Zobacz temat - [r200]Zamienniki grilla/atrapy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r200]Zamienniki grilla/atrapy

CjRudi - Wto Gru 14, 2010 16:51
Temat postu: [r200]Zamienniki grilla/atrapy
Witam,

Chciałbym się spytać, czy ktoś kupował nieoryginalne grille do naszych r200? chodzi mi o takie chromowane elementy jak w linkach poniżej, zastanawiam się jak z ich spasowaniem i trwałością tego niby chromu na nich, bo złamałem dwa ząbki u siebie i Stefan wygląda niezwykle komicznie taki wyszczerbiony :)

link do Alledrogo

drugi link

Pozdrawiam :)

Fargo80 - Wto Gru 14, 2010 17:14

hej CjRudi, ja mialem to samo i sam zobacz jak sie z tym uporalem
http://forum.roverki.eu/g...hicle&CID=12145

kupilem siatke za 20 zl i poswiecilem 3h pracy, przyczym wiaze sie to ze zdjeciem zderzaka ale nie jest to takie trudne

CjRudi - Wto Gru 14, 2010 18:03

no ale właśnie, bez zębów wygląda marnie :) przynajmniej mi się nie podoba :)

dlatego taki grill za 60 zł byłby atrakcyjnym wyborem, tylko jak to się prezentuje w rzeczywistości....

imejdz - Wto Gru 14, 2010 18:30

oglądałem z pół roku temu 200 z nieoryginalnym grillem.. nie pamiętam ile miał nalatane z tym zamiennikiem ale wyglądał jakby nigdy nie był "posrebrzany" po prostu matowy goły plastik. Czy to taki jak na aukcji to tego Ci nie powiem. Być może unikanie ostrej chemii a nawet zabezpieczenie go.. może lakierem bezbarwnym przedłuży jego żywot:) 60zł to nie majątek żeby brać pożyczkę w providencie ;) Trochę z tym pojeździsz :)
CjRudi - Wto Gru 14, 2010 23:23

a jak spasowanie? :)
imejdz - Sro Gru 15, 2010 00:15

spasowanie wydawalo mi sie ogolnie ok. Tylko tak jak mowilem niekoniecznie te z allegro musza byc takie jak tamten:)