://img244.imageshack....naklejkadw1.jpg

karasbp - Pon Sty 24, 2011 20:43

Dla mnie się bardzo podobają. Dodałbym tylko po lewej logo Rover i po prawej logo MG :ok:
Piotrass - Sro Sty 26, 2011 12:13

Dziś doszła. Zamawiałem w tej firmie co Jugol,



Jugol - Sro Sty 26, 2011 13:00

AndrewS napisał/a:
nawet ładne

a odsuwanie szyby z czasem nie zniszczy tego ??


Spoko- nie niszczy ;)

[ Dodano: Sro Sty 26, 2011 13:00 ]
MaReK napisał/a:
Nie wygląda źle ;)
Jednak troszkę pachnie Civic Club Polska ;)
http://img244.imageshack....naklejkadw1.jpg


Nie zgadzam się z Tobą, wg mnie jest zupełnie inne.

kzrr - Sro Sty 26, 2011 14:54

Nie czytałem dokładnie całego tematu albo czytałem go dawno.

A co byście powiedzieli np na naklejki takie jak TOMI ma ? W sensie wielkosc, czcionka etc mi się jego bardzo podbają :D

darpaj - Sob Sty 29, 2011 20:18

Piotrass napisał/a:
Dziś doszła. Zamawiałem w tej firmie co Jugol,
[url=http://img545.images....th.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://img441.images....th.jpg]Obrazek[/URL]


Jeśli moge spytać ile Cie to kosztowało ? i jakich to jest wymiarów.

Bo nie wpadłem na to wcześniej, ale moge wam takie coś porobić mam ploter do tego :D (pytanie czy to jest druk, czy wyciete z folii ?)

zobaczcie jak sobie ja zrobiłem, folia chrom. pasuje do auta :)






leszczu - Sob Sty 29, 2011 20:20

Jugol w postach wyżej wrzucał link z allegro. :wink:
Piotrass - Pon Sty 31, 2011 17:38

darpaj, napis długi na 30cm.
Za tą naklejkę + 3 szt. takiej jak na fotce poniżej 10,50zł z wysyłką.
Wykonanie bardzo porządne :ok:

tronsek - Pon Sty 31, 2011 18:36

Jugol, Jakie wymiary mają twoje naklejki na szybę boczną ??
andrew0503 - Pon Sty 31, 2011 19:47

Jugol, też mam pytanie. Jaki jest wzór i czcionka Twoich naklejek, bo tak szczerze najbardziej mi się spodobały, i w sumie fajnie by było takie naklejki ujednolicić, wzorem naklejek klubowych i pod tablice rejestracyjne :smile: . Chcę też zamówić na alegroszu, ale nie wiem dokładnie jakie. Oświecisz mnie?
karasbp - Pon Sty 31, 2011 21:59

Dokładnie, trzeba zrobić tak żeby każdy miał identyczne a nie wolna amerykanka ;)

[ Dodano: Pon Sty 31, 2011 21:59 ]
A Ty darpaj, ile byś chciał za wycięcie na ploterze takiej naklejeczki w w w . R o v e r k i . p l ?

Jugol - Pon Sty 31, 2011 23:25

karasbp napisał/a:
A Ty darpaj, ile byś chciał za wycięcie na ploterze takiej naklejeczki w w w . R o v e r k i . p l ?


www.ROVERki.pl , bądźmy dokładni :taa:

[ Dodano: Pon Sty 31, 2011 23:24 ]
tronsek napisał/a:
Jugol, Jakie wymiary mają twoje naklejki na szybę boczną ??


Jutro pomierzę i napiszę.

[ Dodano: Pon Sty 31, 2011 23:25 ]
andrew0503 napisał/a:
Jugol, też mam pytanie. Jaki jest wzór i czcionka Twoich naklejek, bo tak szczerze najbardziej mi się spodobały


Musiałbym wejść w tą aukcję i ten program w aukcji- jak znajdę czas, to napiszę.

Pływak - Pon Sty 31, 2011 23:37

Jak byście się zebrali do kupy z jednym wzorem to zapłacicie pewnie coś koło 40-50zł za m2 takich naklejek więc sobie można wyliczyć ile wyjdzie sztuka...
Jugol - Pon Sty 31, 2011 23:39

Pływak napisał/a:
Jak byście się zebrali do kupy z jednym wzorem to zapłacicie pewnie coś koło 40-50zł za m2 takich naklejek więc sobie można wyliczyć ile wyjdzie sztuka...


