Zobacz temat - PYTANIE DO EKSPERTA ODNOŚNIE SPRZEDAŻY ROVERK-A
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - PYTANIE DO EKSPERTA ODNOŚNIE SPRZEDAŻY ROVERK-A

arthur - Czw Lis 25, 2010 17:42
Temat postu: PYTANIE DO EKSPERTA ODNOŚNIE SPRZEDAŻY ROVERK-A
Witam serdecznie,

mam pytanie do Eksperta, który na co dzień zajmuje się wyceną samochodów używanych, dotyczy marki ROVER 414 1.4 Si. Otóż chcę sprzedać taki model, nie ukrywam, iż zależy mi na dobrej cenie, stąd gorąca prośba o podpowiedź ile mógłbym wziąć za takie autko? Poniżej przedstawiam dane techniczne.

Dane Techniczne:

Sedan, Rok produkcji 1998, Data pierwszej rejestracji 01/1999, Przegląd: 29/06/2011, Przebieg: 171 000 km., Skrzynia biegów manualna, Moc: 103 kM (76 kW), Pojemność skokowa 1400 cm3, Benzyna, Srebrny metallic, Liczba drzwi 4/5. ABS, Elektryczne szyby przód, Centralny zamek (otwierane na kluczyk), Alarm, Poduszka powietrzna 2X, Wspomaganie kierownicy, Welurowa tapicerka (szara), Możliwość instalacji klimatyzacji, Radio CD (LG z pilotem i wejściem na USB), Pierwszy właściciel w Niemczech, w Polsce od 07/2009 drugi właściciel. Stan samochodu dobry.

Dane kontaktowe:

Email: arthurmadei@yahoo.pl
Mobile: 785796566

darek_wp - Czw Lis 25, 2010 23:26

Tak naprawdę ile weźmiesz za samochód najbardziej zależy od tego ile kupujący będzie chciał za niego dać. A ogólnie to cena rynkowa wacha się w okolicy 6-8k pln i raczej w tej niższej granicy przez brak klimy.