Zobacz temat - [R620] Twardy pedał hamulca i słabe hamowanie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Twardy pedał hamulca i słabe hamowanie

matusz151 - Sob Wrz 11, 2010 12:10
Temat postu: [R620] Twardy pedał hamulca i słabe hamowanie
witam dzisiaj wsiadam do mojego roverka i przy przy dochamowaniu zauważyłem słabiutkie hamulce mało w dupke typowi nie wjechałem
wyczytałem że może to być servo ale nie jestem pewny bo sprawdzałem na zgaszonym silinku poprzyciskac pedał pare razy do stwardnienia i potem trzymac noge na nim i zapalic silnik i niby pedał wtedy troche opadł ale nie do konca i pozniej juz na zapalonym silniku dalej stwardniał
jakies pomysły może vacu pompa do wymiany ?

gorgoroth80 - Sob Wrz 11, 2010 13:35

Hamulce to nie żarty - od razu do dobrego mechanika powinieneś iść, a nie pytać na forum.
Szanuj swoje życie i innych. Tyle w temacie

TrAViShOn - Sob Wrz 11, 2010 13:53

A poziom płynu w normie :?:
Perez - Sob Wrz 11, 2010 14:30

Jakby plynu bylo malo to by miekki sie zrobil. Ja bym stawial na servo, albo na spalone wczesniej klocki i tarcze, ale raczej servo
szafari - Sob Wrz 11, 2010 14:41

Witam wszystkich
Pierwsze co przychodzi mi na myśl to zapowietrzone hamulce, ale zanim się zabierzesz za odpowietrzanie to zapal silnik, otwórz maskę i zajrzyj za silnik. Jest tam kilka takich cienkich gumowych przewodów jeżeli któryś jest pęknięty lub przerwany to od razu do wymiany bo prawdopodobnie tamtędy układ zasysa powietrze z zewnątrz (jeżeli przystawisz ręke to poczujesz zasysane powietrze)....tak było w moim przypadku:). Po wymianie powinno wszystko być ok!

matusz151 - Nie Wrz 12, 2010 13:48

gorgoroth80 ja wiem że to nie żarty dlatego samochodu nikt nie dotykał od tej awarii a i juz sie rozwiazal problem za silnikiem jeden przewod spadł i zasysał powietrze na takim rozdzielaczu.
założylem go i tylko musze odpowietrzyc hamulce i jest wszytsko ok ;)