Dokładnie Pływak. Moje mnie kosztowały grosze, niecałe 9pln z wysyłką wyszło.

darpaj - Wto Lut 01, 2011 10:20

karasbp napisał/a:
Dokładnie, trzeba zrobić tak żeby każdy miał identyczne a nie wolna amerykanka ;)

[ Dodano: Pon Sty 31, 2011 21:59 ]
A Ty darpaj, ile byś chciał za wycięcie na ploterze takiej naklejeczki w w w . R o v e r k i . p l ?


cięcie ploterem Dla was to 15 zł/m2 no i do tego folia najtańsza w miare dobra (Oracal 641) to 10zł/m2
(są różnego rodzaju folie: odblaskowe, grubsze, chrom, karbon, mat, połysk itp)


a więc napis 30cm długi (i 4cm wysoki wychodzi www.ROVERki.pl)
a więc: 0,3mx0,04m= 0,012m2
dalej 0,012m2 x 25zł = powalająca cena 30gr za naklejke :D

do tego dojdzie jeszcze folia transportowa, aby przekleić równo napis 5zł/m2

oczywiście więcej wyjdzie przysyłka więc opłaca sie zrobić np na m2 wiecej tych naklejek, moga być rózne ;)

andrew0503 - Sro Lut 02, 2011 18:55

darpaj napisał/a:
cięcie ploterem Dla was to 15 zł/m2 no i do tego folia najtańsza w miare dobra (Oracal 641) to 10zł/m2
(są różnego rodzaju folie: odblaskowe, grubsze, chrom, karbon, mat, połysk itp)


a więc napis 30cm długi (i 4cm wysoki wychodzi www.ROVERki.pl)
a więc: 0,3mx0,04m= 0,012m2
dalej 0,012m2 x 25zł = powalająca cena 30gr za naklejke :D

do tego dojdzie jeszcze folia transportowa, aby przekleić równo napis 5zł/m2
oczywiście więcej wyjdzie przysyłka więc opłaca sie zrobić np na m2 wiecej tych naklejek, moga być rózne ;)





Czyli w sumie koszt symboliczny. Jest ktoś jeszcze chętny? Możemy zrobić zrzutę np. w 5 osób i zamówić m2 naklejek. Dystrybucja by była jak w przypadku naklejek pod tablice, na spotach lub listownie. Naklejki by były jednakowe i nikt z chętnych nie płacił by za koszty przesyłki z allegrosza, co przewyższa koszt samej naklejki.

tronsek - Sro Lut 02, 2011 19:04

Ja jestem chętny, na 2szt naklejek
darpaj napisał/a:
napis 30cm długi (i 4cm wysoki
oraz 5szt. o długości ok.15cm
darpaj - Sro Lut 02, 2011 19:08

to jak bedziecie robić jakis spocik to zrobi sie osobny temat i poleci lista ;)
andrew0503 - Sro Lut 02, 2011 19:30

darpaj napisał/a:
jak bedziecie robić jakis spocik to zrobi sie osobny temat i poleci lista ;)

Poleci, poleci :wink:
tronsek napisał/a:
Ja jestem chętny, na 2szt naklejek
darpaj napisał/a:
napis 30cm długi (i 4cm wysoki
oraz 5szt. o długości ok.15cm

To jeszcze paru chętnych i możemy zacząć drukować :razz:

leszczu - Sro Lut 02, 2011 20:06

Ja byłbym chętny jak coś na 2szt.. :grin:
AndrewS - Sro Lut 02, 2011 23:03

a ja 4 szt o długości 15cm
Piotrass - Sro Lut 02, 2011 23:17

Ja też jestem chętny 4 szt. :smile:
karasbp - Sro Lut 02, 2011 23:35

Dla mnie również 2 szt po 15cm :D

Kolor jest do wyboru?

