Zobacz temat - [MGF] Pali sie kontrolka silnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MGF] Pali sie kontrolka silnika

kociak999 - Czw Paź 21, 2010 11:47
Temat postu: [MGF] Pali sie kontrolka silnika
pomocy pali sie pomaranczowa kontrolkasilnika podczas jazdy i co mam zrobic i czy znacie jakiegos dobrego mechanika
Jugol - Czw Paź 21, 2010 15:33
Temat postu: Re: [pomocy pali sie kontrolka silka na pomaranczowo i ]
kociak999 napisał/a:
pomocy pali sie pomaranczowa kontrolkasilnika podczas jazdy i co mam zrobic i czy znacie jakiegos dobrego mechanika


Spokojnie i bez paniki ;) , większości z nas ona się paliła, pali- nie ma co tragizować.
Zacznij od poprawienia posta, jak już kolega sTERYD Ci zwrócił uwagę. A co do Twej kontrolki, podjedź do nich:

http://www.ecc.pl/startowa.htm

...podłączą pod kompa i będziesz wiedzieć wszystko o swym autku, i kontrolkę zgaszą Ci również ;)

Rafal_MG_TF - Czw Mar 31, 2011 13:22

Witam ;)
U mnie również zapaliła się ostatnio żółta kontrolka silnika :sad:
Na początku po odpaleniu obroty wskoczyły na 1500 (nie chodził na ssaniu) po czym chwile "pofalowały" i znowu ok 1500... zgasiłem auto zdjąłem klemę postał z 5 min założyłem odpaliłem obroty już normalne poniżej 1000 chwilowo obroty podskoczyły po czym zapaliła się kontrolka silnika pojeździłem trochę parę razy odpalałem (jak to jazda po mieście) i kontrolka zgasła... ktoś miał takie objawy :?: dodam że ta kontrolka zapalała mi się już wcześniej bez różnicy czy silnik ciepły czy zimny ( bardzo bardzo sporadycznie jak się zapaliła to świeciła się czasem z 3 dni i sama zawsze gasła ) ale bez żadnych objawów a wczoraj z tymi obrotami :/
Miał ktoś takie objawy :?:
Zastanawiam się czy to nie silnik krokowy..
Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi i pozdrawiam forumowiczów :wink: