Zobacz temat - [R200]Elektryk w Poznaniu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200]Elektryk w Poznaniu

dziki - Nie Gru 05, 2010 11:49
Temat postu: [R200]Elektryk w Poznaniu
Witam
Poszukuje jakiegoś dobrego elektryka z Poznania lub okolic.Ja jestem z Murowanej Gośliny.A dokładniej chodzi mi o odcięcie immo.Mój pilot umarł i za chiny nie mogę odpalić mojego Roverka :cry: Mam wyjęty komputer.Mój elektryk mówił że jak go dowiozę to jest jakaś godzinka roboty z odcięciem immo ale on się tym niestety nie zajmuję.

Jugol - Nie Gru 05, 2010 12:14

dziki, wczoraj na ssb odpowiedziałem Ci na Twoje pytania, ale widzę, że Ty uparcie chcesz sie pozbyć immo. Rób jak uważasz, ale wg. mnie to zła opcja :niee:
dziki - Nie Gru 05, 2010 12:32

Jugol napisał/a:
dziki, wczoraj na ssb odpowiedziałem Ci na Twoje pytania, ale widzę, że Ty uparcie chcesz sie pozbyć immo. Rób jak uważasz, ale wg. mnie to zła opcja :niee:

Jugol jutro pójdę z tym pilotem do zegarmistrza i do znajomego elektronika ale zakładam ten temat awaryjnie w razie gdyby ten pilot naprawdę już nie chciał działać a po tych moich wielu próbach też zakładam taka możliwość niestety.Wiadomo że nie chcę się wpierdzielać w koszty z wycięciem immo ale jak nie będzie innej opcji z tym pilotem to co mam robić :?:

tronsek - Nie Gru 05, 2010 12:40

dziki, Skontaktuj się z fachowcem z tego linku: http://www.roverki.pl/czc...=47&sobi2Id=142
Na pewno znajdzie jakieś rozwiązanie. Ja w lutym byłem dorabiać u Niego drugiego pilota i wiem, że warto było zrobić te 250km, a nie bawić się w wycinkę immo.

dziki - Nie Gru 05, 2010 12:44

tronsek napisał/a:
dziki, Skontaktuj się z fachowcem z tego linku: http://www.roverki.pl/czc...=47&sobi2Id=142
Na pewno znajdzie jakieś rozwiązanie. Ja w lutym byłem dorabiać u Niego drugiego pilota i wiem, że warto było zrobić te 250km, a nie bawić się w wycinkę immo.

Tylko problem w tym że ja nie odpalę auta a na odległość to mi chyba za bardzo nie pomoże :sad:

tronsek - Nie Gru 05, 2010 13:26

dziki, Po prostu zadzwoń i porozmawiaj, a dowiesz się jakie są opcje do rozwiązania Twojego problemu. Wiem, że jest możliwość że dostarczasz komputer i stacyjkę i jak tylko będzie identyczne auto na warsztacie to nie ma problemu z dorobieniem właściwego pilota dla Ciebie.