[ Dodano: Sro Lut 02, 2011 23:35 ]
niech ktoś założy może nowy wątek na forum odnośnie tych naklejeczek?

leszczu - Pią Lut 04, 2011 18:34

Coś patrze, że sprawa ucichła. :/
Lisus - Pią Lut 04, 2011 18:51

Ja zamówiłem biały napis www.ROVERki.pl z tego kreatora, koszt 7zł.
andrew0503 - Pią Lut 04, 2011 19:33

leszczu19901 napisał/a:
Coś patrze, że sprawa ucichła. :/

Faktycznie coś cicho, zapał chyba minął :sad: . Jest nas sześciu chętnych, to może zamówimy 1m2 folii z naklejkami a koszta podzielimy na 6, każdy dostanie swoją działkę. Może na spotach lokalnych ktoś się jeszcze zainteresuje.
W przyszłym tyg. można by wpłacać kasę darpejowi, jeśli poda jakieś namiary na konto i coś by się ruszyło, bo w obecnym tempie to na wiosnę nie wiem czy się uda :???:

shakesbeer - Sob Lut 05, 2011 00:07

andrew0503 napisał/a:
leszczu19901 napisał/a:
Coś patrze, że sprawa ucichła. :/

Faktycznie coś cicho, zapał chyba minął :sad: . Jest nas sześciu chętnych, to może zamówimy 1m2 folii z naklejkami a koszta podzielimy na 6, każdy dostanie swoją działkę. Może na spotach lokalnych ktoś się jeszcze zainteresuje.
W przyszłym tyg. można by wpłacać kasę darpejowi, jeśli poda jakieś namiary na konto i coś by się ruszyło, bo w obecnym tempie to na wiosnę nie wiem czy się uda :???:



Jak to się mówi: "mądrego miło posłuchać"
Popieram w całej rozciągłości i zgłaszam gotowość jako siódmy samuraj do działek z naklejkami i kosztami.
P.S. pomyślałem sobie właśnie, że oprócz druku naklejki typu "roverki.pl" w różnych rozmiarach można pokusić się o opracowanie wzoru naklejki indywidualnej z nickiem użytkownika (takie już kilku/wielu kolegów/koleżanek roverkowiczów ma) i przy okazji wydrukować je dla "siedmiu wspaniałych" lub jeśli znajdą się chętni ośmiu lub dziewięciu, co o tym sądzicie?

andrew0503 - Sob Lut 05, 2011 05:42

shakesbeer napisał/a:
P.S. pomyślałem sobie właśnie, że oprócz druku naklejki typu "roverki.pl" w różnych rozmiarach można pokusić się o opracowanie wzoru naklejki indywidualnej z nickiem użytkownika (takie już kilku/wielu kolegów/koleżanek roverkowiczów ma) i przy okazji wydrukować je dla "siedmiu wspaniałych" lub jeśli znajdą się chętni ośmiu lub dziewięciu, co o tym sądzicie?

Bardzo dobry pomysł z nickiem na naklejce :ok: . Mamy m2 do zapełnienia a naklejki mogą być różne, Cieszę się, że już jest nas siedmiu i to wspaniałych :mrgreen:

karasbp - Sob Lut 05, 2011 10:36

Proponuję osobny temacik założyć to może więcej Nas się znajdzie chętnych :smile:
darpaj - Wto Lut 08, 2011 09:02

zakładajcie osobny temat, bo ja nie wiem gdzie :) nie ograniczajcie się do jednego m2 :D
w sprawie scisłości, bo nie którzy piszą "możemy zacząć drukować" to jest wycinane a nie drukowane (jeśli robi to dla was jakas róznice)
kolory różne (z tym że ceny też różne :))
na stanie mam(ceny bez cięcia, wszystkie oracal):
- czarna (10 zł/m2)
- czarna mocniejsza (seria 651) (15 zł/2)
- niebieska (10zł/m2)
- biała (10zł/m2)
- pomarańczowa (10zł/m2)
- imitująca stal szczotkowaną (40zł/m2)
- imitująca piaskowanie/grawer na szkle półprzeźroczysta (40zł/m2)
- transparetne pomarańczowa/szara(dymiona) półprzeźroczysta (30zł/m2)
- odblaskowe pomarańcz/biały/niebieski (55zł/m2)
- chrom (18zł/m2)
- chrom grubszy 130n (40zł/m2)


Możliwe sa każda inna folia firmy oracal
http://www.europapier.com...e-samoprzylepne

z tym że musi być minimum 1m2

Oskar - Wto Lut 08, 2011 12:42

No cóż według mnie to chromowany wyglądał by najlepiej na roverkach ze względu na dużą ilość elementów chromowanych. Jak By co to ja się piszę albo na znak firmowy(www.roverki.pl), albo na nick.To zależy co będziecie wycinać.
andrew0503 - Wto Lut 08, 2011 15:36

darpaj napisał/a:
w sprawie scisłości, bo nie którzy piszą "możemy zacząć drukować" to jest wycinane a nie drukowane

