Zobacz temat - [R75 2.o V6] Zmiana koloru auta
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R75 2.o V6] Zmiana koloru auta

Net - Pon Paź 25, 2010 11:47
Temat postu: [R75 2.o V6] Zmiana koloru auta
zastanawiam się nad oklejeniem siedemdziesiatki piatki w celu zmiany koloru.. zastanawiam się nad matem.. widzialem to na zywo na kilku samochodach i robi to niesamowite wrazenie.. porsche cayenne wyklejone carbon'em 3m wygladal na zywo jak opancerzony : ) na mojego roverka carbonu raczej nie nakleje ; )

aktualnie mam niebieskiego roverka i myslalem o zmianie na ten sam kolor lecz w wykonczeniu MAT.. ewentualnie szary mat cos ala grafit..

co sądzą?

najnowszy85 - Pon Paź 25, 2010 20:19

to wygląda świetnie , a może tak niebieski carbon 3m. daj znać jakie koszty ,sam się zastanawiałem nad zmianą koloru.
Oskar - Sob Kwi 16, 2011 20:15

ciemny szary mat (grafit) do tego czarna fela! Widziałem tak zrobionego BMW 5 po liwcie z 2007 roku. Rewelacja
borek88 - Nie Kwi 17, 2011 10:42

Net, profesjonalne oklejenie folia 3m to koszt podobny do lakierowania auta
wiec trzeba sie zastanowic bo folia wyjdzie okolo 4tys a pomalowanie wraz z wnekami itp powinno sie do 5tys cos znalezc
jesli kiedys dojdzie u mnie do lakierowania to bedzie czesciowo nowy lakier a czesciowo folia
aha folia we wnekach nie wyklejaja raczej wiec po otwarciu maski drzwi bagaznika widac odcieca choc dobra firma robi to w miare estetycznie