Zobacz temat - [ R all ] Pokrowce foteli i kanapy, szyte na miarę?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [ R all ] Pokrowce foteli i kanapy, szyte na miarę?

marcingv - Sob Paź 23, 2010 00:08
Temat postu: [ R all ] Pokrowce foteli i kanapy, szyte na miarę?
Witam,
przeglądając allegro trafiłem na taką aukcję:
http://moto.allegro.pl/po...1270814597.html

Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z takimi pokrowcami szytymi na miarę i może napisać kilka słów o tym, jak to się prezentuje i czy bardzo widać, że to pokrowce :wink: A może jest ktoś, kto ma taki wynalazek w swoim Roverku i mógłby się pochwalić fotkami :>

Pozdrawiam

Kamel - Sob Paź 23, 2010 09:06

Witam, jako że sam pracuję w zakładzie tapicerskim i mam styczność z takimi sprawami mogę tylko doradzić, że eko-skóra z czasem zaczyna się łuszczyć, podczas wsiadania/wysiadania będzie się obcierała a po jakimś czasie będziesz sobie mógł ją zdrapywać gołymi rękoma ;) Z drugiej strony cena jest strasznie niska... Przypuszczam, że firma która to szyje ma dostęp do gotowych uniwersalnych pokrowców, które po prostu rozpruwa i zszywa naciągając na gotowe siedzisko, ale gwarantuję że efekt nie będzie taki sam jak przy oryginalnych skórzanych siedzeniach ;)
marcingv - Sob Paź 23, 2010 21:38

Właśnie ta cena zwróciła moją uwagę, nawet pomimo tego, że moje fotele są w całkiem dobrym stanie ;) No ale w takim razie odpuszczę sobie tego typu "eksperyment" :)
Mazak - Pią Lis 05, 2010 18:42

Mój znajomy miał coś takiego w C-klasie cale czarne i wyglądało to fajnie na pierwszy rzut oka nie było widać że to pokrowce a zapłącił coś ok 500zł jakieś 2 lata temu :/
Kamel - Sob Lis 06, 2010 13:32

Na pierwszy rzut oka może to i wygląda :mrgreen: ale to już nie jest to samo co oryginał, to samo znajdziecie w sklepach z artykułami samochodowymi pod nazwą "pokrowce uniwersalne" ale po 1 to wygląda obleśne, po 2 eko skóra (skaj) się łuszczy i po 3 lepi do dupy :D także nie polecam, ale wiadomo, może komuś się to spodoba, jak ktoś ma pokrowce do roverka to prosiłbym o jakieś fotki ;)