Mój błąd :oops: , jestem w tej dziedzinie zupełnym laikiem. Dopiero zaczynam "zgłębiać" temat.
darpaj napisał/a:
nie ograniczajcie się do jednego m2 :D

To tylko minimalna ilość od jakiej wystartowaliśmy, nie wiedziałem jaki będzie odzew :>

darpaj - Sob Lut 12, 2011 11:51

Oskar napisał/a:
No cóż według mnie to chromowany wyglądał by najlepiej na roverkach ze względu na dużą ilość elementów chromowanych. Jak By co to ja się piszę albo na znak firmowy(www.roverki.pl), albo na nick.To zależy co będziecie wycinać.


Każdy może mieć coś innego, ty możesz mięc logo, ktoś inny nick, ktoś inny napis. Nie musi być cały m2 powtarzalności. Co wejdzie na folie to wytne :)

andrew0503 - Sob Lut 12, 2011 15:10

Chętnych na naklejki zapraszam do tematu
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=64989

deflection - Sob Lut 26, 2011 12:14

udostępnijcie mi logo forum w lepszym formacie (cdr, eps albo duży jpg :)) to wam jutro coś zaprezentuje :) bedziecie pod wrażeniem :)
tronsek - Sob Lut 26, 2011 12:38

Ściągnij sobie ze strony klubowej, http://www.roverki.pl/ind...ubowe-logo-itp/
Może się nada.

deflection - Sob Lut 26, 2011 15:34

eleganckie:)

dzięki, przeoczyłem to :) bo znalazlem tylko w jpg-u :)

[ Dodano: Sob Lut 26, 2011 15:33 ]


z lustrzanej plexi grubość 3 mm :) wysokość 80 mm

tronsek - Sob Lut 26, 2011 16:02

Świetne :brawa: Ile takie cudeńko kosztuje ??
Lisus - Sob Lut 26, 2011 16:37

Wedlug mnie 100x lepsze niz te wlepy klubowiczow ! Po prostu prze za@#$%^&*ste !
deflection - Sob Lut 26, 2011 17:47

25 zł /szt

można je spokojnie przykleić na zewnątrz jak i wewnątrz taśmą obustronnie klejącą

Lisus - Sob Lut 26, 2011 18:15

Co to ze złota jest? :roll: :lol:
tronsek - Sob Lut 26, 2011 18:17

Cena KOSMOS :olaboga:
deflection - Sob Lut 26, 2011 18:46

lustro grawerowane :)
cena za grawer :)
możliwość dopisania czegokolwiek, oczywiście przy większej serii cena niższa :)

karasbp - Nie Lut 27, 2011 22:39

Wygląda ciekawie ale bądźmy szczerzy, cena faktycznie powalająca! Podobny efekt można by było uzyskać tanim kosztem robiąc to jako naklejkę lustrzaną i naklejenie jej na wcześniej przyciętą w kształt znaczka pleksę...
...pomysł dobry, co Ty na to darpaj? :grin:

martens - Nie Lut 27, 2011 22:50

podobny efekt ale nie taki sam... co grawer to grawer a "prawie" robi wielka roznice ;) . Odklejanie tak malych elementow od transferu - za to mozna policzyc 20/szt :razz:
25 to nie jest astronomiczna suma za taka jakosc (grawer to nie folia - nie odklei sie i nie skurczy na sloncu.

pozdrawiam
Marta

karasbp - Nie Lut 27, 2011 23:27

martens napisał/a:
Odklejanie tak malych elementow od transferu - za to mozna policzyc 20/szt :razz:

Zrobię Ci to za darmo :wink:

martens - Nie Lut 27, 2011 23:45

karasbp napisał/a:
martens napisał/a:
Odklejanie tak malych elementow od transferu - za to mozna policzyc 20/szt :razz:

Zrobię Ci to za darmo :wink:


Ja tam tak cierpliwa nie jestem :razz: . Jesli znasz temat to wiesz takze, ze przesuniecie rzedu 1/4 mm tez bedzie widoczne - np. w ".pl". Jak dla mnie "upierdliwa" robota i efekt nie warty zachodu. Ploter mam - wprawdzie mniej precyzyjny niz mutoh i moze dlatego uwazam, ze gra nie warta swieczki ;)

kasjopea - Pon Lut 28, 2011 08:59

Moi Drodzy!
Wszystko bardzo fajnie, projekty są ładne i tak dalej, ale LOGO jest własnością KLUBU i bez zgody jego władz nie może być wykorzystywane.

