Zobacz temat - trasa wrocław - warszawa - wrocław
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - trasa wrocław - warszawa - wrocław

Skiba - Pią Wrz 17, 2010 12:26
Temat postu: trasa wrocław - warszawa - wrocław
Witam,

Szykuje mi się trasa Wro - Waw - Wro w jeden dzień. Którą drogę polecicie ? Prosto przez Bełchatów, czy może przez Częstochowę ? Może inne możliwości ?

maciej - Pią Wrz 17, 2010 12:27

Ja jeżdżę przez Bełchatów - przyzwyczailem się i znam drogę na pamięć, ale kiedyś jechałem przez Opole-Częstochowę i też było nieźle, czas podobny, tylko dalej. :)
walkie - Pią Wrz 17, 2010 12:32

Skiba, ja zdecydowanie wolę tę drogę na Częstochowę.
Jakoś szybciej się jedzie.

Ruslan - Pią Wrz 17, 2010 12:45

Ostatnio wracałem z Wrocławia przez Częstochowę, szybko się jedzie :)
kfrankiewicz - Pią Wrz 17, 2010 12:58

Witam, ja jutro wybieram się na wesele i czeka mnie trasa Łódź (Pabianice) - Legnica, i też zastanawiam się nad najszybszą trasą, bo będę miał mało czasu. Podpowiedzcie czy są zwężenia (utrudnienia w ruchu) na trasie A4, Opole - Legnica.Pozdrawiam.
emes - Pią Wrz 17, 2010 21:17

Skiba, jeżeli będziesz obrabiał w 1 dzień, to chyba lepiej przez Częstochowę. Na 8 na odcinku z Wrocławia do Piotrkowa Trybunalskiego ciężko idzie.

kfrankiewicz, nie ma zwężeń. Uważaj na odcinku z Wrocławia do Legnicy, bardzo często jeździ tam czarna vectra, początek tablic DKL.

kzrr - Sob Wrz 18, 2010 01:52

emes napisał/a:
Uważaj na odcinku z Wrocławia do Legnicy, bardzo często jeździ tam czarna vectra, początek tablic DKL.


Ja jadąc dzisiaj z Wrocka do Legnicy widzialem też czarną vectrą (policyną) na blachach FZ i coś tam dale.

kfrankiewicz - Sob Wrz 18, 2010 07:53

Dzięki serdeczne i pozdrawiam wszystkich z okolic Legnicy i Wrocławia.
Brt - Nie Wrz 19, 2010 21:11

Trasa przez częstochowe i opole jest mniej "męcząca" ... mi przynajmniej siętędy lepiej jechało :ok:
Skiba - Pon Wrz 20, 2010 10:02

Dzięki za info :)