Zobacz temat - [R620] Zawór nagrzewnicy - może się rozszczelnić??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Zawór nagrzewnicy - może się rozszczelnić??

Mazak - Pon Lis 22, 2010 19:03
Temat postu: [R620] Zawór nagrzewnicy - może się rozszczelnić??
Witam
Wpiąłem podgrzewacz cieczy przed zawór od nagrzewnicy więc musiałem zdjąć wąż, dzisiaj zauważyłem jest tam mokro patrzyłem na węże i są suche ,wydaje mi się że to cieknie z zaworu (dokładnie nie widać)... jest to możliwe aby zawór się rozszczelnił ?? i czy jest rozbieralny??
pozdrawiam

Skiba - Sro Lis 24, 2010 20:40

Witaj,

W poprzednim sezonie założyłem podgrzewacz, wszystko było ok :) do czasu, bo ok miesiąc temu, także zauważyłem lekki wyciek z okolic zaworka nagrzewnicy (zaworek mokry od dołu). Opaski i łączenia przewodów wyglądają na ok, więc stawiam na rozszczelnienie samego zaworka, który nie wygląda na rozbieralny. Kupiłem używkę za 30 pln (nowy ok 200) i jutro zamierzam wymienić. Dam znać czy pomogło :)

Mazak - Sob Lis 27, 2010 14:02

ja wezmę się dopiero w sobote i zastanawiam się właśnie czy kupować czy może da się rozebrać i uszczelnić więc czekam na wynik twojej operacji z niecierpliwością
pozdrawiam

[ Dodano: Sob Lis 27, 2010 14:02 ]
Skiba napisał/a:
(zaworek mokry od dołu)

u mnie jest dokładnie to samo wydłubałem go i cieknie po dzwigience i faktycznie jest to nie rozbieralne więc pozostaje kupno jakiejś używki

Skiba - Pon Lis 29, 2010 10:31

u mnie się okazało, że wystarczyło dokręcić opaskę ;) :razz: