Zobacz temat - [R75] Kable w schowku
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Kable w schowku

maryba - Sob Wrz 18, 2010 17:46
Temat postu: [R75] Kable w schowku
czy ktoś ma pojęcie co to za kable miałem w schowku które ktoś przede mna je obciał ?
może to są kable od zmieniarki ? którą poprzedni własciwiel wyciał na hama ..... ale jeśli tak by było to co to za wtyczka którą jest w schowku ?

macie jakies pomysły ?
generalnie wszystko działa - nie mam tylko zmieniarki - zastanawiam sie od czego te kable mogą być - z tego co wybadałem idą do góry -moze w kierunku radia . ta wtyczka która jest w schowku idzie jakby za skrzynkę bezpieczników







a tu ta wtyczka


apples - Sob Wrz 18, 2010 21:42

maryba napisał/a:
może to są kable od zmieniarki ?
Kable i wtyczka są od zmieniarki.
maryba - Sob Wrz 18, 2010 21:58

te ucięte kable są od zmieniarki ? czy ta wtyczka ? (nie pasował do niej roverkowa zmieniarka ALPINE )
bo jesli i to i to tzn ze miałem dwa wyjścia do zmieniarki ?

sniffi - Pon Wrz 20, 2010 21:12

U mnie taka wtyczka była od nawigacji - stary typ z ekranikiem przypiętym do deski, ale mapy były na cd i wkładało się je do czegoś co wyglądało właśnie jak zmieniarka do radia. Wymontowałem to bo zajmowało 3/4 schowka tyle, że zrobiłem to bez cięcia kabli i je ładnie pochowałem.
maryba - Pon Wrz 20, 2010 22:36

czyli jest szansa ze to od zmieniarki ?
Pawel84 - Wto Wrz 21, 2010 07:03

przecież Apples napisał że od zmieniarki...
sniffi - Wto Wrz 21, 2010 18:03

Napisałem wyżej od czego u mnie była taka wtyczka i ze zmieniarką od radia nie ma to nic wspólnego poza kształtem obudowy. Być może od zmieniarki cd jest taka sama. Może miałeś zmieniarkę a może stary typ gps...
maryba - Sro Wrz 22, 2010 14:10

Pawel84 napisał/a:
przecież Apples napisał że od zmieniarki...


no OK - ale co ? bo zarwóno uciety kabel jak i wtyczka są w tym samym samochodzie :) - ucięte kable wychodzą jak by z konsli centralnej, a kable z wtyczką wychodzą zza przekaźników - i ta wtyczka nie pasuje do zmieniarki ALPINE jaką ma większośc R75

przypuszczam że te wycięte są od zmieniarki - ale nie mam pojęcia od czego ta wtyczka w schowku

sniffi napisał/a:
Napisałem wyżej od czego u mnie była taka wtyczka i ze zmieniarką od radia nie ma to nic wspólnego poza kształtem obudowy. Być może od zmieniarki cd jest taka sama.
Może miałeś zmieniarkę a może stary typ gps...


GPS odpada bo mam na dachu antenę- cholera wie ...... może ktoś ma możliwośc zrobienia foto wtyczki z kabelkami od zmieniarki ? - moze tak dojdę co to za wiszące kable ..

apples - Sro Wrz 22, 2010 15:35

maryba napisał/a:
może ktoś ma możliwośc zrobienia foto wtyczki z kabelkami od zmieniarki
Odchyl w bagażniku boczek z prawej strony i powinna wisieć taka sama wtyczka. Wtyczka wisi niedaleko mechanizmu blokowania klapki wlewu paliwa.
maryba - Sro Wrz 22, 2010 21:51

apples napisał/a:
maryba napisał/a:
może ktoś ma możliwośc zrobienia foto wtyczki z kabelkami od zmieniarki
Odchyl w bagażniku boczek z prawej strony i powinna wisieć taka sama wtyczka. Wtyczka wisi niedaleko mechanizmu blokowania klapki wlewu paliwa.


obawiam się ze jej tam nie znajdę bo mam kombi i w tym miejscu siedzi napęd od navigacji - ale nieomieszkam zerknąc

[ Dodano: Sro Wrz 22, 2010 21:51 ]
juz wiem ze to obcięte kable od zmieniarki

http://forum.roverki.eu/v...p=547447#547447


teraz dobrze by było znaleźć taką wtczkę - czy ktoś ma może na sprzedanie taką ?