kepo - Pon Lut 28, 2011 09:45

Nie ma takiego drukowania! Dziekuje dobranoc
darpaj - Pon Lut 28, 2011 09:50

grawer na plexi ?

i gdzie to przykleicie ? :)

mało jest płaskich elementów w samochodzie.

pewnie grawer laserem ?

tez robie grawery, ale mechanicznie :)

zerknijcie na durano.pl

ewentualnie na fb jest to luźniej napisane
http://www.facebook.com/p...26990939?ref=ts

deflection - Pon Lut 28, 2011 16:30

kasjopea, to po co jest do sciagniecia na stronie?

darpaj napisał/a:
pewnie grawer laserem ?

laserem, mechanicznie takiego efektu bieli nie uzyskasz:)
mechanicznie też graweruję :)

kasjopea - Pon Lut 28, 2011 18:18

Na przykład po to, aby je wykorzystać w klubowym kalendarzu jak to miało miejsce niedawno, w uzgodnieniu z zarządem.
walkie - Pon Lut 28, 2011 18:52

deflection, gro firm na swoich stronach wystawia swoje znaki graficzne, zarówno w formie wektorowej i rastrowej. Nie oznacza to jednak, iż można to logo brać i wykorzystywać w dowolnym celu. Wystawiane są zazwyczaj po to, aby dość dużych plików nie wysyłać pocztą tylko są zebrane w jednym miejscu i się je ściąga. Warto zapoznać się z definicją logo, znaku graficznego zanim zacznie się je wykorzystywać niezgodnie z ogólnie przyjętymi zwyczajami a czasem i z prawem. Jeśli znak jest zastrzeżony, to za takie wykorzystanie płaci się niemałe kary. Tak jest i w tym wypadku, logo klubowe jest własnością Klubu, który jest reprezentowany przez Zarząd, i ten należy zapytać jeśli chce się czerpać z graficznych materiałów klubowych.
MaReK - Wto Mar 01, 2011 01:22

Pomijając już aspekty prawne i to, że klubowego logo i nazwy nie powinno się wykorzystywać bez zgody Zarządu Klubu, to patrząc na tą plexi, mam wrażenie że jest przezroczysta. Jeśli tak, to gdzie i jak ją przykleić na taśmę dwustronną? Na samochodzie jakoś tego nie czuję ;/

Ładnie wygląda, ale jako brelok prędzej albo ot taki gadżet.
25 zł to porządny obiadek w Ikei :)

darpaj - Sro Mar 02, 2011 11:53

deflection napisał/a:
kasjopea, to po co jest do sciagniecia na stronie?

darpaj napisał/a:
pewnie grawer laserem ?

laserem, mechanicznie takiego efektu bieli nie uzyskasz:)
mechanicznie też graweruję :)


A załozysz się że uzyskasz ? :) Nawet bardziej
http://www.facebook.com/p...196899126990939

(Swoją drogą mechanicznie i laserem wychodzi bardzo podobnie, praktycznie tak samo)
masz to zrobione na lustrze więc jest bielsze :)


I szanujcie zarząd.
Jak będziecie chcieli to zrobić to spytajcie ich o zgodę (bo będzie haja jak ... :D )

deflection - Czw Mar 17, 2011 17:00

darpaj napisał/a:
deflection napisał/a:
kasjopea, to po co jest do sciagniecia na stronie?

darpaj napisał/a:
pewnie grawer laserem ?

laserem, mechanicznie takiego efektu bieli nie uzyskasz:)
mechanicznie też graweruję :)


A załozysz się że uzyskasz ? :) Nawet bardziej
http://www.facebook.com/p...196899126990939

(Swoją drogą mechanicznie i laserem wychodzi bardzo podobnie, praktycznie tak samo)
masz to zrobione na lustrze więc jest bielsze :)




I szanujcie zarząd.
Jak będziecie chcieli to zrobić to spytajcie ich o zgodę (bo będzie haja jak ... :D )

co ty porównujesz :) mam grawerke mechaniczna i laser...
sorry ale nie ma porównania w bieli...
tu masz na zwykłej plexi (wylewanej)




a co do loga co się bulwersujecie, nie sprzedaje tego nigdzie, wykorzystałem tylko tutaj na forum i tu zostało wiec nie wiem o co te nerwy i pisanie głupot... wyszedłem Wam na przeciw, nie chcecie to nie...