Zobacz temat - [Rover 75] Proszę oceńcie ten samochód
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 75] Proszę oceńcie ten samochód

eNKa - Sro Paź 06, 2010 17:25
Temat postu: [Rover 75] Proszę oceńcie ten samochód
Jestem nowy na forum dlatego witam wszystkich serdecznie ;)
Chcę kupić Rover-ka i stać się pełnoprawnym członkiem forum :D
Proszę Was o ocenę i ewentualnie jeżeli ktoś ma bliziutko i nie byłoby problemu o obejrzenie auta na żywo :)

http://otomoto.pl/rover-7...-C15471898.html

andrewk - Sro Paź 06, 2010 17:41

ze zdjęć ogólnie niema do czego się przyczepić, jedynie co razi to nie wiem co to jest na masce ten pasek ( jakiś napis ?? ? ) i czarny grill bez znaczka Rover'a, a komora silnika to się błyszczy jak nówka :grin:
eNKa - Sro Paź 06, 2010 18:44

Na masce jest naklejka, którą można zerwać. też to zauważyłem i dzwoniłem do gościa.
Dzięks za odpowiedź i proszę o jeszcze :wink:

krzychu.b - Sro Paź 06, 2010 20:41

Jak zwykle, R 75 max 6 poduszek , komputer chyba jest (mało widać) . Mało fotek wnętrza.
Boncky - Sro Paź 06, 2010 21:24

wygląda ładnie, coś było z przodu robione, widać to po grilu i właśnie po silniku, był rozkręcany - widać nowe nakrętki na układzie wylotowym. Pewnie HGF ale trzeba sprawdzić i wypytać... wymieniona przepustnica z plasikowej na alu, to akurat plus... na amorkach też nowe śruby, chyba że czyścił tak że cały osad zdarł :grin: wart obejrzenia, zwórcił bym uwagę jednak na sam przód, chłodnica, pas, zderzak od środka itd
eNKa - Sob Paź 09, 2010 19:03

Jestem zainteresowany jeszcze innym modelem SILVERSTRONE. Samochód jest do sprzedania z oryginalnymi felgami 17-tkami. Tylko są mi nie potrzebne i chciałbym je sprzedać. Czy ktoś byłby zainteresowany ich zakupieniem i za ile?? Jaka jest orientacyjna ich cena?