Zobacz temat - [ROVER 75] Proszę o opinię...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [ROVER 75] Proszę o opinię...

Dugi - Sob Lis 13, 2010 21:09
Temat postu: [ROVER 75] Proszę o opinię...
Witam,
poszukuję auta kombi tylko i wyłącznie w benzynie i automat. Nie jest to łatwe zadanie mając kwotę ograniczona do 22 tyś.
ale nie spieszy mi się..Biorę pod uwagę : Mondeo , Roverka, Lagunę , C5 , Primera...
Znalazłem takiego Rovera
http://moto.allegro.pl/ro...1319959689.html

był już wcześniej na allegro bo go widziałem ale teraz spadła cena. Może ktoś z Was oglądał go?? Ewentualnie proszę Was jako znawców marki o jakieś uwagi...
z góry dzięki za pomoc

[ Dodano: Sob Lis 13, 2010 21:09 ]
i gdzie zniknął screen ogłoszenia.....?????????????????

krzychu.b - Sob Lis 13, 2010 21:34

Kilka nowych śrub pod maską(amortyzator , zderzak) i chyba lekka przecierka zderzaka strona kierowcy pod kierunkowskazem.
wild_weasel - Sob Lis 13, 2010 22:32

Witam kolegę z Poznania! :D

Oczywiście wiesz, że przebieg jest do negocjacji? :>
Ponadto:
- na zdjęciach widać wyraźnie sterty śniegu, a śniegu po czerwcu chyba jeszcze nie mieliśmy, prawda?
- zdaje się, że nie ma on ksenonów
- może mam psychozę, ale fotki w tej scenerii kojarzą mi się z handlarzem z Gniezna - moja psychoza podpowiada mi też, że to może być już auto sprzedane wiosną, a teraz wystawione "na wabia"
- cena za ten rocznik z takim przebiegiem, takim silnikiem, takim wyposażeniem - jest mocno okazyjna...

Dugi - Nie Lis 14, 2010 10:54

dzięki za odpowiedzi...
ta sceneria też mnie zastanawiała...auto może się już długo sprzedawać...dlatego myślałem , że może ktoś już z forum go oglądał..
napisałem do gościa , i odpisał jak każdy , ze auto jest bezwypadkowe i bezstłuczkowe i można to sprawdzać na dowolne sposoby. poprosiłem też o zdjęcia wnętrza i mi podesłał...

SeniorA - Nie Lis 14, 2010 18:37

wild_weasel napisał/a:
zdaje się, że nie ma on ksenonów
a na pewno wymaganych do nich spryskiwaczy, więc albo brak ksenonów ,albo zderzak zmieniony.